iCasina.com - Encyklopedie hazardu
Úvod 3coolin blog 3coolin: Pozor! Jak skutečně…
Zoom - A Zoom +
  od  Marek Mráz  |  308

3coolin: Pozor! Jak skutečně vydělat na ruletě?

úspěšný sázkař a spol.

Ptáte se, jak a skutečně bez rizika vydělat na ruletě? Recept je poměrně jednoduchý: prodávejte ruletové systémy! Následující článek si klade za cíl seznámit Vás s těmi největšími podvodníky na českém internetu.

Předem se omlouvám za délku článku a především "tón", kterým je psán. Právě z toho důvodu, abych si mohl dovolit být jízlivý a ironický, jsem zvolil formu blog-postu. 

1) Jak na ruletu .cz (jaknaruletu.cz)

Tento web patří mezi úplně první, které vám Seznam nebídne, použijete-li slova: jak vyhrát v ruletě. Dozvíte se tu neuvěřitelné množství užitečných informací. První, skutečně zásadní a dokonce ověřená informace z této stránky, je následující: Ruleta má díru! Nevím jak vám, ale i mně se párkrát poštěstilo a vím, že takto díra rozhodně nevypadá. Jestli chcete díru, jděte jinam. Na ruletě bohužel žádnou nenajdete.

Jak na ruletu

Stránka obsahuje i neuvěřitelné - *Důležité upozornění: vše funguje pouze na internetu, protože v kamenném kasinu by Vás vyvedla ochranka! Důvod upozornění je prostý, v kamenných kasinech by z vás autor neměl žádný zisk. 

Po dalším čtení zjistíte, že web vám neradí nic jiného, než zkoušet klasický martingale. Že to skutečně funguje je ověřené a můžete si přečíst i dvě fajn reference. :)

První je Petra, kterému ruleta vydělala na nové auto a dnes je skutečně vysmátý. Ale i náš Peťa si nejdříve kladl spoustu hlubokých otázek a musel bojovot se svojí velikou nedůvěřivostí, než onen zázračný systém zkusil. To vše ale překonal a dnes jezdí v novém autě. 

Lukášův příběh je poněkud názornější a přesně vám prozradí, jak vyhrát na ruletě! Lukáš totiž přišel na jednu super vychytávku a byl tak neuvěřitelně laskav, že se o ni podělil s ostatními: „Počkám si, až přijdou 3x jedna barva. V tu chvíli začínám sázet už třeba na 0,5 euro. Zisky jsou pak pochopitelně 5x vyšší. Ale to opravdu doporučuji pouze v případě, pokud máte již vydělané přes 500 euro a pokud již šlo několik barev.“ No není to bomba?! To prostě musíte zkusit!

Co ještě výrazně doporučuju přečíst, je stručně pojatá sekce FAQ, konkrétně pak třetí bod pojednávající o závislosti na penězích. Jestli vám ani tohle neroztrhá břicho, tak nemáte smysl pro humor.

2) Jak vyhrát v rulete .cz (jakvyhratvrulete.cz)

Zatímco předchozí web představoval ryzí zlato a skutečný nápor na bránici, následující stránka volí poněkud sofistikovanější způsob propagace. Web Jak vyhrát v ruletě disponuje mnohem větším obsahem textu, který se díky čistému a bezproblémovému designu poměrně dobře čte. Na první pohled také zaujme, že na vás neblikají žádné reklamní bannery a ani nevidíte linky, které by autorovi měly vydělat peníze.

Jak vyhrát v ruletě

Úvodní slova jsou nejdříve zasvěcena šlechetnosti a filantropii autora, který už má nahrabáno a nyní mu dělá radost činit ostatní lidi šťastnými. Zaujme i brilantní citace od Roberta T. Kiyosakiho, která vás ujistí, že autor je skutečně znalec. No tak proč ne, to vše dává smysl. Pokračujete-li ale ve čtení, autor začíná přitvrzovat. Už ví, že když jste se prokousali úvodem, máte skutečný zájem a jen tak se nepustíte.

A pak to na vás vybalí. Systém vytvořený profesionály, který on samozřejmě ještě vylepšil. Skutečný návod jak vyhrát peníze na ruletě!!! A bum: klasika – Martingale, ale obohacený o již zmíněnou Lukášovu vychytávku. Nejspíše mu ji musel ukrást, nebo, a to je snad ještě pravděpodobnější, je to Lukáš sám. Nevěřím totiž, že taková finta by napadla dva lidi nezávisle na sobě :)

Autor vás ještě ujistí jednoduchou matematikou, že to skutečně funguje. Povykládá, jak do kasina chodí samí boháči s hodinkami, za které by mohli mít fajn auto a ujistí vás, že to vyhráli v ruletě. Přidá jednoduchý příklad s mincí, který by přesvědčil i toho nejzarytějšího skeptika. Tímto ale nekončíme! Je přece potřeba zdůraznit, že vyhráváte v 99,4% případů! Bohužel to, že oněch 0,6% případů stačí k tomu, abyste prohráli všechno, vám už raději nikdo neřekne.

Závěr konečně vše uzavře a dá webu smysl. Autor vás totiž nasměruje do toho nejlepšího kasina, které sám vybral :). Na oplátku jste požádání o jediné: až vyhrajete 10k, chce pouze láhev vína a vaši fotku. No, není to skvělé?

3) Systém Double Down – cestakpenezum.webnode.cz

Ačkoliv jde tento web na věc podobně jako ten předcházející – Jak vyhrát v ruletě, v pár aspektech se zásadně liší. Sofistikované řeči (systém vynalézalo 109 neuvěřitelně chytrých hlav – matematiků, šachistů, makléřů, …) a naprostou absenci reklam mají tyto stránky společné. Web Cesta k penězům je ale okořeněn o jakousi uzavřenou hráčskou skupinu nadšenců, kteří na facebooku sdílejí své fantastické výsledky. Důkazem budiž screeny na webu uvedené. 

Systém Double Down cestakpenezum.webnode.cz

Největší rozdíl ale spočívá v samotném závěru webu. Ten vás totiž nenasměruje do žádného kasina, ale pouze vám sdělí, že chcete-li systém získat, je potřeba autora kontaktovat pomocí emailu. Ještě podstatnější je až samotný email, který konečně odkrývá, o co autorům jde. Ruletní systém Double down totiž získáte pouze pokud:

 • přispějete finanční částkou na psí útulek ve výši 2,500Kč
 • „zaplatíte“ autorovi 690Kč :)

Ve druhém případě budete ovšem i tak ujištěni, že peníze půjdou na dobročinné účely a to v mnohonásobně vyšší částce. Procento hráčů, pouhých zvědavců nebo přímo naivních hlupáků, kteří zaplatí raději 690Kč, můžu pouze hádat. Ale tipoval bych, že bude vysoké.

Další důležitý bod emailu je bližší seznámení se systémem. 

„Jedná se o kombinování sázek sixline (šestice) a cornerů (čtveřice). Kdo se pohybuje v kurzovém sázení, ví, že nejde vsadit více příležitostí z jednoho zápasu na tiket, protože by výhoda vznikala na straně hráče a ne sázkové společnosti. To však u rulety neplatí. A zde, překrýváním těchto sázek jsme docílili toho, že jsme výhodu přenesli na stranu naší, tedy hráče…“

Pokud jste četli pozorně, už teď víte, že systém bude kravina. Pokud disponujete selským rozumem, že to bude kravina, jste věděli už dávno předtím. 

Budete-li mít dotazy, pokusím se email podrobně rozebrat, včetně logických nesmyslů v citované pasáži. 

4) Šachoruleta – muzemevsichni.blog.cz

Autorem tohoto webu, je jakýsi Patrik, jehož fotku můžete zhlédnout na samotném webu. Způsobem prodeje se šachoruleta neuvěřitelně podobá autorům Double Down. Opět zde nemáme žádné affiliate linky, a opět máme nadšenou hráčskou komunitu, kteří jsou Patrikovi neuvěřitelně vděční, že se o tento úžasný systém podělil. Bod, kde autor inkasuje peníze je stejný jako u předešlého webu, (cena je trochu dražší - 1,001 a 3,003Kč - zůstalo i chvástání se charitou) je ale vylepšený o možnost jakéhosi osobního proškolení, které stojí 5,000Kč. Kolik hráčů se skutečně nechalo proškolit, se můžeme jen dohadovat.

Co mě ale na Patrikovi uchvacuje nejvíc, je jeho neuvěřitelně horlivá propagace a linkování na internetových diskusích všeho druhu. Najdete ho skutečně všude! Na diskusích o finančním podnikání, o slavných osobnostech či hercích, a dokonce i na diskusi o dietním přípravku a webech pro ženy! Že spamuje i rozličné diskuse na facebooku, je už v tomto světle samozřejmostí. 

 Pro zasmání přikládám příspěvek z jednoho esotericky orientovaného webu:

(Patrik šachoruleta, 22. 9. 2010 1:01) 
Jing a jang na ruletním plátně... buďte taky v pohodě! více informací na: muzemevsichni.blog.cz, P.

Na specificky zaměřených webech a diskuzích o ruletě si relativně často můžete přečíst nadšené příspěvky, které Šachoruletu vynášejí do nebes. Nicméně jsem naprosto přesvědčen, že se jedná o Patrikovo alter ego. 

Není překvapivé, že nejsem první, kdo o této stránce píše. Proti Patrikově šachoruletě, aneb můžeme všichi (muzemevsichni.blog.cz), vznikl dokonce celý web s výstižným názvem Nemůžeme nikdo (nemuzemenikdo.blog.cz), který sdružoval hráče, co na našeho Lucky Boye chtěli podat trestní oznámení. I toto si ale náš Patrik podchytil a na tomto webu se opět propaguje jeho systém. Zamyslete se, proč svůj systém musí tak propagovat!

Důvod, proč si někdo tak bohatý nemůže koupit doménu a nenechá udělat aspoň trochu čitelný web, nechám stranou. Kolik ho ale stálo přebrat doménu, která je zadarmo, by mě skutečně zajímalo. 

Je ještě spousta věcí, které by se daly napsat, ale abych to zkrátil:

 • Podařilo se mi jeden ze systémů šachorulety sehnat, a dávám ho volně ke stažení zde – Šachoruleta, systém na sixliny (pozn. odkaz není již funkční, pro návod napište na info@icasina.com)
 • Dále Patrik nabízí i nějaký sofistikovaně tvářící se program Investor. Opět jej přikládám zde.

5) Millenium3 – cz.roulettesystemmillennium3.com  Powerede

Další neuvěřitelně horlivě diskutující propagátor vlastního systému, který je tak dokonalý, že se musí stále zdokonalovat a má už svou třetí verzi. Tzv. Millenium3 byl původně velmi drahý. Pamatuju si, že poprvé, co jej powerede na našem fóru nabízel, stál nějakých 250,000Kč! Postupem času se ale jeho cena snižovala a dnes jej můžete koupit za směšných 2,000 Euro. Ve sváteční dny bývá v prodeji dokonce v akci za pouhých 1,800 Euro! No, nekupte to.

Pavol Navrátil alias Powerede se jako Patrik s šachoruletou, zúčastňuje mnoha internetových diskusí. Je poměrně vtipné, že jeden o druhém tvrdí, že to je podvodník! Záběr Powerede je ale užší a najdete jej vesměs pouze na webech věnujících se hazardu a internetovému sázení.

Dále se mi Millenium3 už asi nějak nechce rozebírat. Na případné otázky ale samozřejmě zkusím rád odpovědět. Mohli jste si přečíst rozhovor i se samotným autorem, bohužel diskuse už není více k dispozici. Argumenty autora totiž byly úspěšně rozcupovány na kousky, takže usoudil, že některé perly, co stvořil, bude lepší smazat.

Edit: V popisu tohoto systému jsem se v původním článku dopustil několika chyb. Mylně jsem sloučil osobu Powerede (Pavol Navrátil) a Sylwestre v jednu. Ve skutečnosti se jedná o dvě osoby, které prodávají rozdílné systémy - Millenium3 a MEI3, které jsem rovněž chybně považoval za jeden systém. Špatně jsem uvedl i cenu Millenia, která není 2,500Eur, ale 2,000Eur. Zbytek informací by měl být v pořádku. Kvůli těmto pochybením, jsem autorovi tohoto systému dal prostor k vyjádření ve svém dalším blog-postu

6) Uspesnysazkar.cz aneb chcete 120 tisíc měsíčně?

Původně jsem chtěl zakončit základní výčet prodejců ruletových systémů u Millenia3, nicméně nedávno jsem spatřil reklamu na facebooku na web uspesnysazkar.cz a tak považuji za nutné, jej zmínit také.

uspesnysazkar.cz

Uspěšný sázkař je jen další snůška neuvěřitelných keců, které se točí kolem klasického Martingale systému. Web funguje přes klasické affiliate linky umístěné „pouze“ v prvním blogpostu, na který byla cílená kampaň na facebooku. Úspěšnost kampaně je otázkou, ale tipuju, že stránky už spatřilo obrovské množství lidí. 

Za zmínku stojí také to, že na fotce s Porche není vůbec náš úspěšný sázkař, ale někdo úplně jiný, jak dokazuje web http://pennystockspsychic.com/! Sjedete-li trochu níže, najdete úplně stejnou fotku :)  
Update: foto již na webu bohužel není.

Ruletu neporazíte!

Nepřestane mne fascinovat, kolik lidí stále věří v dlouhodobou úspěšnost ruletových systémů. Autoři takových systémů se nejčastěji ohánějí matematikou, ale právě ta je proti vám! Stačí selský rozum a vzdělání základní školy, aby jste si spočítaly, že nulu na ruletě prostě neporazíte!

Ruleta a jiné hazardní hry mají být především zábava, ne zdroj obživy! Výhra, se může dostavit a hráč si tak může přijít na pěkné peníze, ale dlouhodobě má kasino nad hráčem neprolomitelnou výhodu. Pokud nepočítáte s tím, že prohrajete, vůbec do kasin nechoďte!

Pokud disponujete nějakým tvz. profesionálním systémem, můžete si jej u nás nechat otestovat. V některém ze svých příštích článků, se zaměřím na prodej ruletních systémů na anglicky mluvících webech - na tzv. profesionální systémy, které taktéž někteří dobráci na českém internetu prodávají.  Komentáře
 • 08. 07. 2013 od
  Potocký

  Zdravím. Mám 100% metodu, jak vyhrát v ruletě. Testována snad 20x a vždy přinesla do 30 minut přes 500 euro. Nikdy nešla do mínusu. Funguje na jednom tajemství, díky kterému se dá skutečně přelstít. Kdo má zájem, ozvěte se mi na skype TheCzechTayen nebo na email. Spouštím podobný projekt a potřebuji pár lidí. Kdo se mi ozve, opravdu nebude litovat. Není to žádný fake či tak. Garantuji Vám až 100 000 týdně a stačí tomu věnovat jen hodinku denně. Tato metoda není moc známá a je pro dost hráčů klíčem k vítězství. Metoda černá červená a podobné metody nefungují, proděláte s tím stejně. Já umím toto přelstít. Opravdu nekecám. Skype TheCzechTayen, čekám na Vás.

 • 22. 02. 2013 od
  3coolin

  Bohužel nevymyslíme nic. :)

  Po asi milionté opakuji, že výsledky, které ruleta generuje, jsou na sobě nezávislé. Z toho vyplývá, že ze statistik nelze vyvozovat nějaký závěr pro další spin. Pokud je tedy ruletové kolo regulerní a nedochází k odchylkám způsobenými nedokonalostmi bubnu. To by pak v reálném kasinu ony statistiky skutečně mohly mít nějakou váhu. Každopádně kasino by se rychle postaralo o nápravu. 

  Zatímco obchodníci používají fundamentální nebo technickou analýzu, kde minulost nebo chování ostatních ovlivňuje budoucí výsledky, takže vše je přímo provázané. Ne tak u rulety! U rulety je úplně irelevantní, že 10 spinů po sobě padla červená, pravděpodobnost dalšího spinu je stejná. Faktory ovlivňující výsledky u ruletyjsou úplně jiné :) Viz mé ostatní články. 

  Další věc, kterou musím zopakovat je, že dívat se na ruletu jako na zdroj peněz a permanentních zisků je úplná blbost. Používejte systémy a bavte se, ale myslete na zádní vrátka a počítejte s prohrou. Ruleta má být zábava, ne zdroj obživy.

 • 18. 02. 2013 od
  Jaguar

  Jeste mne napadla jedna vec, o ktere jsem na netu nenasel moc zminek, a sice co takhle prevezt padla cisla do grafu, myslim tim zaznamenat napr. 10 000 spinů a sledovat, jakou tendenci opakovat se mají čísla, možná z toho může vylézt nějaká křivka podobajicí se periodickému průběhu, což by ovšem chtělo udělat pokud na více než 50 000 spinů i více, vždyť tradeři na forexu nepoužívají takéé nic jiného než grafy, oni se neřídí, co se prodává nebo kupuje v průběhu minut, oni sledují dlouhodobější grafy, kde lze pěkně pozorovat opakujcicí se tendence růst a klesat a podle toho také obchodují...co takhle udělat na test? Někde jsem četl, že nejjistější sázky bývají na číslo, vždyť je to 1:35, což je nejlepší výplatní stav, ovšem s pravděpodobností kolem 2,7% nebo kolik tam uváděl, vše by zlepšil právě onen graf, který by nás naváděl, která čísla mohou padnout, podle té tisícové periody, která by mohla vzniknout......po zkušenostech s ruletou a forexem čím dál více nacházím posobu, ještě jednou, trader se neřídí tím, když vidí klesat měnový pár, tak by ho hned koupil (padne 4 krát po sobě barva či tucet), trader sleduje trh v několikahodinových až denních intervalecha rozhoduje se podle jejich výsledků, které se periodicky opakují na grafu, v minutovém grafu může pár klesat, ovšem v tom delším naopak růst, je to jako zavázat si oči a jít po vyvíšenině v domnění, že vystoupám výš, ale netuším, že je podemnou propast :D něco vymyslíme..

 • 15. 02. 2013 od
  3coolin

  S aplikací jako takovou přímou zkušenost nemám, nicméně my takovou aplikaci vyvíjíme taktéž (appku, kde si bude uživatel moct naprogramovat a hlavně dlouhodobě otestovat vlastní systém). Testování ruletových systémů je dobrý nápad - viz už naše webová appka přímo na iCasinech nebo seriál Testování ruletových systémů. 
  Mám ale bohužel problém s některými vyjádřeními, které píše na webu před nákupem appky - "Se smartspinem budete vyhrávat; máme již několik systémů, které uspěly na 100 mil spinů" a jiné nesmysly - více jsem se k tomu vyjádřil už ve fóru, kde se to také řešilo. http://www.icasina.com/forum/index.php?/topic/1368-ruleta-funguje-to/
  A ano, Zlíňák skutečně jsem :) Pokud chceš řešit něco konkrétního, tak napiš klidně na mail iCasin, my už si to nějak přeberem :)

 • 14. 02. 2013 od
  Jaguar

  Zdravím, co říkate na systém od Romana Dytricha a jeho Smart aplikace (N SPIN a Class A), máte s nimi zkušenost? Jinak, co se týče těch barev, není překvápko, když padne 13, 14 nebo třeba čísla v tuctech, věřte nevěřte, padlo mi celých 12 čísel v jednom tuctu, projel jsem na tom půlku kapitálu, hnus tohle. Zaslechl jsem, že 3coolin je Zlíňák, což jsem taky, co takhle se nějak spojit? Můj mail je Gab92@Safe-mail.net

 • 28. 08. 2012 od
  3coolin

  S tímto názorem, že nic není tak jasné a černobílé se setkávám taky docela často.

  Problém je v tom, že tato situace je přesně tak černobílá, jak ji popisuji.
  A) Neexistuje žádný funkční a vyhrávající ruletový systém typu MM. opakem tohoto tvrzení je:
  B) Existuje alespoň jeden systém, který funguje. 
  Už od počátku jde vidět, že buď platí A nebo B, žádné C v tomto případě není. Jeden z těchto dvou výroků zkrátka platí - a je to A :)

 • 24. 08. 2012 od
  ruprecht

  3coolin: Tak jinak,znamy to hraje cca 10 mesicu 6 hod denne a je v plusu.Ja vim,jen dalsi kapka v mori.A tvrzeni,ze Martingale vydrzi nasobky snad nemyslis vazne??? Pri limitech kdy muzes jit do 8-10 progrese,to je vazne dobry vtip,ale od tebe bych ho necekal. A proc to pisu sem? Nevim,asi proto,ze uz me s...u hlasky typu zadny system nefunguje.Je to stejne jako vydelavejte za hodinu 150e,nic neni tak cernobile.Peace

 • 24. 08. 2012 od
  3coolin

  11.000 spinů je pomalu jako kapka v moři. 
  Na takovém množství můžeš demonstrovat to, že se systémem můžeš mít štěstí a chvíli se držet, ale jinak je to v podstatě výsměch dlouhodobému testování :)
  Martingale, Oscar's Grind, Tercius ale i  jiné systémy jsou při troše "štěstí" schopné vydržet skoro násobky tohoto čísla!

  Druhé části příspěvku popravdě moc ani nerozumím, a seriál testování jsem nepsal já. Navíc ani nevím, proč jsi příspěvek umístil zrovna sem.

 • 24. 08. 2012 od
  ruprecht

  3coolin: Takze kdyz mam 11000 spinu bez prohry je to haluz ? Ja tvrdim,ze ne.Urcite neni dokonaly,ale 11000 uz neni nahoda.Ale ted hraju jen do urcite progrese,ktera mi z tech 11k vypadla a jeste sem si ho trochu upravil a muzu te ujistit,ze v 11001 spinu total bankrot nehrozi.Ale je fakt,ze do 40 progrese je to asi k nicemu,ja mel zatim 35,ale jak rikam uz ho hraju jinak a bankrot nehrozi v jedne hre.A jinak si to srovnej s vasim "testem" 5cisel,kde tvrdite ze nekdy se vyskytne i serie 50x kdy 5cisel nepadne.To me vazne pobavilo,ale v tom pripade jste nemohli docilit ani misty rustu,protoze 37cisel v 50 spinech nepadne skoro nikdy.No nic,uz koncim a jdu prohravat...:)

 • 07. 08. 2012 od
  micke

  Pěkný článek :) Dost u mě vyvolal pochyby, i když jsem o hraní rulety přemýšlela. Nechci dlouhodobý výdělek, jen nějak vydělat 1000euro, které potřebuji, a pryč od toho... No, pokud se odhodlám, dám vědět, jak to dopadlo :)

 • 26. 07. 2012 od
  3coolin

  2Jelinek: Jsi pro mě důkazem toho, že víra (tedy iracionalita), je nad veškeré důkazy a fakta. (Konec konců na tom je víra založena :) A v takovém případě jde rozum zkrátka stranou i v něčem tak snadno uchopitelném a průkazném jako je jednoduchá ruleta. 
  Je pro mne skutečně fascinující, že si někdo ten systém koupí i poté, co si tady přečte, že je to podvod. 

  Ačkoli nepřímo poukazuješ na NEexistující rozdíly mezi hrou o peníze a fun hrou, v jednom máš kupodivu pravdu. Ano, tento systém je o haluzi! Jako každý jiný systém. Lze s ním vyhrát, ale nejde s ním vyhrávat dlouhodobě! (Opět - jako s žádným jiným systémem.)

  Ke příspěvku martyho jsem se vyjádřil v komentáři pokračování článku - http://www.icasina.com/clanky/detail/online-casino/3coolin-jak-skutecne-vydelat-na-rulete-ii/ (Jedná se o duplicitní komentáře.)

 • 26. 07. 2012 od
  marty

  Dobry den, hral jsem gm5, vlozil jsem 70 $ a dostal 230 bonus a udelal z toho 700 $ za 8 dni. Samozrejme jsem musel protocit bonus, a tak jsem se snazil delat co nejvice penez kazdy den, den pred tim nez mi to cislo nepadlo ani na 34 spin jsem udelal 150 $. Bud mi casino nejak predelalo system padani cisel nebo tento system nefunguje. ale 7 dni fungoval bez problemu. 

 • 26. 07. 2012 od
  Jelinek

  čauky tak zkoušel sem ten gm5 dal sem si na 21nova 100euro dostal sem bonus 320euro celkově sem měl 420 euro.Když sem hrál za fun peníze čísla padali nejvíc kolem 1-8 kol ale když sem to zkoušel za realný tak to bylo 20-30 kol.hrál sem o 2eura takže sem měl na 35kol bohužel tak za 20spinu číslo nechtělo padnout a byl sem už na 33 kole a zbývalo mě posledních 120euro tak sem byl posranej a přestal sem hrát další kola.Naštěstí se mi nějak povedlo nahrát peníze co sem vložil ne systémem Gm5+bonus cc 420euro  sem neváhal a vybral sem si zpět těch svých 100euro.Takže zkušenost přijde mi to nějaky divný že to padalo až po tolika kolech oproti hře za fun peníze.Takže ten sytem mě přijde že je spíš o haluzy takže pokud budete mít na kontě 2500euro s kterýma přežijete ccc 50kol tak to bude asi o něčem jiným možná i lepší než dávat na barvy já osobně dávám ruce od rulety pryč :-D

 • 03. 07. 2012 od
  kinac

  ahoj tak sem tu po delsi dobre  a hraval jsem ten system GM5 u williem hill vlozil jsem 50 eur plus bonus tak sem mnel dohromady 160eur  na zacetek hraval jsem jak sem mnel cas vzdy tak pul hodinky za mesic sem vyhral 1500eur  nerikam ze ten system je dokonaly proto ze jeste neni zadnej ale vydelat mi dal ze zacatku vyhra padal do 5 az 10 spinu  ale casem pozdeji to bylo az nekdy kolem 20 az 25 spinu  ale vzdy sem skoncil z vyhrou mezi tim sem jeste daval na barvu kdyz mi spadla cervena 4 krat tak sem daval cernou klasicky martigle ale presto sem spokojenej 

 • 03. 07. 2012 od
  Jelinek

  čauky jak je to teda  s tím GM5 láká mě to zkusit, hral sem  černá červená už sem se spálil ale zkoušel sem ten GM5 za fun peníze  a zatím to funguvalo,ale myslím jen do tý doby než začné být dotyčnej hamoun a bude chtit hned velký vyhry a nebude mít na pokrytí dostatečného počtu kol.Myslím že u tohoto systému bude mít uspěch trpělivost pokud se spokojime podle tabulky s výhrou 2 euru za jednu hru (jedna hra trva cc u mě  4minuty) tak za hodku by měl mit +-15x2eura což je 30euro.Já co sem hrál cc 100her to jest výhra +-200eur tak nejvíc sem šel do 25kola.Ale buh ví co se stane za 1000spinu.Ale jak je napsano v příspěvku pode mnou tak to  šlo i do 42kola!!!Při trošce štěstí nahrabat si něco kolem 1500euro a bylo by to pojištěny na 50kol což myslím že je už dost velká šance.Co myslíte prosím máte s tím někdo ještě zkušenosti??? A nejlepší by bylo kdyby ste to tady odtestovali.Děkuji

 • 19. 06. 2012 od
  Loko


  Zkoušela jsem GM5 naostro, jelikož na nečito to šlo dobře. Buď jsem měla takové štěstí, nebo nevím, ale během cca 1 a půl měsíce jsem vydělala ve dvou kasinech dokupy asi 10000 EUR. Jenže pak právě přišlo to očem píše Lenka. čísla začly chodit strašně pozdě a všechno jsem zas prohrála, takže dneska jsem na nule a na ruletní systémy už kašlu. Tento by použít šel, ovšem museli byste mít v kasinu min. 5000 EUR a kasina by nesměla omezovat max. sázky na 1číslo. Jak tady tak čtu příspěvky, tak jsem fakt ráda, že jsem neprohrála víc. uf.. a kdybych nebyla blbá a nehrála dál, tak sem mi mohla těch 10tis. eur vybrat a být v klidu :o). Jestli tady máte možnost tento systém otestovat, prosím o to!  

 • 02. 06. 2012 od
  Lenkaa


  Kinac: nemyslim, zkousela jsem to nanecisto, 4x jsem vyhrala a po pate padlo jedno z onych cisel az po 42!!! (z obrovskym kapitalem by se to dalo ustat, ale kdo ma na to vlozit 1500E...) Myslim, ze system jak porazit ruletu neexistuje, a pokud by existoval, tak ho tezko nekdo bude zverejnovat na netu za par set korun (ktery si muze par kliky v rulete v klidu nahrat...).

 • 19. 04. 2012 od
  3coolin

  Samozřejmě je to jen další podvod, který vydělává pouze autorům systému - z prodeje! Jestli chceš, můžeš nám ho zaslat na mail info@icasina.com , a pokusíme se jej otestovat. Sám pak názorně uvidíš, jak půjde do kytek :)

  Žádný dlouhodobě vydělečný systém totiž neexistuje!

 • 19. 04. 2012 od
  kinac

  zdravim  chci se zeptat uz ste nekdo vyskousely system GM5 ??? je to sazka na pet cisel  a podle toho co jsem vydel je tam vedsi pravdepodobnost  vyhry jak prohry pry je to system jak porazit RULETU  ja ho mam ale jeste sem ho neskusil za realne penize ale  skousel jsem ho v kasinu   jen tak tak to slo docela dost dobre. je to fakt system na kterym se da VYDELAVAT????

 • 27. 03. 2012 od
  rysaxx

  Zdravím,
  Ve 13 jsem hrával s kamarádem ruletu "4fun" a časem jsem zjistil, že jde ruleta prorazit a nedokážu pochopit, jak jsem mohl byt tak totálně najivní, že nic takového neexistuje.. Nuž, v 15 jsem se s tím setkal na internetu a mohl bych se mlátit dny i noci za to, jaký jsem hlupák, že jsem si myslel, jak se s tím dá vydělat. Je mi 17 a ještě do nedávna jsem si to představoval růžově, ale když mi přišel e-mail s webem www.superpenize.com a přečetl jsem si to, tak mi začalo létat v hlavě "Že bych byl až tak najivní abych tomuto individuu věřil? Tak jsem začal číst návody.. Určitě si jde na tom vydělat, ale rozhodně né takto, ale štěstím a nikdy bych tu hru za peníze už nehrál, pokud bych nepočítal s prohrou. Chybí mi pár dnů do zplnoletnění a kdybych tuto stránku nenašel, tak by mi asi hodně spadla hlava až bych své všechny peníze utratil. 3 dny zpět jsem psal do jednoho z online kasín a došla mi odpověď:
  "V našem kasinu lze sázet dle libosti. Martingale systém je povolen."...
  Vážně si myslíte, že by kasíno, které má dost návštěvnosti a je jedno z nejznámějších povolilo systém s výhrou pro sázejícího? Nebuďte tupci, užívejte si peněz jinak, než je vložit do proherního systému.

  Děkuji autorovi tohoto článku.

 • 24. 03. 2012 od
  3coolin

  1) K registraci tě vůbec nikdo nenutí. To je čistě tvá volba. K povinnosti být registrován, chcete-li vložit komentář, jsme přistoupili z jednoduchému důvodu: ke zvýšení kvality komentářů. 

  2) Upřímně pochybuji, že najdeš CZ/SK stránku čistě o hazardních hrách s lepším obsahem a s méně bannery, než je tato. Tyto stránky propagují kasina jako zábavu. Nikde se zde nedočteš, že se naučíš bez rizika vyhrávat, že můžeš dát výpověď v práci a že se z tebe díky ruletě stane milionář. Hazard má být zábava, ne zdroj obživy. Takže nevím přesně, co ti vlastně vadí.

  3) Článek jsem psal já osobně a nevím přesně, v čem by neměl být objektivní. Hlavní chyba článku dnes je především v jeho neúplnosti, kdy jsem zapoměl zmínit Nýse a MEI3 rovnou, plus se objevila další partička vykuků co prodává jakýsi GM5. Určitě ale půjde nalézt prodejců ještě více. Nicméně tito by měli být ti hlavní.

  Každopádně objektivně a argumentama podloženě lze říci, že každý ruletový systém jde do ztráty :) Prodejci ti mohou tvrdit, co chtějí, ale ví, že lžou.

 • 24. 03. 2012 od
  Erin

  Tak tomuto nějak nerozumím, přiznám se, že jsem hledala podobnou stránku hlavně kvůli realistickému, nezkreslenému pohledu na tuto problematiku, tedy zda je to podvod či nikoli. Udivuje mne, že se musím registovat na stránce, kde na mě bliká jeden banner s casinem vedle druhého. Tak jste objektivní nebo jen patříte do další řady affiliate? Jinak článek hodnotím pozitivně, jako nováček se mohu vyvarovat chyb, ale nedivte se, že jsem zmatena.

 • 17. 03. 2012 od
  anonym_player

  Neda mi nereagovat. Nehovorim, ze sa ruletou zivim, ale par stoviek eur mesacne vzdy cloveka potesi. Nech si mysli kto chce, co chce, je dobre vediet co vsetko nefunguje, aby ste mohli rozlisit co funguje a to ja vyuzivam. Majte sa.

 • 06. 03. 2012 od
  3coolin

  Za co si přesně ráda? Tomu nerozumím :) 
  Jen tu reklamu klidně udělej! Mě to vůbec nevadí. Normálně uvažující se tomu stejně akorát zasměje a naivně věřícímu nepomůže vůbec nic :) Takže své články v podstatě píšu jen proto, že mě to baví a pro ty, kteří už se napálili a tady si to jenom potvrdí :) Těch, které to odradilo nějaký ten nesmysl koupit, bude naprosté minimum, jestli vůbec někdo :) Takže klidně sem šoupni reklamu.

 • 06. 03. 2012 od
  Smočková

  Krásný den, jsem úplně v rozpacích tady z těch komentářů :) ale jsem za to ráda.Já osobně se živým ruletou už půl roku a bez jakých koliv problémů. Hraji podle jednoho profesionálního systému z netu. Nebudu tu psát jeho jméno kvůli reklamně, ale podle komentářů nás není mnoho, řídím se radami a postupem a vše mi vychází dlouhodobě. Občas se změní postup, ale to se vždy dozvím právě na těch stránkách. Můj příjem se pohybuje od 50 do 100 eur za den. Ráda si přečtu o reakcích na můj text. Ale i tak Vám přeji hezký den. 

 • 26. 02. 2012 od
  3coolin

  Jestli Vám tato diskuse přijde zábavná, chci mít Váš smysl pro humor! :) Mě to přijde spíše k pláči.

  Některá Vaše tvrzení jsou vrcholem absurdnosti a vnitřního rozporu. Bohužel už se mi k tomu opravdu nechce vyjadřovat ve formě komentáře (očividně to nemá smysl). V budoucnu ale zase napíši článek největších blbostí a absurdit, se kterými jsem se setkal od článku Největší mýty a omyly ...

 • 21. 02. 2012 od
  Maxik

  Dobrý den,

  myslím, že je tato konverzace docela zábavná, takže trochu navážu.

  Opět Vaše dedukce. Vaše poslední věta.
  3) Nikde jsem nepsal, že něco hodnotím na základě výsledků, ALE HRY - tj. průběh hry.

  Ruleta je hazardní hra, protože Vy to tak vidíte, resp. kasíno to tak prezentuje a také tomu trošinku pomáhá. Nula nebo dvě nuly vůbec nic neřeší. Vy stále berete do úvahu věci, které sice na první pohled jsou možné, ale nejsou realizovatelné.
  Hazardní nemůže být něco o čem víte úplně všechno(teda pokud jste schopen si to srovnat v hlavě). Hazardní hra jsou karetní hry, kostky apod.

  2) Pokud by byla pravda o Vašich zkušenostech s ruletou, tak by jste buď záměrně mystifikoval anebo byl slepý. Je zajímavé, že podle Vás je ruleta jednoduchá hra.  Ovšem její řešení je podle Vás nemožné. Tak to asi tak jednoduché nebude, jak se zdá. Ale plně chápu, že vzhledem k tomu, co zde prezentujete, i postupy, které zde rozebíráte,  se zdá ruleta jednoduchá.

  1) Nějaké fair play u kasín neexistuje. Pokud se kasínu nelíbíte-moc vyhráváte(vyhodí Vás, dají na blacklist, během hry Vás vyautují apod.). Ta internetová Vám zablokují účty a třeba i neumožní vybrat peníze.  Docela by mě zajímalo, co si představujete pod pojmem SKILLED. Když nám tady říkáte, že krupier nic nedokáže ovlivnit, tak tedy, podle čeho má ten skilled(podle odpracovaných let, počítání žetonů, podle velikosti dekoltu).


 • 19. 02. 2012 od
  3coolin

  Vážený Maxiku, 

  poslední dobou se v komentářích velice často opakuji. Není to má chyba, ale chyba pořád těch samých dotazů, imaginací a nesmyslů, které se kolem rulety točí! Budu se muset opakovat i nadále.

  Že krupiér hodí co chce, jsem Vám nepodsouval, nýbrž to bylo rádoby "nejrozumnější", co jsem byl schopen vydedukovat z Vámi předložených "premis". (Skilled krupiér mi opravdu přijde "skutečnější", než tvrdit to, že kulička má paměť:), což explicitně píšete - NESMYSL!)

  Mám sice konstruktivní diskuse rád, bohužel se mi pořád vyhýbají. Proto mi skutečně nevadí, že se k dalším věcem odmítáte vyjadřovat. Asi to tak bude lepší.

  Nicméně je naprosto zjevné, že komplex problému nechápete Vy! Ruleta je prostě hazardní hra, kde poměr vyplacených peněz neodpovídá skutečným šancím. Tedy kasino má v dlouhodobém hledisku zajištěn zisk. To je to nejzásadnější, co o této problematice musíte znát. To, že nejste schopen si tento fakt připustit, je druhá věc. Že mě napadáte z toho, že nerozumím problému je ještě vtipnější.

  1) Ano, kasina jsou "fair". Jsou fair v tom smyslu, který zde prezentuji. Hazardní hry jsou "zmanipulovány" samy o sobě - výplatní poměry neodpovídají šancím! Vše ostatní je dílem náhody a dlouhodobého hlediska. V kasinu lze vyhrát a kasino Vám vyplatí výhru. Ovlivňovat výsledky hry, dopad kuličky či jiných věcí, kasina nemají zapotřebí! Mimochodem, to s tím kontrolováním bubnů je pravda, byl jsem toho sám svědkem! (Do kasina chodil jeden pán, co pořád vyhrával, takže se to už všem zdálo podezřelé. Pán hrál jen na jednom místě, u jedné rulety - proto se kola kontrolovaly, vyvažovaly a dokonce se přesouvaly celé stoly. Velmi dlouho to nepomohlo a pán si stále odnášel výhry.) 

  Ty bubny se kontrolují ne kvůli personálu, ale kvůli zajištění co největší náhodnosti! Náhoda je to, co kasinum dlouhodobě naprosto stačí. Zvyky personálu s tím nemají absolutně co dělat. 

  2) Ty zkušenosti mám, proto si o tom dovoluji psát. Nicméně si stejně myslím, že je nepotřebuji a pohybovat se v teoretické rovině mi kolem tak jasné a jednoduché hry, jakou je ruleta, naprosto stačí, když znám způsob generování výsledků ...

  3) Naopak! Ruleta je z pohledu hráče čistě hazardní hra!!! To, že je spousta z Vás, kteří si myslí něco jiného, je naprosto irelevantní! Matematika a všechny věci kolem hovoří jasně. Ruleta je investice jen z pohledu provozovatele, který má dlouhodobě zajištěn zisk! Nula nebo dvě nuly jsou naprosto zásadní - právě ty z toho dělají hazardní hru. Jestli se na ruletu díváte z pohledu generování výsledků, které spolu nějak souvisí, tak se opravdu nemáme o čem bavit. 

 • 19. 02. 2012 od
  Maxik

  Vážený pane, bohužel musím konstatovat, že jediné co dovedete a je viditelné, je psaní textu. Jinak mýty tu vytváříte většinou Vy na základě Vašeho nepochopení rulety jako takové a hlavně Vaší nezkušenosti( je možné, že je to jen hranné v rámci reklamy pro kasína).

  Nikde jsem s Vámi nepolemizoval o tom, že krupier hodí co chce. To je Vaše naprosto nesmyslná dedukce toho co jsem napsal.

  K dalším věcem se nebudu vyjadřovat protože nechápete komplex toho problému a Já Vám ho nebudu tady vysvětlovat.

  Jen na závěr pro Ty vnímavější.

  1) někde jsem tu zahlédl jak kasína jsou fair play, že dokonce každý den kontrolují jestli je buben rulety vyvážený apod. Tuhle věc nedělají pro klienty, ale dělají jí ve svém zájmu, neboť potřebují aby buben fungoval tak jak oni(krupiéři) jsou zvyklý.

  2) pokud chceme vědět o ruletě více nesmíme teoretizovat, ale mít praktické zkušenosti a hlavně srovnání. Živá ruleta jeden hráč, více hráčů x soft. ruleta x dětská ruleta(naprogramovaná ruleta s čistým generátorem prog. prostředí)


  3) ruletu jako takovou nelze brát jako hazardní hru, respektive žádná nula nebo dvě nuly nejsou důležité. Hazardní hru z toho udělali až kasína a to tím, že si vymyslely svůj ruletní buben(soft. ruletu) a sázecí plátno. • 19. 02. 2012 od
  3coolin

  Čekal jsem něco na tento způsob:)

  1) Takže dealer má paměť -> kulička má pamět? :) Nebo dealer umí hodit kuličku kam si zamane? (oblíbený mýtus, který už jsem párkrát četl - pochopitelně nesmysl!) a) Dealer opravdu neumí házet, kam si zamane! Je to asi jako kdyby si sám házel korunou, věděl, že už ti předtím padl orel a ty sis myslel, že dalším hodem nějak ovlivníš výsledek. Ten závěr u prvního odstavce můžeme tedy zavrhnout. Nemluvě o tom, že dealerovi jsou výsledky zpravidla úplně jedno. Je to přesně jako ten příklad s korunou, kterou by sis házel jen tak.b) RNG je úplně jedno, jaké pozice vygeneroval předtím!!! Proto je to RNG - RANDOM number generator. Takže to, že se NĚKAM uloží předešlý výsledek, absolutně neznamená, že je brán v potaz. NENÍ! Kdyby sis vzal několik různých generátorů po celém světě a poté třeba chronologicky sesumarizoval výsledky (jel by první RNG, po něm druhý někde jinde ... až by se restartoval třeba ten první atd. ), dospěješ prakticky ke stejným statistikám a výsledkům!!! V podstatě si na to pak sám odpovídáš bodem 3., kde se ti ty extrémy "hodí". Chci tím říct, že pokud zůstane zachován faktor náhodnosti, vždy se dospěje prakticky ke stejným výsledkům a statistikám!

  2) Tuto námitku ani moc nechápu. Vždyť já ani neposuzuju ruletu podle nějakého vzorku čísel, ale podle způsobu, jakým se generují. Já tady ty extrémy "obhajuju", jako možné a "existence-schopné". 

  3)  Těma extrémama je snaha demonstrovat právě to, že kulička nemá paměť a že může pořád padat, kam se jí zachce, protože předcházející výsledky na to nemají vliv! Proto ten extrém u rulety ani nemůžeš předpovídat předem. S burzou se to srovnávat nedá. 

  Tato diskuse by slušela více článku Největší mýty a omyly... , kde by se na některé námitky dokonce daly rovnou nalézt odpovědi. 

 • 19. 02. 2012 od
  Maxik

  Takže dealer ovládá kuličku a tím pádem má kulička paměť stejně jako proměnná v soft. ruletě, kde je uložena poslední padlá pozice.

  Stále mi nějak není jasné, jak můžete posuzovat regulernost rulety na základě jakéhokoliv vzorku čísel, když nevidíte hru, při které ty čísla padla.

  Nějak také nerozumím co se vlastně chce demonstrovat na nějakých extrémech. Ty Vaše tzv. extrémy jsou nejvýhodnější a to nejen v ruletě, ale třeba i na burze. Je to vůbec ta nejoptimálnější situace. Samozřejmě nesmí se použít nějaký neefektivní systém.


 • 19. 02. 2012 od
  3coolin

  2 - hráč a krupiér, pokud počítám správně. Takže kam tou otázkou míříš? :)

 • 18. 02. 2012 od
  Maxik

  Dobrý večer,

  3coolin: Chci se zeptat, kolik lidí je účastno hře na živé ruletě, když sedím sám u stolu?


 • 17. 02. 2012 od
  3coolin

  Přesně tak. Miliarda už je navíc docela reprezentativní vzorek a domnívám se, že při daším testu by se ty sérii mohli dokonce droubounce lišit. V podstatě nic nebrání tomu, abychom se dočkali série 29x stejná barva!

 • 17. 02. 2012 od
  sonja

  Pod jiným článkem píše Daniel, cituji: " A jinak perlička na závěr při mém testování na 1miliardu náhodných čísel (prog j. c++) se stalo že barva se zopakovala i 28x po sobě, jeden tucet padl 20x po sobě a nepadl i 53x po sobě (jen tak pro zajímavost :D )"

 • 17. 02. 2012 od
  3coolin

  Odpovídal jsem na to už několikrát a tuto větu bohužel musím taky používat pořád dokola. Ten software pochopitelně zmanipulovaný není! Ty série, které si popsal jsou naprosto normální. Europa patří mezi ty nejlepší kasina a rozhodně nemá důvod podělávat nějaké dorobé hráče o pář šupů a kazit si tak reputaci. Není k tomu důvod!!! Zkus si kdyžtak přečíst tohle, http://www.icasina.com/clanky/detail/3coolin-blog/myty-iluze-a-kolem-magickeho-kola-rulety/ , i když se čas od časů objeví někdo, kdo má tendenci tu regulérnost napadat, mele zpravidla nesmysly, které mají vnitřní rozpory a úplně chybnou pointu. Viz třeba má diskuse s Magen u článku martingale, který se pohyboval v prostředí klasických kasin (samotná pointa je jeden velký nesmysl!). 

 • 17. 02. 2012 od
  Ahoj chtěl bych se podělit o moje úspěchy, potažmo

  Ahoj chtěl bych se podělit o moje úspěchy, potažmo neůspěchy v ruletě. Začal jsem hrát ruletu před 2 týdny v EUROPACASINO.Vloženo 220 euro. Hrál jsem strategii martingale. Prvních pět dní jsem každej den vyhrál cca 7 euro, poté přišla sestava 12 čísel a přišel jsem o vše. Neváhal jsem a do EUROPACASINO jsem vložil dalších cca 292 EURO. Hrál jsem jiný systém, cca 5 dní jsem vyhrával, denně cca 7 euro. Dneska jsem zkusil martingale a všechno jsem během 15 min. prohrál, šlo opětovně třináct čísel za sebou. Hodně jsem studoval nějaké strategie, kde bylo statisticky psáno, že 6 čísel ve stejné barvě po sobě jdoucích je 1 ku 64.Možnost, že padne 13 stejných čísel po sobě jsem nenašel. Myslím si,padlá čísla mohou být jednoduše zmanipulovaná. Prostě jsem měl cca 2OO nebo 300 otočení a v tomto padlo 2 x 13 čísel po sobě ve stejné barvě. Přiznávám rovněž moji chybu, že jsem dosti riskoval.Nechci všechny casína házet do stejného pytle, ale výše uvedené se mi zdá divné. Rovněž uvádím, že dne bylo ze strany tohoto casina voláno na  telefon, kdy se ozval anglicky mluvící muž. Kdo mi vysvětlí, že otočení nemohou být žádným způsobem zmanipulovaná a padnutí kuličky je pouze náhodné, tak má u mě jedničku. Například při cvičné ruletě v Ladbrokes se vhozená kulička několikrát jakoby zadrhla a nebylo vůbec plynulé. Prosím o nesmazání příspěvku a očekávám od někoho odpověď. Nevěřte žádnému kasínu a už vůbec ne on-line. Nikde nemáte jistotu poctivé hry. Pokud můžete raději s tímto ani nezačínejte. Proč myslíte, že těch kasín je strašně moc v Praze. Ti lidé, kteří uvádějí, že se nechá vydělat na hraní rulety, tak tito jsou nesjpíše zaplacení hráči od kasín, aby někoho nalákali. Je tam v ruletě stále nula a to je vždy nevýhoda pro sázejícího hráče, takže žádná strategie nefunguje.

 • 17. 02. 2012 od
  scrab

  lide jsou jako mraky,pluji oblohou a nevi kam,ale muzou doufat,ze spadnou a utopi se..treba v penezich...s urcitosti si pri nejmensim vybuduji zavislost na hazardu. casina vlaste rekrutuji novy dorost. pozor:Upir v nas ma dve dcery,Chci a Chci!

 • 15. 02. 2012 od
  Romi

  Nerikam, ze nenpadlo, rikam, ze je dulezite dodrzet, ze po max prijatelne prohre hru ukoncite. A jak vidite z prispevku, vetsina hracu to nedokaze. Jestli nehrajete, neznate ten pocit, kdy vam napr. po 7 spinu pada porad stejny sloupec a vy si rikate, tak ted uz to urcite prijde - musi!! A ejhle, on neprijde jeste dvakrat a vy prijdete o vse. Grafy a vypocty pocitaji s kazdym spinem, vy mate moznost free spinu, takze jste zase trochu ve vyhode. A jak uz jsem napsala, matematicke vyhode casina se vyhnete vcasnym ukoncenim hry a jsme zase u dodrzeni predem stanovenych pravidel. Je tezke hru ukoncit, kdyz vam zrovna padaji vase cisla a konto tak pekne roste ,) Kazdy si projde v zacatku tim, huraaa vyhravam a po chvily sakra, o vse jsem prisel! Pak bud na ruletu zanevrete nebo se z vas stane gambler.. a nebo hrac ,)

 • 15. 02. 2012 od
  sonja

  Ukončit sérii vždy po učitém počtu proher, to určitě napadlo i mnoho dalších hráčů. :-) Jenže podle všech grafů a výpočtů, které jsem našla, jdete stejně do mínusu - prohrávající série přijde dřív, než si na ni stačíte vydělat. Ale nezkoušela jsem to, tak napište zkušenosti...:-)

 • 15. 02. 2012 od
  Romi

  Ne napsal Romi, ale napsala Romi ,) Kazdopadne je spousta lepsich, promyslenejsich a efektivnejsich systemu nez martingale, doporucuju s nim neztracet cas a penize. Neni vubec neobvykla dlouha rada stejne barvy zakoncena nulou. Ja osobne si uz dnes vzdy nulu pojistuju, takze kdyz padne, uz na me nejdou mrakoty ,)))

 • 15. 02. 2012 od
  richard

  souhlasim s romi,jedine disciplina,trpelivost,matematika a psychologie muze udelat hrace uspesnym.uz jsem to tu nekde psal,kdo ma v sobe gamblera,tomu nepomuze absolutne nic,ti co vydelavaji na rulete,treba i po malych castkach srdecne zdravim z las vegas

 • 15. 02. 2012 od
  anonym

  dnes mi přišla 12x černá po sobě a na to nula,docela mazec

 • 15. 02. 2012 od
  k-a-r

  Zdravím po 3 měsících zkoušení rulety a po přečtení několika stránek, musím zde také napsat a podílet se o svou zkušenost s martingale systémem. Předem chci poděkovat autorovi tohoto webu, protože všude se píše jenom, že tento systém je funkční a tak. Zde jsou už názory jiné a to mě zajímalo. Přízpěvek od autora Romi je velice trefný. Na začátku mého hraní jsem vložil 160 e, ze začatku to bylo super a potom přišla serie, kdy jsem prohral skoro vše a zbylo mi 50e. Začal jsem tedy od znovu, kdy jsem se opet dostal na částku 160e a ejhle, opět jsem se dostal na 90e. Začal jsem si říkat, že to je vše kravina a začal jsem hrát opatrně a to tak, že počkám až 5 x za sebou padne bud stejna barva, nebo licha, suda, nebo vysoká, nízká a potom začnu sázet opačně. Zatim to prochází. Moc tomu nevřím, protože serie může být opravdu dle tohoto článku veliká. Dočetl jsem se že až dokonce 22 x, což je zabijácký. Mě osobně to zatim nepřišlo 14x. Takže na závěr mého přízpěvku, začnu hrat tak jak do teď hraji ale s tím rozdílem, že po 6 vsazení, pokud prohraji ukončím sázku a dál nebudu pokračovat. A začnu znova začínající sázkou. Ale jak psal Romi, dlouhé serie jsou malokdy, takže tu prohranou částku dostanu za hodinu zpět s tím rozdílem, že budu mít i něco navíc. Tak jsem na toto zvědav, zdravím . . . . PS: pokud to nevyjde, tak už jsem nenapíšu, protože rozbiju počítač :-)

 • 14. 02. 2012 od
  Romi

  Vetsina tu pise, ze hrali a hrali a hrali, az nakonec prisla spatna serie a vse prohrali - klasika. Zakladnim pravidlem pri hrani rulety je byt disciplinovany. Stanovit si limit vyhry a hlavne a to mi prijde vice dulezite - limit PROHRY! Cim drive ze hry odejdete treba ´"jen" se ziskem 20 euro, tim snizite matematickou vyhodu casina a to, ze ta spatna, dlouhatanska serie vas mine. A pokud opravdu prijde, tak proc nutne prehravat a prohrat vse? Proste si dejte limit a smirte se s tim, ze holt ted treba o 50 ecek prijdete. Tyto spatne serie nechodi tak casto, daji se minimalizovat vyckavanim atd, takze prohrane penize muzete celkem brzy zase vyhrat zpet. Prohru vam neobstara casino s ruletou, ale vy sami s vasi netrpelivosti a nenazranosti mit stovky eur nejlepe hned ,)

 • 14. 02. 2012 od
  pawel

  na pohled jde o matematiku ale to by ji programy na pravděpodobnost už dávno odhalili - jde o to jak to matematiku dokáže ruleta obejít nebo přeskočit.. ale opravdu záleží spíš na člověku co ji hraje . a snaží se neprohrát moc...

 • 13. 02. 2012 od
  SobiK3

  Systém o kterém zde již bylo mnohokrát zmíněno(martingale), jsem vyzkoušel, ovšem ne jak píší na velmi zajímavých a doslova vás pohlcujících webech, ale podle svého gusta. Bral jsem to jako zábavu. Složilo se nás více lidí, ať přijdeme co k nejmenšímu úhonu. Vložilo se 44 € . Měl jsem celkem stress a začal jsem to projíždět a řekl si, že to je blbost... Ale pokračoval jsem dál, ovšem bez toho, aniž bych vsázel. Jen jsem protáčel a tipoval. Za cca hodinku jsem si vydělal zpátky co jsem vložil. Popravdě za ten stress, to asi některým stát nebude :-D , ale jinak to bylo fajn. Pokud se nad tím moc soustředíte ( zoufalé tahy sem a tam ) tak to jde jako pomásle .... 0 za pár sekund :-D ale když to berete jako zábavu, tak to je i fajn při výdělek. Je však pravda, že se sem tam systém barev dost opakoval. Na tom jsem vydělal asi nejvíce :-) . Zkusit se to musí, jinak člověk bude večer ležet a drtit si mysl i přes to, že jsou zde tak jasné fakta. Stereotyp nás ničí ! Proč bych měl vsázet 300x stejnou barvu, když vím, že padne úplně něco jiného :-) Raději to pojměte sportovně.

 • 13. 02. 2012 od
  anonym

  Sam za sebe nemohu souhlasit.System opravdu funguje,ale musite na to chytre a pomalu.Ja vydelavam 5-10 000 tydne a jde mi to fakt dobre a staci mi to,nechapu cemu nebo komu to vlastne verite.Delam v tomhle uz treti mesic a ziju si na urovni.Je to matematika a ne zadna 0 takze zalezi na kazdem z vas.

 • 11. 02. 2012 od
  anonym

  fakt nechápu proc by se na ruletě ndalo vyhrávat dyt proste je to jen o stesti kdyz denne vyhraju 100e a navic jak se pozná že jsem na ruletou prohral jen tim že nemám žádný kapitál?Když hraju takzvanej Mangrile nebo jak se to jmenuje tak vlastně kasína už vyhrávají ale tím že hraju svuj system to vyhraju zase zpatky pak chvíli zase kasino vyhráva ale násobim sázky a tim vyhraju všechno zase zpět navíc na ruletě jsou spinn zdarma u některých tak když vidím že furt pada stejna barva tak si párkrát protočím zadarmiko a potom to zase rozjedu. Nechápu jak na ruletě můžu vyhrávat pokaždy jen casino to je blbost jen je o něco nížši šance že vyhraju já ale jak se pozná že jsem vyhrál tím že casino oberu o miliony? ne nijak prostě jednou vyhraju podruhy ne

 • 09. 02. 2012 od
  anonym

  Jo a něco pro Marka to co píšeš dává smysl :) ale dá se to ještě mnohem víc vylepšit :-)

 • 09. 02. 2012 od
  anonym

  škoda vůbec něco komentovat nemělo by to smyls :D

 • 09. 02. 2012 od
  Sláva Gahut

  Že já blbec sem si tuto stránku nepřečetl dřív... samozřejmě sem šel nejdřív nahoru a po chvíli bum a je tam nula:):) Alespoň to byly peníze za poker kvíz, ale i tak.... Měli byste si dát taky reklamu na FB, protože těch lidí co se chytí je asi opravdu moc.... Fakt díky, málem sem do toho chtěl narvat kolem DESETI TISÍC.... JÁ VŮL!!! DÍKY DÍKY DÍKY

 • 09. 02. 2012 od
  pawel

  ano ruletu bud hrát chceme nebo nechceme nic jiného... jen bylo třeba říct, jaké je to okolo, protože někteří do softu vidí ale protože to nikdy nikdo měnit nebude - opravdu nemá smysl nic k ruletě komentovat... a poker je vážně príma..

 • 08. 02. 2012 od
  Paja

  Roulette Bot Plus-cca týden ho pozoruji při free hraní v Las Vegas a u sázek černá/červená, sudá/lichá, malá/velká nedělá nic jinýho, než že čeká, až padne při free spinech 5 krát za sebou to samý a pak vsadí na opačnou stranu a pak už jen klasicky dvojnásobí. U sázek na tucty a řady to bude něco podobnýho, takže žádná věda. Je to jen robot na hraní, který nic převratnýho nenabízí :(

 • 08. 02. 2012 od
  O.

  Roulette Bot plus - stejný postřeh jako Andrej, při 2000 kreditech a 1 sázce skončil na Europe v mínusu 855 EUR, přičemž největší mínus byl 1339 EUR... U Tropez skončil sice v plusu, ale propad tam v jednu chvíli byl 211 EUR v mínusu ...

 • 08. 02. 2012 od
  anonym

  tyhle debaty nemají smysl ... princip jednotlivých hazardních her je dostatečně znám od doby jejich vzniku, od prvního dne, kdy byla konkrétní hra vymyšlena ... ruleta je pro účastníky placená zábava, nikoliv zdroj obživy (mimo provozovatele, jasně) .... ruleta je z principu neprůstřelná .... a ještě k tomu má vždy nějaká omezení, která omezují hráče, většinou minimální a maximální vklad
  ... zkuste si raději normální karetní hry face tu face ... tam jde o psychologii, temperament, odvahu, pevnost, bystrost .... je to zábavné a můžete tam opravdu vydělat ... má to malý háček ... musíte být odvážní, bystří, chytří až velmi chytří, pevní, tvrdí a velkorysí ... tedy život natvrdo ...

 • 08. 02. 2012 od
  pawel

  nejde jen o studie - a já nemluvím o 20 spinech ale o 4000 - 7000 spinech. a také používám analýzy a závěr je jediný a klidně to tu řeknu. každý 5 spin si ruleta mění "kolečko" na padlé čísla. proto jsem použil "obrat" že vidí pozpátku. jinak jen dělá to, že posouvá pravděpodobnost padajícího čísla... to úplně stačí na nabourání jakékoliv progresívní sázky..

 • 08. 02. 2012 od
  Tipař

  Nikomu nic nenabízím, jen jsem vynervovaný hráč a musím si s někým o tom pokecat.

 • 08. 02. 2012 od
  Tipař

  Dobrý den, hraji na sportingbetu za 0,1 euro při neúspěchu zdvojnásobuji, střídám červená černá, lichá sudá, malá velká. občas pár otočení na prázdno. za měsíc jsem vydělal čistého 400 euro. je to cca 300 kč na hodinu(kdyby nebylo proher tak 550). Ale jsou to neskutečný nervy. Začal jsem se 100 euro a vždycky když udělám 120 tak 20 vyberu. ale kolikrát už se mi stalo že jsem tich 100 prohrál. Ale i přesto mi zbylo navíc 400 euro, za měsíc cca hodina denně. tipsporter@seznam.cz na tento mail mi napište at už potřebujete poradit nebo bych si rád i popovídal s někým komu to jde jako mě. Chci vědět zda se to má brát jako náhoda, když je za tím měsíc hraní, nebo zda jsem prolomil nemožné a stalo se to regulérním vyděláváním. rád bych si o otm s někým promluvil můžem třeba na skype. Po tom co si písnem maily. Podělme se o zkušenosti

 • 07. 02. 2012 od
  3coolin

  Já už vážně nevím, jak se k tomu vyjádřit. Iluze o zmanipuovaném softwaru, kdy ruleta padá schválně tam, kde nemáte vsazeno je prostě totální BLBOST! To, že si online casina evidují historii her je spíše ku prospěchu hráče - kvůli nějaké chybě, výpadku, ... Historie hráčů rulety je tam všem jedno! To opravdu nevím, kolik byste museli vyhrát, aby to začal někdo studovat :)

 • 05. 02. 2012 od
  pawel

  Ale nakonec pokud je čtení historie legální, tak zas o podvo nejde - ale O TO JE PAK těžší vyhrát :-))

 • 04. 02. 2012 od
  pawel

  inu není nad starou dobrou ruční práci! ale je to čím dál těžší - ale ještě k tomu zda ruleta vidí či ne... existuje-li zákaz čtení dat dopředu, pak jistě neexistuje čtení historie po spinu - a a a máme tu to, proč ruleta ví kam nepadat.... a tohle je legální - hrajeme proti podvodníkovi a tak je na nás zda nás to tak baví nebo odpadneme

 • 04. 02. 2012 od
  pawel

  s roulette bot plus jsem ve swiss casinu projel cca 500€ za 6 minut (bohužel naostro) - oznamil jim to tak ho mozna odstranili

 • 03. 02. 2012 od
  Andrej

  David, Paja - Roulette Bot plus - no, a uz som dosiel - Las Vegas, 2000 kredit /free/, stavky po 10 - chytil dlhu seriu ktoru nerozchodil a prec cely kredit!!! je to dtto ako keby credit 200 pri hre po 1 - takze zlyhava :-( nie je moc dobre zistenie....podla mna blbost ze funguje lebo hlada unikatne cisla - funguje klasickym "Martingale " - vsetky stavky zdvojnasobuje a NA TOM POHOREL....skoda..

 • 02. 02. 2012 od
  Paja

  david,andrej: RouletteBot plus testuji třetí den v kasinech Las Vegas a Europe.Zatím nahráno za 3 dny krát 2 hry denně v každém z kasin cca 450 eur virtuálních.Zkouším pouze sázky na řady a tucty.V Las Vegas za 23 minut nahráno vždy 60-80 eur bez většího násobení.Pokud by to tak šlapalo i za prachy, tak by se dalo začít s nějakými 70-80 eury. V Europe to jde mnohem pomaleji. 10-30 eur za hru zisk s dlouhými řadami. Dvakrát řada končila i sázkou 105 eur, nakonec úspěšnou, ale v reálu by nestačil ani vklad 200 eur. A na konci těchto dvou her mně program upozornil na nesoulad dat mezi sebou a ruletou a detekoval to jako ruční hraní? nerozumím. Další zajímavá věc: v seznamu "podporovaných" kasin jsem měl Swiss Casino, ale jakmile jsem se tam registroval tak mi zmizelo...?

 • 01. 02. 2012 od
  TC

  no jó, ty bonusy, ty (raději) nebrat, co se týče rulety a blackjacku. Nebo ne?

 • 31. 01. 2012 od
  Majk

  Cauky, tak to zkousim po nejake dobe znova, jestli uz mi nepujdou pridavat komentare. jen poslusne hlasim, ze stale ziju, zatim jsem prezil 380 spinu ... s uvodnim vkladem 40€ podporenym 24€ bonusem, coz me pekne stve, ze jsem se toho nevsim, jinak uz bych vybiral 300 € takhle je budoucnost stale nejista protoze mi chybi protocit jeste dalsich 300 € a mam dojem, ze podle toho jak to neubejva budu muset chte nechte sahnout i po jine hre ale nejdriv nekde musim doptat presnou podminku toho waged bonusu :( ...

 • 31. 01. 2012 od
  anonym

  já bych taky jenom rád dodal, že patrik je podvodník a nic nového o ruletě prakticky nepřinesl. 1)systém je jasný, vydělávat na školení teoretických poznatků, na které lidé přišli již dávno před ním. Kdyby alespon ta jeho filozofie hry k něčemu byla. Pokud bude patrik stále tvrdit, že k něčemu je, tak 2)proč prodává nefunkční systém v hodnotě 1000kč, to už se vyvrátit nedá. myslím, že už to tady někdo zminoval.

 • 31. 01. 2012 od
  anonym

  ff

 • 31. 01. 2012 od
  Petr

  Tom, kdyz je to neprodejne.... tak alespon naznac..;o)) budeme ti vdecni, my co jsme prohrali skoro vse..;o))) (delam si psinu)

 • 31. 01. 2012 od
  anonym.

  Tady se předvedl slavný Sylwester Nys :
  www.okoun.cz/boards/hazardni_hry?f=20071221-171156

 • 31. 01. 2012 od
  andrej

  David - stiahol som si to, testujem :-) Zatial za polhodku ide stale do plus, kolko dni ho testujes ty? Ale je to fakt zradne - teraz hram na virtualne, neviem ako sa bude spravat pri hre na realne a ked chyti dlhu seriu, ale bodaj by to zvladol !!!

 • 30. 01. 2012 od
  tom

  Systém pana Nyse je hloupost,to uzná každý normální hráč.Že existují systémy jsem už psal.Ty opravdu funkční jsou neprodejné.Za ten co jsem měl možnost vidět bych dal i opravdu velké peníze.Byl vytvořen ne pro hru ale pouze k výdělku.
  Stačilo nainstalovat program a spustit.Byl však vyroben pouze pro použití u 2,casín,které vykazovaly stejnou chybu.Měl jsem obavy,že casíno pozná ,že proti němu hraje stroj ale nic se nestalo.

 • 30. 01. 2012 od
  Petr

  To Tom. Ja vim, ze se tim nezivis, proto jej tady muzes gratis nastinit, ne?;o)) To M.C., paklize jsi jej od nej koupil (coz jsi blazen), tak jej tu uverejni v plne sve krase... to bude pro pana Nyse jiste prinosne.... at uz je tu..;o)

 • 30. 01. 2012 od
  anonym

  Díky za zveřejnění a za to nevhodné slovo se omlouvám.

 • 30. 01. 2012 od
  Jirka

  Vadí Vám že padají dlouhé serie červené nebo černé barvy při systému Martingale. Mě ne,a přesto jej hraji.To Vás nenapadlo,jak přerušit dlouhou serii?A nula ta mě nevadí,to je stejné,jako když mě padne opačná barva.Hrál jsem cvičně i za peníze a mohu Vás zcela ujistit,že v tom není žádný rozdíl,pouze v tom,že jinak se hraje za virtuální peníze a jinak za své.I to má velký vliv na hru.Jelikož jsem v důchodu,mám čas,odehrával jsem ruletu a ještě další 2hry,které jsou lepší než ruleta zhruba 12h denně.Nejsem žádný gembler,nemusel bych to hrát,ale nemám v zimě nic na práci,tak se tím bavím.Chtěl jsem také vyzkoušet,zdali by se ruletou dali přivydělávat nějaké peníze.Dali,ale i trochu štěstí je třeba,ale hlavně hrát a vsázet velice opatrně a nevsázet na jednu barvu až do samého konce.Nechci to tu dlouze rozepisovat,když budete hrát s rozumem a mít trochu štěstí,které musíte mít v každé jakékoliv hře,můžete dost často vyhrávat.Připomínám,můžete dvojnásobit sázky,ale ne na jednu barvu až do konce.Jinak Vás ruleta obere o všechen Váš kapitál a to velice brzy.

 • 30. 01. 2012 od
  David

  Zdravím, má někdo zkušenosti s tímto programem, který si stáhnete a vyhledává chyby v té rulětě únik čísel nebo tak něco... ?

  roulettebotplus.com/3846d.lp

  Sám jsem si to zkusil, podle návodu a docela to funguje. Zatím hraji zadarmo a jsem v plusu, ale nevím zda tam poslat peníze, protože je to zrádný.

  Díky za názor chlapi ;)

 • 28. 01. 2012 od
  M.C.

  k Nysovi len tolik . Petr -NEVER NEVER NEVER!!! Podvedl i mne, zaden system neni, vse je jenom nahoda. Nechci psat meno, ale pripravuji na nej take "bouchnoti" ze na to urcite do konce zivota nezapomene!!!

 • 28. 01. 2012 od
  anonym

  Tak tady se slavný Patrik předvedl, mluví to asi za vše.... kolik on má času obhajovat a okecávat to svoje.

  http://martinpetracek.com/259-jak-vyhrat-v-rulete.html

 • 27. 01. 2012 od
  Tom

  Neživím se prodejem systémů.

 • 26. 01. 2012 od
  Petr

  tak se o nej podel... budeme radi

 • 26. 01. 2012 od
  Tom

  Dobře vypracované systémy fungují.Funkčnost těchto systémů je založena na anomáliích padlých čísel. Celkem jednoduchý program.Osobně jsem ho vyzkoušel.

 • 25. 01. 2012 od
  Petr

  Tady to mas..;o)
  http://www.uloz.to/5283575/system-profesional-mei3-rar
  Je to sazeni na dvacet cisel vedle sebe. Jen ten system je ten princip kdy na jake vsazet..;o)) zkousel jsem sazet porad na dvacet cisel (stejnych)... a stesti stalo pri mne, a v celku jsem "vyhraval"..... (free, ne za penize). Cili natocit video jako ma pan Nys se da kdykoliv. Vsak dlouhodobe to potom jde dolu.

 • 25. 01. 2012 od
  anonym

  Divím se, že je tak blbý, že tu zkouší vyhrožovat policií zrovna on. Ty prodávané systémy by mě taky zajímaly, ale za ty peníze zase tak zvědavý nejsem:) Každopádně už si je určitě někdo koupil, a určitě by je mohl dát k dispozici, když určitě nebudou vydělávat. Nepodělí se někdo o zkušenosti?

 • 25. 01. 2012 od
  david.2111@seznam.cz

  Zdravím, přečetl jsem všech 223 komentářů a dospěl jsem k závěru, že teda to nemám ani zkoušet. Hraji free verzi a už tam to beru, jako bych hrál se svým kapitálem a je to opravdu jen o náhodě a štěstí :D. Jen bych se chtěl na něco zeptat přes email pana 3coolin. Mohl byste mi napsat na můj email david.2111@seznam.cz

  Předem díky, s pozdravem David

 • 24. 01. 2012 od
  Petr

  Tak jsem vcera mel tu moznost byt na Skype s panem Nysem. Nejdrive jsme si psali emaily, vyhrozoval mi policii, ze se jej ptam jak casto hraje a kolika lidem (radove) ten jeho system prodal. Ze odpoved mi da jedine pres Skype. Kdyz jsem si zalozil ucet a spojil se s nim, tak ze mi odpoved neda, jedine kdyz prijedu osobne a ze uvidim, ze policie je jiz informovana a jde po mne. A ze kdyz prijedu, ze jej uvidim hrat... a at mu verim, protoze on je ferovy. Na moji reakci, ze mi sliboval odpoved na skype a take sve slovo nedodrzel, tak ze mu neverim.. rekl ze ja jsem podvodnik, jeho system si nezaslouzim a uz pry po mne jde policie.
  Skoro by stalo za to, se tam ve vice lidech vypravit. Abychom videli ten zazracny system live. A pokud ne, tak abychom si alespon trochu "bouchli"..;-)))

 • 24. 01. 2012 od
  Petr

  njn, ten poslední zmiňovaný podvodník s kampaní na facebooku mě právě dostal ko tmu to zkusit... jen abych dokázal, že tnehle systém (který mě napadl ještě jako dítě) bude fungovat... v průběhu hraní (které se paradoxně velmi dařilo), jsem udělal pár výpočtů a simulací a když jsem měl 2x kapitál, co jsem do toho vložil, tak jsem to vybral a už to nechci nikdy vidět, protože mi došlo, ž ejsem měl jenom štěstí a z dlouhodobého hladiska bych o to stejně jednou přišel

 • 22. 01. 2012 od
  anonym

  Skvělé. Konečně jeden realistický článek v té záplavě přehnaně optimistických článků.

  chci-penize.blogspot.com/2012/01/lze-porazit-casino.html

 • 22. 01. 2012 od
  player Patrik

  Maxo, Pascal byl génius své doby. Já spojil, počítač, ruletní plátno, své zkušenosti z šachu a dalších několik parametrů a poté své výsledky začal nahrávat :) Jsou k dispozici, P.

 • 21. 01. 2012 od
  Maxa

  Tady Patriku:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Martingale_(probability_theory)

  Vysvetleni je v mych predchozich prispevcich.

 • 21. 01. 2012 od
  player Patrik

  Ruleta není hra o štěstí jak se hodně píše. Je to hra o přístupu a psychice hráče. Kdo chce vidět reálné výsledky, může mi zavolat a přijet ke mě tak jak to dělají ostatní! Diskuze s anonymi k ničemu nevede a zbytečně mě okrádají o čas. Praha není na Marsu, každý snad trefí. Statisíce spinů za reálné peníze mám nahrané, každý může vidět jak hraju já! To jak hrají ostatní není pro mě podstatné, moje čachoruletní hra se naučit dá! P.

 • 21. 01. 2012 od
  anonym

  ok, jsem jeden z lidí, kteří "vlastní" Patrikův systém. Je rozhodně velice zajímavý a taky celkem úspěšný. Mezi hráči jeho systému již bylo vymyšleno spoustu dalších mutací a vylepšení. Jde o jeden ze zatím nejpromakanějších systémů na který jsem narazil (jsem tak trochu sběratel)... vsadil jsem v kasinu 1000,- a vybral 1500,- a od té doby jsem systém nepoužil, takže asi tak... Rozhodně se tím ale neuživíte. Těch 500 jsem nahrál asi za 3 dny a hrál jsem dost opatrně...

 • 16. 01. 2012 od
  anonym

  Každý systém nemá dlouhodobý výdělek po každém spinu, to si pamatujte.

 • 16. 01. 2012 od
  Petr

  To MAxa. Diky, ja myslel, ze to je to same, co ma pan Nys na svych strankach. Presto nechapu jeho chaoticky system. Prijde mi to nahodne sazeni na 20 cisel. Bud to vyjde, nebo ne. :o) V techhle hrach mu to obcas vyslo..;o)
  To Sin. Chce mne zalovat za to, ze jsem se mailem zeptal, jak casto hraje. A za bych od nej rad ten system koupil.;o)) Tim jej pry otravuju a vydavam se za nekoho jineho. Mam mu pry ofotit obcanku a poslat, aby to policie mela jednodussi..;o)))) No blazen.

 • 16. 01. 2012 od
  anonym

  Ještě jsem chtěl dodat,že hraji dvakrát denně a maximálně nahraji 10 eur s počáteč.vklady 0,1 a končím.Vrátím se třeba večer a zase jen 10 eur.Nikdy bych nevěřil,kolikrát může padnout nula během této zhruba hodiny hraní,když tito tzv.znalci tvrdí,že nula je vzácná.

 • 15. 01. 2012 od
  anonym

  Další web skrývající fakta:

  affagents.com

 • 15. 01. 2012 od
  3coolin

  A pro zarytě tvrdící, že na ruletě lze dlouhodobě vyhávat mám tohle - http://www.icasina.com/clanky/detail/online-casino/3coolin-vsadte-se-se-mnou-o-100000kc/ - můžete se se mnou vsadit! Pokud k sázce budete mít nějaké konstruktivní námitky či připomínky, rád je zvážím a některé body můžeme případně upravit.

 • 15. 01. 2012 od
  3coolin

  Nějakou dobu jsem se sem nedostal, takže dodatečně děkuji za všechny komentáře a kdyby zde zůstalo něco vyloženě nezodpovězeného z mé strany, tak se prosím připomeňt. V budoucnu bude zapracován nějaký editor komentářů, takže to zde snad bude působit přehldněji :)

 • 14. 01. 2012 od
  anonym

  Mohl by si ty koupene systemy poskytnout?

 • 13. 01. 2012 od
  PokerGuru

  Kupil som vsetky tu spomenute systemy. Vsetci spominani su podvodnici. Niektori naivnejsi, niektori genialnejsi - podvodnici. Nerozumiem jedinemu zazraku - ako je mozne ze spominani pani este nelezia na are alebo 2 metre pod zemou. Je otazka casu kedy si od nich kupi system nejaky Boris z Ukrajiny a pani tento spin nikdy nerozchodia. To jedine mi duma v hlave ako hlavolam. Ostatne je jasne - kombinacie paranoje a patologickeho hracstva.

 • 13. 01. 2012 od
  Sin

  Petr: Ten link na video MEI3 je i v clanku, lepe receno teda na foru. A kdyby mel nekdo neco jineho, pochybuju, ze by mel problem to poskytnout, kdyz je uplne jasne, ze to nefunguje. Ale zajimalo by to i me :) Proc presne te vlastne chce zalovat?

 • 13. 01. 2012 od
  Maxa

  To Petr:
  http://www.uloz.to/5283575/system-profesional-mei3-rar

  Tady by si clovek fakt mohl plice vymluvit (v tomto pripade spise sedrit prsty o klavesnici), ale kdo chce kam...

 • 12. 01. 2012 od
  Petr

  Ahoj kluci a divky. Rad hraji ruletu, cvicne i parkrat za penize. Chapu, ze nelze vymyslet system na permanentni vyhru, ale lze pomoci systemu omezit velke ztraty. A jit trochu stesticku naproti.
  Jedine co mne mrzi, ze sem clovek napise dotaz a kazdy jej ignoruje. Mate nekdo, nebo vite o cem je MEI3????
  Pisu si s panem Nysem. Tim, ze jsem se jej zeptal na to, jak casto hraje, to povazuje za vydirani, obtezovani a vyhrozuje mi policii a soudem (velmi smesne..;o))). Ale prave proto by mi zajimal jeho genialni system. MATE JEJ NEKDO? VITE O CO JDE?

 • 12. 01. 2012 od
  Maxa

  domena ruleta-systemy.com byla zaregistrovana 6.1.2012 (uz asi ruleta.cz.sweb.cz neni tak atraktivni) a opet nam zde vystupuje nas znamy klikac JIRI KAHAN. Takze opet dalsi masaz na city cloveka, ktera jen muze skoncit dirou v penezence. Prisvepavateli vyse preju aby s temito systemy dozil zdarne bez hladu konec mesice...

 • 12. 01. 2012 od
  jinsun

  zdravim vsechny no nevim system martingale hraju asi jak kazdy ho skusil ze tak sem poprvi vlozil 60eur plus ten bonus od kasina tak sem mnel 120e tak sem zacal hrat ze zacatku to slo pekne po 100 spinech sem mnel 220e sazka 1eur na druhej den to tak pekne neslo po 100 spinu jsem skoncil na 60e byl jsem zoufaly asi jak kazdej na 3 den sem zacal znova a trosku sem zmenil spusob hry aby nebyla serie barvy prilis velka priklad: sazim 1e na cervenou vyhra opakuji zas 1e zas vyhra a tak dokola nez padne cerna pak sazim 2e a dam na cernou a kdyz mi nepadne cerna vracim se spet na cervenou a uz sazim 4e a cekam na cervenou timto spusobem sem dosahl hezkych 800eur za 10dni nehraju vic jak pul hodiny tak ze za tu pul hodku udelam treba i 100 eur ale spokojim se i 40eur za den kdo ne skusil jsem i spusom hry zvany BANKOMAT!!! ten taky dobre funguje ale jak se rika ne vecne vic najdete na jak prelstit ruletu na ruleta-systemy.com/ ja sem zatim spokojeny pomalu ale jiste jen nevim jak dlouho to pujde haaa

 • 11. 01. 2012 od
  anonym

  Nikdo neexistuje, že by mohl vydělávat dlouhodobě.

 • 11. 01. 2012 od
  Maxa

  Hledani svateho gralu, resp. zpusobu, jak obelstit ruletu je myslenka velice stara. Pokud nekdo tuto stratetigii hleda, je dobre si precist nasledujici clanek na wikipedii.

  en.wikipedia.org/wiki/Martingale_(probability_theory)

  Je to anglicky a chapu, ze nekomu to muze cinit urcite potize. Hlavni myslenka clanku je ukryta v pasazi optimalniho ukonceni hry..

  #Martingales_and_stopping_times

  Jinymi slovy, jak dlouho pri urcite strategii lze hrat ruletu, aby pravdepodobnost vyhry byla porad dostatecne velka (a riziko male) resp. po kolika spinech ci hrach je lepsi toho hrani nechat. Terminy martingale a submartingale se rozumi 2 nasobne, ci n-nasobne zvysovani sazek a na tomto jsou zalozeny defakto vsechny strategie. Nejzajimavejsi je koncovy vysledek pro vsechny tyto strategie a size, ze plati, ze idealni cas zastaveni hrani hry libovolnou strategii je t=0. Toto lze interpretovat tak, ze riziko vyznamne prohry (po nekolikate v rade) se s kazdou dalsi hrou zvysuje a optimalni je hru vubec nezacinat. Chapu, ze tento zaver se nekomu nebude libit, nicmene toto je matematicky korektni zaver a NIC s tim delat proste nejde at volite strategii jakou chcete.

  Kratkodobe je mozne pomoci uricte strategie mit vetsi, ci mensi stesti, nicmene z dlouhodobeho hlediska a zpusobu obzivy to proste nelze, nebot pravdepodobnost prohry se kumulativne neustale zvysuje. (je to analogie aplikace markovych retezcu pro zvidave)

  Jediny zpusob (resp. typ zpusobu) jak na rulete i dalsich hazardnich hrach vydelat vymyslel pan Jiri Kahan (pseudonym) se zajimavymi strankami.

  ruleta.cz.sweb.cz/

  Stranky jsou velice pekne, postupu hodne, vse zdarma. Pan Kahan pozaduje na oplatku jen Vas napad na ruletu ci zivotni pribeh. Do teto chvile to vypada jako idylka, bohuzel neni vse tak, jak by se mohlo zdat.

  Cele stranky jsou postavene na tom, ze pokud kliknete na nejaky odkaz kasin (Unibet, Casino Euro atd.) tak tento odkaz vede na dalsi pododkaz, ktery panu Kahanovi naklikne urcity kredit (za nasmerovani na kasino) a presmeruje Vas dale na stranky tohoto kasina. Jak jednoduche. Pan Kahan po lidech "nic nechce" a presto mu tu praci lidi radi a nevedomky odvedou :)

  Myslim si, ze jsem ve svem prispevku uvedl dostatek argumentu, ze na rulete (i pokud neni nijak cinknuta) se proste vydelavat neda a kazdy, kdo tvrdi jak na rulete vydelava dlouhodobe (v radu mesicu ci let pokud hraje denne) je bud podvodnik a nebo zazracne dite stesteny, na jejichz pocet v nasi republice Vam budou stacit prsty od jedne ruky...

 • 10. 01. 2012 od
  Petr

  To Anonym. Tohle je DoubleDown system. Mne zajimal ten od pana Sylwestera, cili MEI3.

 • 09. 01. 2012 od
  anonym

  http://www.uloz.to/11817842/ruletovy-system-rar

 • 09. 01. 2012 od
  anonym

  Pavel: No jo, ale na ruletu od Playtech nebude fungovat.

 • 08. 01. 2012 od
  Pav

  Je to síťovka, která kryptuje SSL hardwarově (nezatěžuje procák). To nás ale v tuto chvíli nezajímá. Hlavní je, že její generátor není pseudo = nepotřebuje seedovat a každé vygenerované číslo je opravdu v čase unikátní, což je u kryptování dosti důležité mít ultranáhodnou posloupnost. Používaj se k tomu fyzikální procesy v součástkách (šum rezistoru nebo i nějaký hustší techniky, je to dohledatelné na netu)

 • 08. 01. 2012 od
  Petr

  takze Mei3 nikdo nema?

 • 08. 01. 2012 od
  anonym

  Můžeš mi blíže vysvětlit, k čemu je Syn Crypto Accelator?

 • 08. 01. 2012 od
  Pav

  3coolin: zdravím a skláním se před snahou a schopností některé nedomýšlivé zachránit před katastrofou. Ale zaujala mě pseudonáhodnost RNG u kasín. Počítám, že číslo se generuje na serveru (aby to třeba u klienta nešlo nějak hacknout) a na serveru přece neni takovej problém použít nedeterministickej HW generátor třeba jako má tahle síťovka? http://en.wikipedia.org/wiki/File:Sun-crypto-accelerator-1000.jpg Proč se to nevyužívá? Sou to opravdu takový skrblíci jo?

 • 06. 01. 2012 od
  anonym1111

  Pre paul77x k tomu bonusu
  Ak do kasína dáš peniaze a zaškrtneš aj políčko že chceš k tomu bonus tak tie peniaze hneď vybrať nemôžeš až keď splníš bonusové podmienky ktoré to kasíno má až potom môžeš vybrať peniaze...napr. casinoeuro.com má takéto podmienky na BONUSU k prvému vkladu:
  Vkladový bonus je nabízen pouze k prvnímu vkladu do kasina, nikoli k řadě transakcí.
  Je potřeba vsadit celkem 25 krát částku vkladu a bonusu než budete moci vybrat váš bonus. Pokud například vložíte € 100, získáte €100 bonus a celkem tak budete mít € 200. Předtím, než budete moci peníze vybrat, budete muset v kasinu vsadit € 200 x 25 = € 5000. ...ak by to bolo tak ako chceš urobiť tak kasína by online kasína neboli nikdy v pluse lebo každý by tam vložil peniaze oni by mu dali k tomu bonus ktorý je z ich vrecka a hráč by si svoje peniaze vybral a hral by za kasínové peniaze a ak by ich prehral tak by si spravil ďalší účet...kasína nie sú až také hlúpe...ak tam dáš peniaze tak bonus neber ak nemusíš

 • 06. 01. 2012 od
  anonym

  tak pokud jsem cetl stejny komentar co ty, tak presne naopak. Vubec mi neni jasne, kde si v tom nasel svou opacnou odpoved? Penize vybrat samozrejme nelze, dokud nesplnis podminky pro vyber

 • 06. 01. 2012 od
  paul77x

  Takže jestli jsem to pochopil tak pokud své peníze vyberu okamžitě zpět tak mi tam ten bonus zůstane a já tak budu moci hrát za něj???

 • 05. 01. 2012 od
  3coolin

  2richard: Asi toho necháme, pokud budeš stále tvrdit, že lze počítat ruleta, tak se určitě nikam nedostaneme. Každopádně mám pro tebe a HLAVNĚ PRO PRODEJCE RULETOVÝCH SYSTÉMŮ návrh a zveřejním ho v dalším blogpostu.
  2paul77x: Bohužel se pleteš, peníze můžeš pochopitelně vybrat, až splníš podmínky (kdybys bonus nechtěl, tak kdykoli). O tak hloupém kasinu už dneska nevím, ale je fakt, že dříve jich něco maličko bylo. Ale to byly vyjímky z důvodu chybně nastavených podmínek, ne že by dobrovolně nabízeli takovou kravinu.

 • 05. 01. 2012 od
  paul77x

  Ahoj, měl bych jeden dotaz. Co se týče rulety. Pokud si pošlu na kasino cca 100 Eur. Dostanu bonus, následně své peníze vyberu zpět a budu hrát za bonusové. Dej me tomu že třeba vyhraji nějakou částkua já si tu zmíněnou častku budu chtít nechat vyplatit ale s tím že celí obnos bonusu tam ponechám, o ten zájem nemám... lze to tak udělat nebo se mílím? Prosím o odpověď někoho zkušeného, předem vám velice děkuji a jsem s pozdravem

 • 04. 01. 2012 od
  richard

  3coolin,vedel jsem ,ze to tak napises ,myslis to sice dobre,ale neni to tak uplne.je videt,ze nikdo z vas tady neumi pocitat ruletu.on sice mluvi o bj,ale plati to na vsechny hry,samozrejme krome hraciho automatu.u blackjacku bych rekl,ze je pocitani jeste horsi,kdyz vidim,ze sli uz vsechny esa nebo desitky,tak nemusim nic pocitat a vim,ze jsem v prdeli,v rulete vim,ze pri spravnem navysovani,prekladani,pocitani jednotek a jinych veci me nikdy kulicka nikde jinde nespadne nez od 1 do 36 a to je ta krasa,cisla se neustale opakuji v jednom prostoru,o to je ruleta lehci nez bj,aspon pro me,nekde jsem tu cetl taky odkaz na richarda marcuse,ktery podvadel kasina,to je sice pravda ,jak tam pises,ale nikde nepises,jak on taky bez podvodu vyhraval,dnes to vyucuje v las vegas ,ja na par seminarich byl,je to nadhera.ten kdo stale bude rikat ,ze neco nejde a bude myslet zaporne,ten nikdy nic nevyhraje a vzdy bude rikat ,ze to nejde,musis veri sam sobe,jinak nikdy nic nedokazes

 • 04. 01. 2012 od
  3coolin

  2richard: Jenomže to je hráč blackjacku, který počítal karty!!! To je úplně něco jiného než ruleta! A to máš napsáno nejen ve článcích, či ode mě na fóru, ale přímo i zde v komentářích! U BJ převrátit výhodu lze - všeobecně známý fakt. Nicméně se tak neděje kvůli systémům sázení, které jsou všechny k ničemu (kromě martingale bez stropu sázek), ale z důvodu počítání karet, což je úplně jiný faktor.

 • 04. 01. 2012 od
  3coolin

  2Majk: Evidování historie her se rozhodně nedá v žádném případě považovat za manipulaci!. To se ukládá především z důvodu evidence obou stran a případně dohledatelnosti, kdyby nastala nějaká chyba. Věř mi, že tvá historie sázek u rulety vůbec nikoho normálního nezajímá, protože takový člověk ví, že dlouhodobě vyhrávat nelze (pokud neobjevíš chybu v softu, pak už ano)! To mi prosím popiš, co myslíš, že s ní jako dělají?

 • 04. 01. 2012 od
  richard

  pro 3coolin,dej si na you tube,,uvolnete se,prosim-karel janecek ,tam je ten odkaz ,co jsem ti slibil ,ze ho najdu

 • 04. 01. 2012 od
  Majk

  Helou, skvelej clanek, dik za nej, i kdyz pro me prisel malinko pozde nebot v dobe jeho release jsem uz v tom byl azpo usi :/ .... mno ... se vsim souhlasim az na tu nemoznost zmanipulovatelnosti ... zmanipulovat se to samozrejme da i kdyz to neni treba . Za urcitou formu manipulace povazuji uz treba jen fakt, ze systemy asi jakekoli online rulety (vyzkousene mam williamhill, betsson a casinoeuro) si vase spiny/bety zapisuje a uklada - a co se deje pak :)? Mimochodem tohle je zaroven rada pro nektere lidicky tady, ze si nemusi bety rucne zapisovat, vetsinou staci excel a cut´n paste z historie hry :) ... Dalsi vec, napriklad NETENT frenchroulette pouzivana napriklad v casinoeuro a betssonu nevraci pulku sazky jak by tomu spravne u francouzskeho typu rulety melo byt. Uz tohle je proste z meho pohledu urcita forma manipulace s jasnym zajmem v podobe dalsiho zvyhodneni casina. Proto v drtive vetsine pripadu funguje to same at hrajete hodinu v kuse nebo si to rozlozite po minutach do pul rocni periody, vzdycky nakonec prohrajete. podstatne je zde zreje umet v nejlepsim prestat :) ... moje osobni zkusenost je nasledujici. V obehu mam 400€ od rijna a stale jsem alive, ted jsem si poslal prvni kilco nazpet, ale jako co je mi naprosto jasne - zapomente na to, ze prostrednictvim casina jakymkoli zpusobem zbohatnete :D ... jedine, co se vam muze mozna dal-li stestena a vase disciplina povest je dostat neco malo navic zpatky v podobe toho, ze prezijete pretoceni bonusu, ale to je tak vse :D ... kdyz to tak vezmu, tak uz zadarmo protacim ruletu od rijna minuleho roku a to presto, ze me hazard nikdy nebavil a nebavi ani ted ... jsem analytik a ne hrac ... slo mi primarne o zjisteni jak moc je velky rozdil mezi tradingem na financnich trzich a klasickym hazardem pri aplikaci risk a money managemenu obdobneho a podobneho tomu memu, ktery pouzivam pri obchodovani na burze - pouze pri hre rulety a pouze pri sazeni na barvy - ovsem ne nudne nasucho vypocty, ale pekne nazivo. Hm ... zatim jsem nedosel k zadnemu zaveru vyjma vyse popsaneho, uvidime, zdali me to sestreli nebo si poslu 500 malou domu :D ahooj zatim

 • 04. 01. 2012 od
  Petr

  3coolin. Ahoj, diky za "tip".... MEI3 jsem v textu nasel, neni tam ale ani zminka o tom, na co, jak a kdy se sazi... a to mne zajima.
  Presto take verim, ze "zakazniku" blazna Nyse bylo co nejmene, dokonce bych veril, ze ani jeden.

 • 03. 01. 2012 od
  3coolin

  2Petr: MEI3 najdeš v editu bodu č.5. Každopádně se určitě bude hodit i zkusit ctrl+f a napsat vyhledávaný text - prohlížeč ho v textu už sám najde a zvýrazní, pokud v něm tedy existuje. Nicméně určo stačilo ten článek přečíst, zvlášť když ti někdo napsal, že hledáš v podstatě správně :) / Nějaké informace z první ruky od někoho, kdo si nějaký RS koupil by mne taky zajímaly. Btw doufám, že jich bylo co nejméně. Spokojený zákazník nebyl určitě ani jeden :)

 • 03. 01. 2012 od
  Petr

  Avada: Ted nechapu co myslis vetou "premyslim, jestli je to opravdu ten system MEI3"?
  Take si myslim, ze to nikdo nekoupil a pan Nys si jen taha triko.

 • 03. 01. 2012 od
  Avada

  Neznám nikoho, kdo by koupil tenhle systém. Přemýšlím, jestli je to opravdu ten systém MEI3. Mám smíšené pocity. Ozvu se až po zkouškách na vejšce - to je hlavní povinnost :)

 • 03. 01. 2012 od
  Petr

  Ok, kaslu na nej... ale proste by mne zajimal ten jeho vsemocny system. Koupil jej vubec nekdo?

 • 03. 01. 2012 od
  Avada

  Petr: Kašli na Nyse, je nemocný.

 • 03. 01. 2012 od
  Petr

  zajimalo by mne totiz, jak dle inteligentniho a neporazitelneho pana Nyse (ktery neda dohromady ani jednu souvislou vetu, vcetne interpunkce) a ktery na otazku, kolika lidem jeho zazracny system dal, odpovida vyhruzkami, se ma sazet.
  Nejde mi o vyhrani sebemensi sumy, jen mne zajima jeho neskonala hloupost.
  To video jsem videl, ale tam neni videt vubec nic.... a dle pana Nyse ma na jeho strankach veskere informace k danemu systemu (tak nechapu co chce prodat).
  Prosim o reakci, vazne se chci zasmat.

 • 02. 01. 2012 od
  Petr

  Sorry, asi jsem slepota slepa... ale nevidim to.
  Muzes mi to prosim poslat (odkaz) do mailu, dikes.
  a10@email.cz

 • 02. 01. 2012 od
  anonym

  sak na neho je odkaz normalne ve clanku nebo ve foru ...

 • 02. 01. 2012 od
  Petr

  Ahoj, mate nekdo ten zazracny system MEI3? Rad bych se zasmal. Prosim o zaslani na a10@email.cz

 • 02. 01. 2012 od
  richard

  kdyz nic neexistuje boze...,tak to musite,chodit do prace,tak hodne stesti

 • 02. 01. 2012 od
  anonym

  Systémy byly objevené už dávno.

 • 02. 01. 2012 od
  anonym

  psychologie na ruletu, neexistujici boze!!!!!

 • 01. 01. 2012 od
  richard

  thomas,ruleta je nejkrasnejsi hra na svete.ono se rika ,,system,, ale system jako takovy neexistuje,to mas pravdu a neexistuje ani system na blackjack,ale existuje neco jako matematika a to je krasna vec.jedine absolutni disciplina,matematika ,zakladni kapital,psychologie muze udelat hrace uspesnym.pamatujte jedno,ten kdo ma v sobe gamblera a vidi misto zetonu penize a penize,tomu ani matematika nepomuze

 • 01. 01. 2012 od
  Thomas

  Ten test jsme opravdu dělali,sice ne z důvodu aby někdo vyhrál,ale pouze z důvodu testu jako takového.Co se týče systému jak sázet na ruletu, tak ten nemůže být vymyšlen. Kdo dokáže vymyslet něco takového jako je systém překonání náhody přesným systémem sázení by musel být opravdu genius.//nebo podvodník//
  Jediný systém,který jsem viděl na vlastní oči je systém na Black Jack.Ten si vymyslel před 3roky 15.letý kluk a opravdu funguje.

 • 29. 12. 2011 od
  Avada

  Systém Double Down:

  http://www.uloz.to/11817842/ruletovy-system-rar

 • 27. 12. 2011 od
  Avada

  Auto stránek jakvyhratvrulete.cz má hodně přesvědčivé texty, je vidět, že mu to zabralo většinu času. Takové texty bych nedokázal napsat.

 • 27. 12. 2011 od
  Avada

  To je jasné, já kombinuji blackjack a ruletu. Brzy bych se měl pořádně naučit poker, což pořádně ani neumím, a přitom je to prý hodně jednoduché.

 • 26. 12. 2011 od
  anonym

  už to hraju po netu 2 mesíce ..a vždy vyhraju..jasný že opatrně musíš hrát ..:)

 • 24. 12. 2011 od
  MARIO

  IDE TO S ROZUMOM

 • 24. 12. 2011 od
  richard

  anonym;no,vidis to a ja si zase myslim,ze vyhravat v rulete,je uplne normalni.a to nedelam ze sebe chytryho,taky jsem se ucil a hlavne hral 3 roky!!! ve free verzi,ale ted to stoji za to.u me bylo vzdycky 1plus 1 dve.a tak to proste funguje.kdyz jsem prohral,tak jsem uvazoval,proc jsem prohral a co jsem mohl udelat jinak.ruleta neni o tom dat stovku na cervenou a kdyz prijde cerna,tak rict,sakra to nejde a jit na pivo.vzdyt ruleta ma 36 cisel a ta kulicka vam nikde jinde nespadne,mate uzavreny prostor,ktery si muzete rozdelit na sixy,cornery streety,male ,velke, na dozeny,na sloupce a ja nevim na co jeste,taky na ruzne kombinace a hlavne musite,vedet do jakeho navyseni jste momentalne,v plusu,co jsou rezervy,co jsou jednotky atd...zalezi jakou hru hraji.dalsi vec je ta,ze nevim proc bych si mel pod sebou rezat vetev.nechapu co tim myslis,ale jestli myslis,ze by jako zrusili,kvuli nejakemu vyhravani on-linecasina ,tak na to zapomen.casin on - line,jen co ja jich znam,je minimalne pres tisic a nebo myslis,ze kdyz to nekomu reknu,tak vsichni jako budou vyhravat.tak na to taky zapomen.a taky ja nejsem sobecky a oproti druhym neberu za zadne rady penize a nebo chce se ti chodit 8 hodin do prace,vydelat 15 tisic,prijit domu a zase nadavat?pamatuj je to jenom v tobe a musis chtit predevsim ty.takze tak,chyba neni v rulete,ze nejde,ale vzdycky ve cloveku,zatim

 • 24. 12. 2011 od
  anonym

  richard: moc tomu vyhrávání nevěřím, protože právě z hlediska psychologie hraní, kdybych náhodou na něco přišel, nebudu o tom žvanit, protože si přeci sám pod sebou větev řežu. Jak jsem pochopil, vyhrávat v ruletě není normální. A protože to není normální, zákonitě nebude normální ani ten, kdo to dělá :) Kdyby se mi to dařilo, bude i hrob proti mě mluvka, ne ?

 • 24. 12. 2011 od
  rocketbat

  3coolin: přesně, a že by padlo 17 x 5 ? No to jste měli klucí báječnou možnost vydělat, proč jste na tu 17 fest nesázeli ?

 • 23. 12. 2011 od
  3coolin

  2Thomas: 18x po sobě jedna barva - úplná normálka. Na 6x0 nevidím vůbec nic zvláštního a jestli padla 6x za sebou, tak je to sice extrém, který se může stát, ale imo jste si to trochu hodně přibarvil :) Nemluvě o tom testu, kterému absolutně nevěřím! Navíc jste jej imo ani vůbec nedělali - je to totalní nesmysl :) Příště si to natočte, 100 spinů nepředstavuje žádný problém. Unibet určitě nebude dávat všanc své jméno na sázkách za jedno euro.

 • 23. 12. 2011 od
  3coolin

  2rocketbat: Ano, tohle je způsob, jak výhrát v ruletě :) Více infa v tomto článku - http://www.icasina.com/clanky/detail/online-casino/135-tis-dolaru-na-cervenou/ (ten post se špatnými linkem jsem tedy smazal.)

 • 23. 12. 2011 od
  Thomas

  Nejnebezpečnějíší systém hraní je Martingale. Při hře o peníze padla v Unibetu 18x černá barva po sobě a potom 6x0.
  S kolegama jsme se jednou domluvili na testu abychom zjistili jestli ruletu ovládá nějaký softvér. Vsadili jsme na všechny čísla mimo 5.po 1.eur. Po 100 spinech jsme toho nechali.Padlo 17x 5. A potom že ruleta není ovládaná.

 • 23. 12. 2011 od
  rocketbat

  omlouvám se, utekl mi špatný odkaz
  http://www.youtube.com/watch?v=zGCdBsOIKYA
  srdcař :)

 • 21. 12. 2011 od
  richard

  ono to tak vyznelo,ale ja ty podvodniky myslel samozrejme v globalu.protoze je jich urcite mnohem vic nez min..patrik tam samozrejme nepatri,pokud mluvim za sebe,tak me neco naucil,co proste funguje,coz neznamena,ze hraju presne podle neho,mam tam svoje upravy,ale zaklad je stejny -a to je matematika,ja stale rikam ,ze jsou 3 druhy lidi a to1)kteri neveri a nikdy verit nebudou,nevi ani jak se pocita ruleta,jake jsou nasobky sixu,corneu,streetu,kdyz mam 8 zetonu na corneru,ze to je 12 zetonu na sixu ajine finty,maji proste zafixovane,ze nejde vyhrata s nimi nema cenu mluvit o nicem,,,za2)jsou lidi kteri reknou neverim,,ale,,ukaz me ze vyhrajes napriklad za mesic 5 000 a ukaz me,ze budes mit na konte za rok 60 000 a ja ti podam ruku a za 3)jso lidi,kteri opravdu umi hrat a vydelavaji,s nema je radost si pokecat.tak to je muj nazor.a 3coolin,vys co je nejhorsi?kdyz nekomu ukazu jak se hraje,jak se prevedou penize na moneybookers,jak si necham poslat seka,jak jdu s nim do banky,jak si ho zmenim nebo ulozim a on me nakonec rekne,ze to je nejake divne a nebo podvod.chapes to...?to je jako kdyby jsi byl fanda barcelony a tvrdil,ze messi za ni nikdy nehral,ja na tyto stranky narazil nahodou,ziju ve spojenych statech a nemam zapotrebi nekomu vysvetlovat,jestli neco jde nebo nejde.kazdy ,at si udela usudek sam.nevim jaky pomer,ale muj nazor je ten,ze ze 100 lidi,vydelava na rulete treba jenom 5,vetsinou pisou nejake fakta a argumenty pouze lidi,kteri nikdy nic nevyhrali.ja se tady nechci hadat nikoho tady ponizovat,to uz vubec ne,jen nesnasim ,ze neco nejde.kdo nechce verit,ten neuveri nikdy.tod vse mejte se dobre a krasne vanoce richard

 • 20. 12. 2011 od
  anonym

  Sylwster je podvodník.

 • 20. 12. 2011 od
  3coolin

  2richard: Proč nejdřív tvrdíš, že je Patrik fantastický člověk ... a pak všechny prodejce hažeš do jednoho pytle - "podvodnící, co si mastí kapsu" Jinak s tím souhlasím: Patrik mezi ně patří a on sám to ví :)

 • 20. 12. 2011 od
  3coolin

  1) Já, jako autor článku jsem, narozdíl od Vás, normálně podepsaný (díky tomu mě kontaktují lidi přes skype, FB a dokonce icq, to jsem už ale raději smazal) 2) Psychologie u ruletových systémů důležitá NENÍ! Žádný systém fungovat nebude, na to stačí znát fakta, psychologii k tomu nepotřebujete! 3) Ano, psychologie je u hry důležitá! Ne však u systémů, to je úplně něco jiného. 4) Ačkoli jsem i ve svých dalších článcích podal hodně pádných argumentů, proč žádný systém dlouhodobě fungovat nemůže, důkazní břemeno, že se mýlím je především na Vás! K popření jakéhokoli systému stačí selský rozum a horní limit sázky. 5) Důvod, proč je stránek s ruletovýma bludama víc, je jednoduchý - balamutění lidí očividně přináší zisky.

 • 20. 12. 2011 od
  Erik

  takze ja by som povedal k tejto stranke a 3coolin osobe len tolko, je to obicajny negativisticky postoj k vsetkemu o com sa pise na tejto stranke. Nemam zapotreby sa s niekym dohadovat ked si ten dotycny bude tak ci tak tvrdit svoje. Ja viem svoje (ze to funguje) o rulete aj o BJ. Nepredavam nikomu nic lebo to nemam zapotrebi. A ked sme uz pri tom tak by som sa mile rad stretol s panom 3coolin aby mi ukazal tu svoju analizu ci to ma iba vdaka neakemu PC programu (ktory tiez nemusi byt dokonyli,moze sa mylit) alebo to ma z vlastnych skusenosti (o com silno pochybujem). A odpoved ktoru ste mi dal na moju otazku , ze preco je stranok o rul. sys. viac ako tych co sa ich snazia vyvratit neberiem. Odpoved, ze tomu neverite nie je odpoved je to iba vlastny nazor o ktorom si myslite, ze je spravny. A na zaver by som dodal, volam sa Erik, pochadzam z Nových Zámkov, stat Slovensko.

 • 20. 12. 2011 od
  richard

  zdravim,
  takze,ten kdo by mel pochybovat o neci identite,jsem ja,protoze sem pise nejaky anonym a nejaky 3coolin aneumi se normalne predstavit,muj mail je rh.slavia@seznam.cz,kde vam muzu poskytnout me telefonni cislo,skype nebo adresu ve statech a klidne muze priletet a ja ho rad pohostim,to za prvni.za druhe bych chtel upozornit,ze samozrejme nehraji zadny ze systemu,ktere se prodavaji na internete,ac uz profesionalni nebo z tech zakladnich,co nabizeji za sracky.a psychologie hry je velmi a velmi dulezita,to za treti.uz jednou jsem tu psal,ze zadne systemy na ruletu neexistuji,s tim souhlasim a prodejci si jen masti kapsu,takze nic nekupovat,pro 3coolina bych chtel rict,ze ja taky nesrovnavam ruletu s blackjackem,ja jsem jenom rekl,ze to jde taky pocitat,tak,jako by jsi hral sachy,clovece nezlobse,karty a ja nevim co jeste a budes mit sto lidi a kazdy ti potahne jinou figurkou,nez bys tahl treba ty.k tem penezum,je uplne jedno jestli tam mate v kasinu 100 000 nebo tisic,dulezite je,ze nesmyte vyhravat(myslim samozrejme vyssi castky),protoze oni to mocv kasinu nemaji radi,ale to je na dlouhe povidani.kazdy musi mit sve faktory hrani.ja treba vyhraji 100 dolaru za pul hodiny vzdycky,i kdyby za hodinu,pak jdu k jinemu stolu a nebo do jine budovy atd.atd. a kdyz hraji denne 10 hodin(to je samozrejme priklad,nikdy tak dlouho nehraji),krat 30 dni v mesici,krat 12 mesicu,tak vam vyjde celkova suma za rok co se vyhraje a kazdy si to umi ,myslim spocitat sam.ja chci jenom rict ,ze kdyz si vyhrajete nekde u nejakeho stolu stovku,tak vas nikdy nikdo z kasina nevyhodi,ale kdyz budete sedet u jednoho stolu kazdy den a vyhravat 10 000,tak si piste,ze tam vydrzite max tyden,nez vam to ochranka kasina vysvetli...ten dil uvolnete se ,prosim ,zkusim najit.jen nesnasim,kdyz nekde slysim nebo ctu,ze neco nejde,kdyz neco nejde nekomu,neznamena ze nejde druhemu... zatim se mejte richard

 • 19. 12. 2011 od
  3coolin

  Ten díl Uvolněte se prosím, mi prosím najdi. Rád bych se podíval :) Btw když dojdeš do kasina s tisícovkou a na RULETĚ vyhraješ dalších 100, tak ti kasino klidně zavolá taxi a pošle s tebou ochranku :) Jinak mám v plánu jistou věc, která by i Vám zarytým věřícím, mohla dokázat, že prodejci ruletových systémů jsou podvodníci, kteří slibují nesmysly !!! Tak se nechte překvapit :)

 • 19. 12. 2011 od
  3coolin

  2Erik a richard: Asi nemá cenu s Vámi diskutovat (zvlášť, když pochybuji o vaší identitě). Jen bych rád podotknul, že otázce, proč je stránek s ruletovými systémy víc než těch, které je "haní" (rozuměj objektivně analyzují) snad ani nevěřím!!! Srovnání rulety s blackjackem je taky naprosto chybné - BJ je hra, kde lze počítat karty a i v průběhy hry mohu částečně ovlivnit výsledek. Do rulety vhodíš kuličku a nenadělaš nic! Btw matematická analytika je ti u rulety naprosto k ničemu! Pravděpodobnost každého spinu je stejná - viz http://www.icasina.com/clanky/detail/online-casino/myty-iluze-a-kolem-magickeho-kola-rulety/ S psychologií v případě ruletových systémů vůbec nemusíš kalkulovat - rul. systémy lze přesně počítačově analyzovat - psychologie je tedy úplně mimo. Ta je důležitá v jiných případech.

 • 19. 12. 2011 od
  anonym

  2 richard: přesně, ale matematická analytika je obávám se asi tak 5% úspěchu, myslím, že 95% bude psychologie. Ryze teoreticky, mám třeba osvědčený systém jak na to, ale to vím já, oni ne, přeci :) Když vlezu do kasína třeba se 100 tis. kč a vyhraju 10 tis., nic na tom podezřelého nebude. Když tam ale přijdu s tisícovkou a budu chtít odnést 100, můžu mít problém, ne ? A když budu mít 100 litrů, zas mě může někdo okrást :( No možná by šlo vlézt tam s 10 ti a odnést litřík, má s tím někdo zkušenost ?

 • 19. 12. 2011 od
  richard

  nevim jestli vsude,ale,ale kasina nepotrebuji chytre lidi,kteri je obiraji o penize i kdyz kasina budou vzdy v plusu 90 ku 10 procent.a daji vam to patricne najevo.ale jsou mily,donesou vam drinka a reknou,zezde nesmite uz vstoupit.nezapomente,ze v kasinach jsou vsude kamery,ktere vas snimaji a sleduji nevim jak dlouho az padne opona.ti cotam sazeji desetitisice a jednou vyhraji a pak to tam nechaji,takove kasino nezajima,protoze vedi,ze to jsou gambleri,kteri vzdycky prohraji.ten kdo je gambler-tomu nikdy nepomuze nic.tech 10 procent chytrych lidi(rikejme jim treba-matematicti analytici),jsi vzdycky to sve vyhraje,nezapomen te,zepri vstupu do kasina ,jsou uz takove kamerove systemy,ze odhali vasi tvar,jestli tam muzete a nebo mate zakaz,zatim richard

 • 19. 12. 2011 od
  anonym

  Ono jde zakázat všude? I ve světě? |:-o

 • 18. 12. 2011 od
  richard

  blackjack jde hrat samozrejme taky.zadna hra nebyla vymyslena,aby se jenom prohravalo,vzdycky je vitez a porazeny.staci se podivat zpatky asi pul roku na porad uvolnete se,prosim-kde byl jeden cech,ktery obral las vegas o statisice dolaru,nez mu tam zakazali vsude vstup.on to tam vsechno vysvetluje.proste hlava mapa.ja ale blackjack nehraju.zajimam se pouze ruletou.clovek si musi udelat poradek,vlastne co hraje.ono se rika stale system,ale system neexistuje zadny.clovek musi jenom dobre pocitat.protoze kdyz ,,neco,,hraju a to ,,neco,,nejde,tak logicky jde ta druha polovina,jednoduche jak facka,dulezite je samozrejme hlidat si limity stolu a kazdy plusovy stav zacinat uplne znovu,zatim richard

 • 18. 12. 2011 od
  anonym

  A co Blackjack? ;)

 • 18. 12. 2011 od
  anonym

  richard: mluvíš jak reklama.

 • 18. 12. 2011 od
  Erik

  mily richard...dakujem, ze tu nasiel clovek ktory v ruletu tiez veri...ja osobne mam svoju strategiu ktoru si necham pre seba lebo by som nerad dopadol tak ako patrik...byt ohovarany...ludia viete vy vlastne co to znamena ked cloveka ohovarate??podla mojho skromneho nazoru ludia co sem pisu su uz dospely alebo nedaleko od dospelosti tym padom by ste to mali vediet...ohovaranie je ursita forma ziarlivosti, ale hovorieva sa aj to, ze aj zla reklama je reklama...ja osobne si vysvetlujem slovo ohovaranie tym sposobom, ze ak ohovaras niekoho (hlavne ak ho nepoznas) ziarlis a to preto, ze on ma nieco co by si chcel mat aj ty ale tebe sa to nedari ziskat alebo sa ani nesnazis to ziskat len proste ziarlis..teraz mi jedno prezradte:
  preco je stranok ktore ukazuju ruletne systemi viac ako stranok (ako aj tato) ktore sa snazia ich vyvratit???ak mi napisete sem logicky dovod tak uznam, ze mate pravdu

 • 18. 12. 2011 od
  richard

  zdravim,chtel bych jenom upozornit,at autor nebo ostatni lidi nespini ty,co neco vymysleli,je to pouha zavist .musim rict,ze znam osobne patrika a je to fantasticky clovek,ktery neco umi a chce pomoct druhym.na druhou stranu(bohuzel) znam taky osobne sylwester(mei3)system a musim rict,ze to je podvod neboli,tak zvane hrani na nahodu,chtel bych vam rict,ze na rulete jde vyhravat pravidelne a dlouhodobe,ale clovek musi vedet jak.je to otazka dlouhodobe psychologie,matematiky,financi a jinych dulezitych faktoru.jestli je pravdepodobnost prohry,tak musi byt i pravdepodobnost vyhry.mejte se hezky a at se dari tem,kteri veri. richard-profesionalni hrac rulety t.c. v las vegas

 • 18. 12. 2011 od
  anonym

  ludia...neviem čo ste všetci taký negativisti...ja hrám ruletu už pomali rok..za jednu hru (cca 1 hodina) stredam 5 systemov a zatial sa mi nestalo, že by som sa dostal do tykých mínusom ako ste tuto predniesli...

 • 17. 12. 2011 od
  3coolin

  2rocketbat: Dejme tomu, že existuje korektní (střízlivá a uvědomělá) definice dobrého systému - tedy taková, co si uvědomuje dlouhodobou neporazitelnost kasina. -> Zpravidla dobrý systém (strategie či taktika) zajišťuje, že jdeš štěstí naproti více než bez něj - resp. zvyšuješ pravděpodobnost výhry. Proto bych systémy spíše srovnával k dobré a špatné obuvi než k berličce :) Bohužel očekávání od systémů jsou velice často maximální a to je právě ten problém. Jak jsi řekl, ani se systémem kasino dlouhodobě neporazíš.

 • 17. 12. 2011 od
  3coolin

  2rockebat: jsem jedním ze správců webu, ale psaní článků mě především baví :) Každopádně je určitě pravda, že propagací rulety a systému martingale bych asi udělal líp :D Každopádně díky, že se články líbí, jsem vážně rád!

 • 16. 12. 2011 od
  anonym

  Já zkouším trojice, (streets) sice to vychází, ale jen na živé ruletě, nebo elektronické.

 • 15. 12. 2011 od
  anonym

  na ladbrokers mi padla i 16x jedna barva tak že se to fakt nedá :D

 • 15. 12. 2011 od
  anonym

  Nemyslím si, že to bylo neznalostí :-) Systémy jsem střídala podle vývoje situace a rozhodně bych nehrála jen Martingale. Jela jsem 3x2 tucty a najednou koukám - 9x po sobě červená. No, nevyužijte to. Takže to bylo 1-2-4-8-16-32-64-128-256-512... Ani nevím ve kterém spinu mi limit nechtěl pustit další progresi. Tak jsem sázela jen to, co mi dovolil a říkala si - Holka, teď pěkně proděláš, ale už MUSÍ padnout červená. Tohle přece odporuje všem zákonům pravděpodobnosti. Místo červené padly dvě nuly. Už ani nevím, ve kterém okamžiku jsem byla bez peněz. Takže to rozhodně nebylo tak, že bych slepě hrála Martingale. Já vím, neměla jsem chodit do tak strašné progrese (ale bez progrese nic nezískáte) a jak už jsem psala - prostě jsem věřila, že není možné, aby ta řada byla tak šílená.

 • 14. 12. 2011 od
  anonym

  Na Martingale zchudnete dost. Taky byl můj začátek neznalý.

  Systémy můžete najít na:
  ruleta.cz.sweb.cz/

 • 14. 12. 2011 od
  rocketbat

  2 anonym: Zkouším tyto věci spíš ze zvědavosti, dá se říci, že jsem přišel vlivem podnikání, no spíše díky špatným vlastnostem mých společníků o sakra větší balík :) A ještě jsem se nadřel jako kůň :( Ale netrápí mě to, stejně se svezou po hubě, i bez mého přičinění. No ber to tak, narozdíl ode mě jsi přišla o jakousi nevýznamnou částku, a ještě bez práce, hihi :)

 • 14. 12. 2011 od
  rocketbat

  2 Anonym: přesně, akorát jsem se nikdy do takových bojů nepouštěl, protože přeci je logický nesmysl riskovat tisíce, nebo desetitisíce žetonů, abych získal jeden. To je neúměrné riziko, přeci. Navíc je to spousta práce něčím 20x točit (a nezaplacené ..) Taky jsem si myslel, že ruleta je jen podvod, no není tomu tak. Spočítal jsem pravděpodobnost, že při 100 spinech padne 10x po sobě jedna barva na celých 19%, a že padne 20x jedna barva při 1000 spinech je pravděpodobné cca ve 2% případů. Neboli při tupém aplikování těchto systémů je prakticky jistota, že přijdu o vše. 3coolin ruletu rozebírá naprosto vyčerpávajícím způsobem, má můj obdiv, vypadá to, že blog píše jen tak, a nic z toho celkem nemá. Takové lidi obdivuju, protože bez nich by nebyl možný žádný pokrok na světě. JJ, ale ten adrenalin za to stojí ne ? Já do toho nedal zatím vůbec nic, i tak jsem si ho užil celkem dost.

 • 14. 12. 2011 od
  anonym

  Ruletu jsem začala hrát asi před měsícem (samozřejmě s vidinou úžasných zisků). Prvotní nadšení vystřídalo úplné znechucení. Co říkáte 23x černé + 2x 0? To by porazilo každého. Vystřídala jsem snad všechny dostupné systémy a každý vás dostane - buď progresí nebo limitem sázky. Jsem chudší o 500 Eur, ale zato bohatší o životní zkušenost :-)

 • 14. 12. 2011 od
  rocketbat

  JJ, četl jsem si už všechny tvoje články, naprosto super. Taky jsem došel nezávisle k výpočtům pravděpodobnosti, docela mě to dostalo. Tak se spíš zabývám efektivitou sázek, a dost počítám pravděpodobnosti výher. Docela se mi to hodí třeba v pokru. Zabývám se spíš myšlenkou, jak využít pravděpodobnosti při extrémně nízkých vstupních částkách. Ty systémy beru tak, že mi slouží jen k tomu, abych okamžitě neprodělal majlant, no a při tom můžu sázet, přeci :) Konečně mi to došlo, systém vlastně potřebuju jen jako berličku, no ne ?

 • 14. 12. 2011 od
  3coolin

  Díky za další zajímavé komenty.
  2rocketbat - pochybnost o regulérnosti generátoru je skutečně jen mlácení slámy. Zajímalo by mě, jak to chceš testovat??? Opakuji, že výsledky se neodvíjí podle uskutečněných sázek - takže software je naprosto regulérní! Ačkoli uznávám, že dokonale náhodný RNG (podle definice se jedná o pseudonáhodná čísla) naprogramovat nelze, softwary se chovájí tak korektně, jak to jen lze!
  S psychologií si udeřil hřebíček na hlavičku - často jsem to psával hlavně u rozdílu mezi hrou pro zábavu a hrou o skutečné peníze. Tvůj příklad je ale podobný. V těchto dvou módech se liší především chování hráče, ne sotwaru.

 • 14. 12. 2011 od
  anonym

  Bonus lze odebrati, stačí zažádati.

 • 13. 12. 2011 od
  rocketbat@seznam.cz

  další super analýza systému Martingale: http://cs.wikipedia.org/wiki/Martingale

 • 13. 12. 2011 od
  rocketbat@seznam.cz

  To : 3coolin nebylo to tak jednoduché, ruletu nehraju nějakým systémem, sázím naprosto ujetě, a vono to funguje. Spíš než jako záměr mi to připadá, že se si tím mým sázením software kasína neporadí. Tak to zkouším jinde a vše je ok. Jen jsem ještě zjistil zajímavou věc, když jsem si myslel, že mi vyplatí částku z welcome bonusu, vyhrával jsem málo. Když jsem poznal, že mi nedají nic, tak jsem to vosolil, a výhry jsou mnohem větší. Nicméně limitujícím faktorem je opravdu poměr mezi min. a max sázkou. Kde je poměr 1:50, tak to ani nezkouším, naprosto to nemá žádný smysl se takovými věcmi zabývat. Ohledně poctivosti generátoru čísel mám u jistých kasín pochybnosti, nebudu o tom mlátit prázdnou slámu, udělám si test. Ano, na jakékoli anomálii jde dobře vydělat.

 • 13. 12. 2011 od
  rocketbat@seznam.cz

  Zajímalo by mě, jestli software kasín není opravdu nějak upravený, protože při 300 - 500 kole sázek se začnou dít divné věci. Je fakt, že jsem cosi nahrál z deseti, ale pak přichází na řadu psychologie, vona vám třeba padne červená až 22x, a navíc zpestřená třemi nulami ! což je můj dosavadní rekord. Vážně jsem se bavil délkou série. V případě klasického Martingale to projedete na plné čáře. Navíc jsem si nepřečetl pořádně podmínky kasina, tam stálo, že musím částku 50x prosázet na slot machines. Nicméně mám na účtě 90 eur, které si sice vybrat nemůžu, ale i tak je to dobrý pocit, ne ? Každopádně vsadit tak 10 tis. to by byl adrenalin, že bych stejně nic nevyhrál. Prý už A. Einstein řekl, že peníze z rulety jde získat jen tak, že je ukradete :) A to byl velký matematik, přeci...

 • 13. 12. 2011 od
  Michal

  Systém Martingale z dlouhodobého hlediska nefunguje. Pokud jste ochotni hrát s větší sázkou a jen v několika kolech, pak si můžete přijít na pěkný peníze, jako kdysi ten borec, co prodal svůj dům a vše vsadil na červenou.... padla :)) Mít třeba 10tis nebo 100tis po pár kolech je určitě rozdíl než mít 1kč a 10kč. Čím déle hrajete, tím spíše prohrajete. Ale pozor na limity v online kasínech a pozor na šťouchnutá reálná kasína.

 • 10. 12. 2011 od
  3coolin

  Největší omyly a nesmysly, které zazněli v této diskusi nebo nám přišli na email, jsem se pokusil vysvětlit v dalším článku. Alespoň z této diskuse by tam nemělo chybět. Pro mnoho z Vás se nebude jednat o příjemné čtení, každopádně pokud Vás něco zajímá, pravděpodobně to bude tam - http://www.icasina.com/clanky/detail/online-casino/myty-iluze-a-kolem-magickeho-kola-rulety/

 • 09. 12. 2011 od
  3coolin

  1) Za prvé všechny peníze, co vyhrál, dostal vyplacené!
  2) Jenom mu zakázali přístup - což je celkem normání, takových případů znám pár i já. Ale pokud ten hráč hraje ruletu a nepodvádí, je to demence těch kasin! Nakonec by jim to tam stejně nanosil zpátky! :D Sice fajn bulvární článek, bohužel vůbec nedokazuje, že existuje nějaký matematický systém, který by porážel HE. NEEXISTUJE!

 • 09. 12. 2011 od
  anonym

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-1218061/In-money-Gambler-banned-UK-casinos-winning-28-000-using-secret-system.html

  Můžete si přeložit v translatoru.

 • 09. 12. 2011 od
  Fojcan

  Nikde jsem PIN nedával, jen jsem si přes moneybookers dobil v casinu nějaký € a hned jsem začal hrát...bylo to docelá rychlý, zadal jsem jen číslo karty CCV kód a za 10min jsem měl na účtě kasina peníze přeměněný na žetony.
  Jen mě sere jak jsem byl bláhovej a naletěl..bohužel no, chybama se člověk učí, na druhou stranu může bejt rád že to bylo JEN párset € a né několik tisíc

 • 08. 12. 2011 od
  Avada kedavra

  Milý retardovaný Sylwestere, žádna ukázka není, jen si schováváš svůj systém tak, aby lidé neviděli a tím pádem by naletěli. Jen ty lidi krásně okrádáš.

 • 08. 12. 2011 od
  3coolin

  LOL! Tvůj systém si lidi můžou stáhnout zdarma - odkaz je v článku a na fóru! Stejně je úplně k ničemu :D Ale nechám ti ten koment tady, ať se lidi zasmějou jako já :)

 • 08. 12. 2011 od
  Sylwester

  PROFESIONÁLNÍ ROULETTE SYSTÉM MEI 3


  AKCE - Ukázka systému ZDARMA !


  Kontakt: Skype :sylwester5718
  system777.webovastranka.cz

  TAK MÁTE VELKOU MOŽNOST !!!

 • 08. 12. 2011 od
  anonym

  anonymous: Bonus? Už ne, ruleta do bonusu nepočítá. To se mi stalo :-(

 • 08. 12. 2011 od
  ondrej

  sakra preklep to nepatri sem :)

 • 08. 12. 2011 od
  ondrej

  predtim nez vyslete penize doporucuji si precist tento clanek,hlavne komentare ;)
  http://www.icasina.com/clanky/detail/ruleta/3coolin-blog-pozor-jak-skutecne-vydelat-na-rulete/

 • 08. 12. 2011 od
  anonym

  Jo a bylo to na ladbrokes

 • 08. 12. 2011 od
  anonym

  dobrý den, taky jsem vložil100 eur a do 2hodin mě oškubali a jel jsem přesně podle toho jak to všude tak krásně popisují. Fakt už nikdy.Teď mě to v duchu fakt Se..!!!!

 • 07. 12. 2011 od
  3coolin

  2Zakyn: můžeš si vybrat z několika možností, jak peníze převádět. Kreditka je nejpohodlnější, ale někde lze i bankovní účet, ale já doporučuju internetovou peněženku - http://www.icasina.com/static-page/kategorie/platebni-moznosti/ (poslední dvě) . Co myslíš tím PINem opět moc nechápu. Chtěji vždycky jen to, co je nutné a co je bezpečné! Kasina nemají absolutně žádnou potřebu nějak podvádět. Platby jsou bezpečné a co vyhraješ, to taky dostaneš!

 • 07. 12. 2011 od
  3coolin

  2rockbet: nepochopil jsem, co přesně nebylo fair? (-kromě těch debilních webů) Ty si vyhrál sázku a ona se nepřipsala nebo jak? Kasino nechtělo zaplatit? To se mi opravdu nezdá! Dostal jsem spoustu výplat, nikdy jsem s tímto neměl problém - jen se mi maximálně stalo, že jsem na výplatu čekal dýl (to bylo jednou a pěkně dávno), ale vždy jsem dostal, co jsem měl a co jsem vyhrál a nebylo toho úplně málo. Taky by mě zajímalo, jak a na čem se přesně živila ta holka a jestli víš, že ti nekecela :)

 • 07. 12. 2011 od
  Redakce

  Velmi se omlouváme, ale dočasně nebylo možné vidět komentáře od 101 komentu - nyní je vše v pořádku. Duplicitní komentáře jsme smazali. Všechny komentáře byly v databázi, jen nebyly vidět. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme.

 • 07. 12. 2011 od
  ZAKYN

  Ahoj a dík za komentáře, ne že bych hned do toho šel naostro, od začátku mě ty stránky (90tisic, lepsibudoucnost) připadaly nějak nefér, ale přesto se chci zeptat těch co to již naostro zkusili (třeba FOJCAN, Marek, Kuta), jestli by mi odpověděli, jak je to opravdu naostro s tím PINem /heslem (kódem na bank.kartu), přece nikdo po Vás nemůže chtít PIN, k převodu peněz do čech to přece nepotřebují, stačí číslo účtu k bank.převodu ? nebo je to jinak ? prosím i redakci o odpověď
  dík zakyn

 • 07. 12. 2011 od
  anonymous

  potkal jsem nedávno na IMVU holku, která se tím sázením úspěšně živí, tak mi to nedalo, protože hrozně rád pletu bič z hovna. A světe div se, začal jsem vyhrávat. Jenže pak se mi stalo pár maličkostí. Při sázkách normálně přestaly padat výhry. Třeba vsadil jsem 17 eur na červenou, vyhrál a nic ! Proto zavádím pár opatření, aby provozáci netušili, že mají veš v kožichu. Tahle hra má jediné pravidlo, vydělává jen a pouze majitel kasína, to si musíte uvědomit. Vyhrál jsem, sice, ale tohle co mi provedli není fér. Vyberu to a šup jinam, ať seberu welcome bonus :)

 • 07. 12. 2011 od
  rocketbat@seznam.cz

  Jasně, taky jsem narazil na tento článek, usmál jsem se a zapomněl na to. Do chvíle, než jsem se na chatu seznámil s jednou holkou, která na hazardu slušně vydělává, zajímala mě, protože mi nebylo jasné, že ve dne v noci sedí u pc a nic jiného nedělá. Tak mě to zajímalo víc. Výsledek ? Několik set "bonusových" prohraných euro, několik popsaných papírů A3 - výsledky sázek. Nakonec se mi stalo, že z 10 eur bonusu jsem během cca 3 hodin měl asi 110 eur, pak jsem šel ostře nahoru na 400. A co se nestalo ? Vsadil jsem 17 eur na červenou, padla. Přesto jsem nedostal nic. Proto vím, že hra není poctivá. Dál bych to nerozebíral, beru to tak, že jsem si užil měsíc skvělé zábavy. Díky tomuto článku jsem přestal na "hazard" koukat jako na něco špatného. Jen vím, že po světě běhá spoustu ovcí, a když vlci pár z nich zaříznou, stádo bečí, bééé, bééé. Fakt je, že jsem hazardu propadl, hraju teď poker :), protože to neumím, a chci se tuto vynikající hru naučit. Ruleta je opruz, vydělat se dá, ale jak se vám začne dařit, věřte mi, komunita vám hodí ban :(

 • 07. 12. 2011 od
  Jindra

  Přiznám se, že patřím k těm, kteří naletěli na "lepší budoucnost", první a vidím, že správná reakce byla to je pěkná hňupina, pak pochybnosti co když !!!!!!! Nejsem snad úplný blbec, logické pochybnosti pokud by to šlo, proč by o tom psal ?? platil doménu?? atd. šli stranou. Taky jsem ho měl pochybnosti ohledně kasín v odkazech, ale přes to všechno jsem to zkusil v Intercasinu se 75 EUR, byl jsem druhý den na 180 EUR, ale končil jsem na nule. Říkal jsem si, že za to může má "neukázněnost", když to tak šlo začínal jsem i na 4 EUR a kombinoval sudé-liché, malé-velké a červené-černé podle historie čísel. Po neúspěchu jsem byl odhodlán zkusit ladbrokers - při nule tam vrací polovinu vkladu :-) abych dostal zpět původní vklad. Teď si myslím, že na to raději zapomenu :-))

 • 07. 12. 2011 od
  anonym

  monkeyboy-Presne, taky jsem tam psal ze mi barva padla 12x. a vzkaz stale čeka na schváleni adminem
  Bohužel i ja jsem naletěl diky bohu ze jsem to vytřiskal zpatky v blackjacku

 • 06. 12. 2011 od
  Avada

  Nedošel příspěvek. Tak znovu. Jaké máte zkušenosti s Jiřím Kahanem s databází všech systémů?

 • 06. 12. 2011 od
  anonym

  A co Jiří Kahan?

 • 06. 12. 2011 od
  monkeyboy

  Arakashi: "Ale proč to ze začátku tak hrotit? Nestačí,když vyhraju třeba jen par eur za den? Např. : Hodim si na ucet 40euro a jdu sazet. Použiju klasický martingale,vyhraju dejme tomu 4e navrch a to mi za den stačí.Nemusím to přece hned hnát do desítek,či snad stovek."

  Jenže stačí pár her, kdy padá jiná, než zvolená barva a riskuješ ne stovky, ale tisíce eur. Smysl podvodu jménem martingale je právě v tom, že riskuješ stovky a tisíce eur kvůli výhře jednoho eura; to nemluvím o nule. Při množství nutných pokusů se několikrát denně stane, že je tu 11. hra, v níž přicházíš o vsazených 1024 eur. Nebo bys šel dál na 2000, 4000, 8000 eur? To radši přijít o těch pár stovek. Kasina se klidně vzdají těch pár jednoeurových výher za tohle vykostění.

 • 06. 12. 2011 od
  bentley

  Za to co dělá ten člověk by si skutečně zasloužil exemplární trest. Studuji ruletu několik let, odehrál jsem cvičně-bez peněz několik desítek tisíc spinů a za peníze odehraji za měsíc kolem 2000 spinů. Takže něco málo o ruletě vím a tyhle nesmysly a podvody mě neskutečně vytáčejí !!! Protože to co popisuje ten zm*rd je prachsprostý nesmysl.

 • 06. 12. 2011 od
  monkeyboy

  systempasivnihoprijmu.com/ (žádný kontakt na majitele stránek)

  lepsibudoucnost.com/120-tisic-za-mesic-je-to-mozne-prectete-si-muj-pribeh/?utm_source=novinky.cz&utm;_medium-fix&utm_campaign=komercni&utm_content=3hodiny

  V druhém případě jsem přidal svůj komentář:

  systempasivnihoprijmu.com/
  Je toho plný internet, začíná mi to poněkud smrdět. Navíc Petr i Pavel nabízejí Ladbrokes-Intercasino a jeden dopisovatel tu uvedl, že u Ladbrokes padá jedna barva i 15x. Jeho příspěvek byl ovšem smazán.

  (Můj komentář nebyl schválen, čili jsou povolené jen ty adorující..)

 • 06. 12. 2011 od
  Knobloch

  Dobrý den,chci se zeptat zda je demo verze stejná jako reálná?Dále jestli jsou některá kasina ryze česká a které má nejjednodušší výplatu peněz.Děkuji

 • 05. 12. 2011 od
  anonym

  Ano, jde také o trpělivost. Začátek hraní rulety mě přišlo také draho. Přišel jsem o deset tisíc díky martingale. Neměl jsem s tím žádné zkušenosti. Ono je lepší střídat jeden systém za druhým, a reagovat podle vývoje hry. Myslet jako číselný generátor je obtížný... :)

 • 05. 12. 2011 od
  anonym

  Teď se objevila 14 černá + 0 + 8 zase černá.

 • 05. 12. 2011 od
  anonym

  3coolin:souhlasím..jinak to opravdu nejde...hrát jen pro vlastní potěšení a vrámci svých finančních možností..a propo..fakt dobrej článek..není co dodat.

 • 05. 12. 2011 od
  3coolin

  Jsem velmi rád, že se konečně objevil někdo, kdo bere ruletu správným způsobem (komentář z 2.2.). A taky mě velmi potěšilo, že se konečně našli i tací, kteří poukázali na to, že ve cvičné hře se může stát úplně to samé, co ve hře o peníze.

 • 05. 12. 2011 od
  anonym

  arakashi.:a není lepší si najít brigádu a těch 4e si vydělat prací za dejme tomu stejný čas a bez rizika?:-)Moje dlouhodobější zkušenost s hraním-pouze v kamených kasínech na elektronické ruletě mi říká,že tudy cesta nevede.Tato zkušenost mně stála hodně peněz a hlavně drahoceného času.Není žádný systém.Ani hra na barvu,sudá-lichá,hra na nulu,sousedy a velkou či malou serii..Je to dobře vymyšlená hra.A je založená na náhodě,né na systému,který se dá obejít..Zkuste si zajít do některé herny z mnoha co vyrostli v našich městech a koukněte se co za lidi v nich sedí-jaká skupina.Pokud nejste bambinoti a nevymyslíte opravdu něco převratného (co by vás poslalo takzvaně ,,za vodu,,) ,tak časem nakonec zjistíte,že nic jiného než opravdová práce vás neuživí..Dejte se raději na politiku..Když se kouknete na ty naše zákonodárce co si za daleko kratší čas přišli k pěkným pěnězům a z kasín a heren to nebylo.
  :-)) opravdu..jak jsem už napsal tudy cesta nevede..i když máte sebekontrolu a velkou trpělivost.

 • 04. 12. 2011 od
  Arakashi

  Zdravím,myslím že hlavní příčinou proher je nedostatečná trpělivost hráčů.Jak tady čtu,skoro každý píše,že za krátký čas to vytáhl ze 100e na 300 jak nic a pak to všechno padlo.Ale proč to ze začátku tak hrotit? Nestačí,když vyhraju třeba jen par eur za den? Např. : Hodim si na ucet 40euro a jdu sazet. Použiju klasický martingale,vyhraju dejme tomu 4e navrch a to mi za den stačí.Nemusím to přece hned hnát do desítek,či snad stovek. A když se zaregistrujete třeba na 5 kasín a budete je střídat,jak uznáte za vhodné,mužete za týden vyhrát klidně 20e.Jděte na to pomalu,dejte tomu klidně 3mesíce,než si utvoříte dostatečne sbabilní kapitál k tomu,aby jste mohli o trošku zvýšit sázku. Prostě trpělivost :)

 • 04. 12. 2011 od
  anonym

  pochopitelne! ty verze jsou uplne stejne a co je v jedne, se muze objevit i v druhe :)

 • 04. 12. 2011 od
  anonym

  Ve cvičné verzi se za sebou objevily tři nuly za sebou. A také 16 krát za sebou stejná barva.

 • 02. 12. 2011 od
  anonym

  Přečetl jsem si všechny komentáře k tomuhle článku, článek je perfektně výstižný, takže pochvala do redakce... jen nechápu jednu věc, myslíte že kdyby existoval systém kterým jde přehrát ruleta, kasína by ruletu poskytovali? lidi neblbněte, taky si ruletu rád zahraju, po pár panácích dobré whiskey, s přátali, klidně i prohraju nějakou tu tisícovku, stane se že i vyhraju, ale opravdu brát ruletu jako živobytí, je ten největší, ale opravdu největší nesmysl. Potom se Vám taky může stát jedna taková věc, budete sedět ve skupině lidí a říkat JMENUJI SE FRANTIŠEK A JSEM GAMBLER.

 • 01. 12. 2011 od
  anonym

  budem velice rad ako sa vyjadris

 • 01. 12. 2011 od
  3coolin

  Software kasin rozhodně není žádný podvod !!! To, co tady tvrdíte je naprostý nesmysl, který kasina nemají vůbec zapotřebí! Zisk jim zaručuje nula a pravidla hry - tedy to, že výplatní poměry neodpovídají skutečnosti! NE cinknutý software. Jak už jsem řekl jinde, blíže se k tomu vyjádřím v dalším svém článku.

 • 01. 12. 2011 od
  anonym

  ano je to podvod ale urcite sa da aj ten program odrbkat ,treba hrat dobrym systemom hry a nie hrat stale tu istu farbu

 • 01. 12. 2011 od
  Tornado

  Jsou to zloději a podvodníci.Hrajete proti prgramu v PC, který vám ve cvičné verzi pomahá, ale naostro, za peníze je to opačně.Vaše volba je přesně monitorována a orve Vás to neskutečně. Nenechte se zlákat. JE TO PODVOD JAKO PRASE!!!!!!!!!

 • 01. 12. 2011 od
  kuta

  taky me to 90tisic.cz namlsalo - zkusil jsem demo a tam to slo, pak jsem to zkusil naostro a vyhral asi 300€ pricemz mi nasledne padla dlouha serie do ktere jsem musel dat vsechno a nedosahnul na dvojnasobek sazky. Byly to hodne nervy hrat vabank, ale nastesti vysla. Ztratil jsem v tyhle serii asi 100€, takze porad 200€ v plusu. Byly to ale takovy nervy, ze jsem penize radsi vybral a nevim jestli do toho jeste pujdu nekdy znovu - bojim se toho rizika. Nicmene se mi zda, ze to muze fungovat, kdyz ma clovek dostatek penez

 • 01. 12. 2011 od
  CeleCetl

  sally a 21xstejna barva: coz by te obralo o tech +/- 50 e denně

 • 01. 12. 2011 od
  sally

  Jo a ještě k dlouhým seriím jedné barvy... Jednou mi padla červená 21x. Jenom jsem se bavila délkou serie. Reálně bych to tak daleko nenechala, resp. vzhledem k limitům nemohla nechat dojít.

 • 01. 12. 2011 od
  sally

  Jde o jedinou věc. Jestli demo hry fungují stejně jako za peníze. Hraju demo ruletu v několika kasinech asi 2 měsíce a pokud by to fungovalo za peníze stejně, vyhrávala bych +/- 50 e denně, celkem za hodinu času. Byla bych spokojená :-)......

 • 30. 11. 2011 od
  anonym

  ja si myslim ze na rulete je treba striedat rozne systemy a striehnut aj na padajuce sa cisla

 • 29. 11. 2011 od
  3coolin

  2Capslock: Absolutně nechápu, čemu se na té připomínce divíte??? Jak se můžete vyjádřit v komentáři ke článku naprostým nesmyslem, o kterém celý článek je a který celý článek vyvrací? Já bych i pochopil, že se někomu nechce číst přes 70 komentářů, ale vyjadřovat se ke článku, znamená článek přečíst! Pak se té připomínce nemůžete divit, mne se to třeba taky po několikáté psát nechtělo, tak jsem to nechal bez odezvy a teď se vyjadřuju až k tomu, že se tomu vlastně ještě divíte. Takže příště bych i já ocenil, aby jste si nejdříve přečetl k čemu vlastně píšete a ještě bych Vás poprosil, kdyby jste přestal psát pouze velkými písmeny. Děkuji za pochopení.

 • 29. 11. 2011 od
  sasa

  na William Hill jsem vyhrala 180euro,castku vybrala a asi po tydnu dostala,potreba je k tomu ofocena obcanka,karta(zakryta cisla) a vytisknuty email ktery od spolecnosti poslat jako prilohu v mailu,nebyl zadny problem penize dostat....ale vyhrat uz se mi nic nepovedlo,ac zkousim vselijake systemy.Nechaji vas namlsat a pak nic.Jedna barva padla i 12krat,navic me to nepusti na vic nez 50 euro jedna sazka tim padem se neda pro velke serii stejne barvy vyhrat.

 • 29. 11. 2011 od
  lyubosh

  anonym: ak máš nekonečno korún na konte a kasíno nemá žiadny limit na stávky, tak sa nepletieš ;)
  Všetky vylepšenia môžu byť v niečom dobré a v niečom zlé, ale štatistika sa oklamať nedá. Stačí si kliknúť na tejto stránke na kategóriu ruleta a nájsť si články s testovaním ruletových systémov - sú tam základné grafy pri použití 35 systémov, ktoré sú aj rôznymi spôsobmi upravované. Záver: žiadny systém nie je (dlhodobo) výherný! =grafy sa dajú rozdeliť do dvoch skupín:
  1.smeruje do mínusu
  2.rastie, no s obrovskými výkyvmi nadol, ktoré nemáte šancu vykryť, pretože...(pokračovanie na začiatku komentáru)

 • 29. 11. 2011 od
  anonym

  ČLÁNEK JSEM SICE NEČETL ALE POUZE JSEM SE NA PÁR SEKUND ZAMYSLEL A TO CO JSEM NAPSAL MNĚ DÁVA LOGIKU NEBO MI MÝSTO TOHO ABYSTE PSAL ŽE JSEM NEČETL ČLÁNEK RADĚJI NAPIŠTĚ VČEM TO CO PÍŠU NEMÁ LOGIKU. KONKRÉTNĚ MNĚ TO MÉ TVRZENÍ VYVRATTĚ ANIŽBYSTE MĚ ODKAZOVAL NA NĚJAKÝ ČLÁNEK. DĚKUJI ŽE ODEPÍŠETE.

 • 28. 11. 2011 od
  Marek

  konkrétní případ jak jistím já nulu: dejme tomu, že hraju sázku 4 koruny na barvu. Takže první kolo prohraji, druhé kolo dávám 8, také prohraji a jdu na třetí kolo. Kromě toho že sázím za 16 kč na barvu tak dávám 2 koruny na nulu. Když padne nula jsem v pohodě, protože to je 72 Kč a vyhrál jsem ještě dalekov íce než ten základ 4 koruny. Když nepadne tak ok jdu na 32 plus 2 koruny z nuly za minulou rundu takže 34 plus sázím 4 koruny na nulu.... a tak dále. Nakonec jde o to, že když jsem v krizi a mám třeba už 5-6 otáčku tak už mohu do sázky dát o trochu více abych třeba nevyhrál jenom ty 4 koruny ale dejme tomu 10 korun. Ale zde neni ani tolik důležité kolik v opakovací sérii vyhraji, ale hlavně abych se vrátil.....Jinak chci říci ještě toto. SOuhlasím stím, že ty fantastické články o tom jak jsem si vydělal na Porsche jsou spíše propagandou kasín. ALe uplně bych to neodsuzoval. Některé rady tam jsou dobré a fakt je pravda, že nejtěžší je jimi se řídit. Například si myslím, že opravdu někdy málo znamená hodně. Já osobně třeba jsem si řekl, že mně stačí, když budu hrát denně max hodinu a spokojím se s výhrou 200-300 Kč. (limity 1000 hraji 6-10 Kč na barvu). Určitě je lepší hrát ve více kasín než v jednom, protože rozumím tomu, že je lepší neprovokovat a nebýt nápadný. Jinak tohle se dá aplikovat i v kamenných kasínech na elektronické růletě. Když chce člověk minimalizovat riziko, že prohraje všechno, tak podle mně je ideální hrát, když člověk má jistotu, že to může 9x zasebou zdvojnásobit. Pak si troufám tvrdit, že to jde....

 • 28. 11. 2011 od
  Marek

  ted o víkendu jsem měl blbej den, poprvé se mi stalo, že jsem se netrefil 8x za sebou a konec, ale to co jsem prohrál, tak byl můj zisk, takže tolik neva. NO modifikace martingale je třeba tak, že od určitého násobku, když se vracím, zásím na nulu. Jednak tím kryju prohru, když padne nula ale hlavně, vždy na tu nulu dám o trochu více, abych když ta nula padne byl i v zisku. Jinak někdy dávat barvu, někdy to střídat a jak už tu někdo řekl, tak když dávat jednu a tutéž barvu tak nejlépe, když už předtím alespon 3krát jedna barva padla za sebeou tak začít s tou druhou. Každopádně blbé na té ruletě že když to jednou nevyjde, tak člověk prohraje to co třeba vyhrál předtím za x dní....fuj

 • 28. 11. 2011 od
  Well

  OK, a co treba strop 1000 Euro? ;) Pripojil bych se k "zeto"

 • 28. 11. 2011 od
  anonym

  ach jo, proc jsem pisou i ti, kteri ten clanek ocividne necetli? samozrejme se hodne pletes!

 • 28. 11. 2011 od
  anonym

  LIDI VŽDYŤ JE TO JEDNODUCHE. DAVEJTE POZOR: NIKDY JSEM NIC O RŮZNÝCH FÍGLECH NIC NEČETL ALE KDYŽ SE ZAMYSLÍTE TAK POKUD SÁZÍTE POUZE NA STÁLE STEJNOU BARVU A VSADÍTE NAPOPRVÉ MINIMÁLNÍ ČÁSTKU A POKUD NIC NEVYHRAJETE TAK ZNOVA ALE UŽ VSADÍTE DVOJNÁSOBEK. POKUD ZASE NIC NEVYHRAJETE TAK ZASE DVOJNÁSOBEK PŘEDCHOZÍ SÁZKY A TO PROSTĚ TAK DLOUHO DOKUD TA BARVA PROSTĚ NEPADNE. I KDYBY TO MĚLO TRVAT TŘEBA TISÍC POKUSŮ TAK JEDNOU TO STEJNĚ PŘIJDE A V TU CHVÍLI VYHRAJETE VŠE ZPĚT A NAVÍC PLUS TA POČÁTEČNÍ MINIMÁLNÍ SÁZKA ČILI POKUD ZAČÍNÁTE NAPŘÍKLAD S JEDNÍM EUREM TAK NA TOM VŽDY I TŘEBA PO TISÍCI ŠPATNÝCH POKUSECH JEDNOU PŘIJDE DOBRÝ A V TU CHVÍLI JSTE VLASTNĚ JEDNO EURO V PLUSU. A PAK ZASE ZNOVA OD ZAČÁTKU VSADÍTE JEDNO EURO PROSTĚ MINIMÁLNÍ SÁZKU A STEJNÝM ZPŮSOBEM ZNOVA. TAKŽE TAKHLE BY MĚL PŘECE ČLOVĚK VYHRÁVAT NEBO SE PLETU ???

 • 26. 11. 2011 od
  zelo

  Mohol by si sa prosim ta podelit aky je to presne to presne ta vyckavacia fibonacii metoda , diky moc --- svetonline12 zavinac gmail.com

 • 26. 11. 2011 od
  anonym

  40-80eura denně.

 • 26. 11. 2011 od
  zelo

  a kolko zatial profitujes ? z tej fibonacci metody ?

 • 26. 11. 2011 od
  anonym

  Upozornění - Na Playtechu se v bonusu ruleta nezapočítává, stejně jako Holdem Poker a Blackjack, neboť na tom prodělávají. Neznáte alternativní casína, kde nabízejí bonus a do toho započítat ruletu?

 • 26. 11. 2011 od
  anonym

  Já používám fibonacciho metodu. Je sice pomalá, ale dělám to s vyčkávací metodou. Jak na liché sudé, pak na tucty.

 • 26. 11. 2011 od
  zelo

  ja chcem zacat hrat na tzv. zero roullette ktoru ponuka betfair. Je to ruleta bez nuly. Zostavaju nam teda len farby ,ale aj tak nam zostava potreba eliminovat vsetky dalsie rizika ktore hrozia vzostupu. Tak som to myslel ze pockas kym padne napr. tri krat cervena a az potom vlozis zase 1 eur / resp. 1 zeton na opacnu farbu. 3x uz padla nie je tam nula, tak uz je velmi nizka sanca ze padne este viac krat. Ale to striedanie sucha, licha znie zaujimavo.

 • 26. 11. 2011 od
  Fojcan

  To Zelo:Já jsem zkoušel třeba martingale proložitl tzv. "čekáním na nulu", nebo jsem taky střídal sudá-lichá...opravdu jen na barvu se nevyplácí...je sice hezký že pravděpodobnost že ti padne 12* posobě barva je 0,00..... ale holt stane se to a ty(aspon v mým případě se to stalo) seš na mizině.
  Jak jsi to myslel (zelo) s tím protočením 3spinu o stejné barvě a potom vložíš -na kterou barvu, jakou částku?

 • 26. 11. 2011 od
  zelo

  marek a mohol by si dat nejake typi akym smerom sa uberat pri modifikacii martigale systemu ? ja chcem vyskusat wait moment, ze si pockam kym padne rovanaka farba aspon tri spiny po sebe a az potom vlozim

 • 26. 11. 2011 od
  anonym

  Dobry den, kolik her musim zahrat nebo jak dlouho musim hrat abych si mohl vybrat penize i s bonusem, protoze vlozit tam 1000 euro a vybrat 2000 zni celkem fajn:)))

 • 25. 11. 2011 od
  Marek

  Dobrý den, já si teda z vlastní zkušenosti myslím, že systém Martingale se dá aplikovat, ale je nutno ho trochu umět modifikovat. Hlavně nutno si spočítat, kolikrát se lze vrátit, mít předem nervy že třeba když se hraje jenom o zisk 10 kč a nebát se votáčet stovky když se člověk musí vracet, nutno od určitých násobků jistit nulu a hlavně je blbost jenom sázet na jednu barvu. Největší blbost opravdu považuji slepě dávat jenom na jednu barvu, to opravdu nefunguje, protože opravdu se často stává, že barva padně 6x a více a člověk je v háji. Nechci o tom více psát, ale myslím si, že systém Martingale může fungovat i dlouhodobě. Měl bych ale dotaz, jaká jsou Kasína, kde lze získat uvítací bonus a lze ho prosázet i na ruletě. To je totiž problém hlavně, že sice plno kasín nabízí bonus, ale problém je, že nelze ten 20ti a více násobek prosázet v ruletě. Děkuji.

 • 25. 11. 2011 od
  ecko

  odp.petr
  Souhlasím... Ještě jednou děkuji ...

 • 25. 11. 2011 od
  Jirka84

  Jsem jednim z dalsich kteri se nechali nachytat na 90.tisic.com zacalo mi to trochu byt divny kdyz mi neschvalovali jediny komentar a to i kdyz jsem ze zacatku psal schvalne pozitivni ohlasy i kdyz jsem jeste nehral..Pak jsem to zkusil,ze 100 eur jsem brzy udelal temer 300 ale potom to vsechno hodne rychle projel..No a pak jsem si vsiml ze se seznamu jeho doporucenych kasin najednou zmizel William Hill a IP adresa pobliz Leedsu a hlavne ta reklama ktera je na facebooku,na seznamu a vlastne vsude..A proc by si nekdo platil za reklamu?Neudelejte stejnou blbost jako ja.Je to o stesti..Ale dlouhodobe se na tom vydelat urcite neda.

 • 25. 11. 2011 od
  3coolin

  Měl jsem na mysli dotazy především týkající se rulety a článku. Nesouvisející dotazy pište prosím na fórum, případně do souvisejících článků. Děkuji.

 • 24. 11. 2011 od
  Redakce

  Odkázal bych Vás na článek - http://www.icasina.com/clanky/detail/online-casino/casino-scalping-aneb-kam-si-zajit-pro-penize/ a případně fórum, které se této problematice široce věnuje.

 • 24. 11. 2011 od
  Martin

  zdravím mám dotaz.. jak je to s bonusy u těch kasin,, kolik musim zahrat her nebo kolik penez protahnout tím kasinem abych si to moh vybrat,,,doufam ze me chapete :-D

 • 24. 11. 2011 od
  Redakce

  Děkujeme za dotaz.
  Výhry vyplácí minimálně všechna ta kasina, která máme v žebříčku na těchto stránkách! Ani u dalších kasin bych se však o něco takového nebál. Dnes je poměrně velmi těžké, šlápnout až takto vedle. Špatná kasina totiž vesměs nikdo nepropaguje.

 • 24. 11. 2011 od
  anonym

  zdravím mám dotaz ohledně kasín? které jsou tak nejlepší a 100% vyplácí výhry ...díky moc

 • 24. 11. 2011 od
  3coolin

  Vzhledem k množícím se některých typů dotazů na mailu i v komentářích, jsem se rozhodl, že v nejbližší době (příští týden) vydám další článek (blog-post), který sesumarizuje odpovědi na nejčastější dotazy. Do té doby budu velmi rád i za každý další zajímavý dotaz, který přijde (ať už na mail, či do komentů). Předem díky.

 • 24. 11. 2011 od
  anonym

  Pokud chci nabízet produkt, chci, aby byla spokojenost na obou stranách. Ne, že poskytovatel bude podrážet nohy klientům.

 • 23. 11. 2011 od
  petr

  odp.ecko.napíšu jen jediné ,zkuste přemýšlet jako ruleta,tzn.nepředvidatelně.když už spolehá někdo na systemy tak rozhodně je během hry hodně střídat,neupejpat se pár spínů dát naprázdno,s tím souvisí i výběr casína ,ale to nechám na každým,protože to píšu sem jenop proto,že sem alergickej na ty kretený co propagují svůj "zaručený system na zbohatnutí",stylem davejte na červena a černá a hned v následujícím řádku máte odkaz na casíno ze kterýho maj prachyPROBOHA.Dejte si fak záležet na výběru casína.V každým neznamená,že když vyhrajete tak to také tak lehce dostanete,zvláště,když hrajete ruletu(podmínky na protočení bonusu atd.....).Dá se jich vybrat tak 7. A jestli nemáte náturu riskovat tak co tak v jednom casínu vyhrát v ruletě 9(devět) eur denně(což zkušení borci považují za srandu)vynásobte to 7 krát 30 dní v měsíci-krát kurz EUR. POČÍTEJ,nestačí? TAK běžte do fabriky za ::::::::::

 • 23. 11. 2011 od
  3coolin

  20x za sebou jedna barva padnou muze, ackoli je pravdepodobnost pred celym tim jevem velmi, velmi mala. Nicmene ona 20x padnout ani nemusi, tech 50k je sice super, ale vetsina kasin ma ten strop stejne nastaveny stejne mnohem niz.

 • 23. 11. 2011 od
  ?

  Zdravim chci se zeptat kdybych mel 50 000 eur tak by to mohlo jit do urcity doby ne ? prece nepadne jedna barva 20x dekuji za odpoved :-)

 • 22. 11. 2011 od
  ecko

  odp. Petr

  Dik za tento komentář začnu se tím zabývat...
  Chtěl jsem to už zabalit ale když zde píšeš že funguje nějakej styl budu přemýšlet...
  Pravda je takova, že by mi stačilo i mnohem méně éček na 1 casino...
  Vim, že to bude dost stupi.... otázka ale za zeptaní nic nedám ! " nechces napsat nejake vodítko ? třeba na email ? :-/

 • 22. 11. 2011 od
  petr

  na ruletě vydělat jde,ale samozřejmě že né tak stupidníma systemama jakop jsou propagovány na netu.taky sem projebal spoustu peněz a odehrál tisíce spinů než jsem přišel na svůj styl hry(záměrně neříkám system)Ale samozřejmě nejsem magor abych to prozradil jen napovím že není to až tak složité a hlavně nebudte nenažraní(nestačí vám 80 eur v jednom casínu denně,mě teda zatraceně jo a to už hraju ve 3) mnoho štěstí a pevné nervy čus!!!!!!

 • 22. 11. 2011 od
  ecko

  děkuji...
  za záchranu !!! Rozjídim firmu a jsem ten typ člověka, kterej by ji rozprodal aby vše získal z5 :-D

 • 22. 11. 2011 od
  Nóójo

  Děkuji také za vystřízlivění, nebýt této debaty tak asi taky proseru prachy. Moc jsem sice tomu nevěřil, proto jsem hledal nějakou debatu na dané téma a díky Vám našel, ale lákadlo je to super cóó? Tak všem přeji mnoho pracovních úspěchů solidně zaplacených. Jabadabadů já se na to vyseru!!!!!!!!!!

 • 21. 11. 2011 od
  emar

  Hmm, tak do toho asi už taky nepůjdu... škoda. :-)
  rychlepenize.com/

 • 20. 11. 2011 od
  ludas

  mockrat vam vsem dekuji za komentare ,prave jsem se rozhodl ze do tohodle nepujdu

 • 19. 11. 2011 od
  avada

  Fojcan: Proto už nepoužívám martingale.

 • 19. 11. 2011 od
  3coolin

  Náhoda jim naprosto stačí! Jsem naprosto přesvědčen, že rulety online (software) absolutně neberou v potaz Vaše vsazená čísla a sázky! Ale prostě se zastavují nezávisle na nich. To jim naprosto stačí - pokud bude zachována co největší náhodnost.

 • 19. 11. 2011 od
  anonym

  zdravím mám dotaz ale možná to tu už zaznělo..Prostě jestli ty rulety online rulety se fakt zastavují náhodně a nebo jestli se tě ten system snazí oškubat?

 • 19. 11. 2011 od
  3coolin

  U NBA právě remízy padají relativně často, nicméně lze nalézt i sporty, kde remíza být nemůže - např. tennis, voleyball,... Nicméně pořád je ta předešlá odpověď docela přesná - záleží na výplatních poměrech a jak odpovídají skutečnosti. Experti sázkaři právě ani tak nepoužívají sázecí systémy, jakože spíše hledají sázky, kde vidí tzv. VALUE (hodnotu) - rozuměj: pravděpodobnost, že vyhraje team A je (dle jejich názoru) cca 2:1, ale kurs vypsaný sázkovkou je 3:1 -> je výhodné na něj vsadit. Snáze si to lze představit na příkladu s korunou: prostě dostanete kurs na to, že padna orel větši než >2, tak prostě budete sázet na orla.

 • 19. 11. 2011 od
  Hanka

  to mluvime o fotbale nebo hokeji, u takove NBA tak casto zase nepada.. myslim, ze by se to tak praktikovat dalo, ale jen s malymi castkami, protoze sport. kancelare maji urcite limity.. Presto si myslim, ze dvojnasobeni castek by mohlo nejak nekde fungovat. Kazdopadne diky za odpoved

 • 19. 11. 2011 od
  anonym

  U sportovnich teamu taky nedostanes kurs, ktery by odpovidal skutecnosti a sazkovky si zde taky berou marze. Takze vyplata zpravidla nebude 2 ku 1, ale jina. Samozrejme muze byt i vetsi, vetsinou jsou ve hre ale i remizy, ktere do hry zasahuji jeste vic nez nula u rulety.

 • 19. 11. 2011 od
  Hanka

  Vysvětlete mi, proč by ten základní systém ale nemohl fungovat někde jinde? V ruletě Vám 15krát za sebou padne jedna barva, to je jasné, ale ve sportu se nestává, že tým prohrál 15 krát za sebou, pokud se trochu kouknu do tabulek a zprůměruju utkání.. Díky za rady..

 • 19. 11. 2011 od
  Redakce

  Nepoužívejte prosím klasické "živé" odkazy na stránky tohoto typu! Stačí jmenovat či odkázat bez www. Nevidím důvod, proč jim dělat reklamu ještě tímto způsobem, uživatel si odkaz už určitě v případě zájmu najde. Děkujeme za pochopení.

 • 19. 11. 2011 od
  Jarda

  Pánové a dámy.
  Když se podíváte na vlastníky domén inzerující tyto lákavé systémy, dostanete se defacto na kasina.
  Hoďte si do google.com "úspěšný sázkař".
  Vypadné Vám adresa: uspesnysazkar.cz/neco-o-mne/

  Ještě nedávno tam byl úžasný návod a fotka: http://www.icasina.com//images/uploads/Uspesnysazkar.jpg

  Dnes se dostanete přímo na stránky kasina ;)

  Takže vo co go?
  Dá se na ruletě vydělat, ale trošku jiným systémem. Bohužel vyžaduje mnoho času, strašně trpělivosti a taky peněz.
  Pak se dá opravdu a reálně vydělat.

 • 18. 11. 2011 od
  Fojcan

  Moje blbost myslím tím, že jsem taky bohužel jedna s těch oveček, která neodolala a okusila, začátky byly inspirující a úžasné...vložil jsem cca 100€ na unibetu, za jednu noc(2hod hraní) jsem z toho udělal 200€...další den přišla negativní série o 11černé barvě a já byl na 0...Nevím proč ale v té době jsem si jetě myslel že to byla asi náhoda tak jsem nalil znovu 100€ a chtěl ty peníze vyhrát, jo nějakou dobu to šlo ale jak se říká "s jídlem roste chuť" takže i tuto částku jsem nakonec prošustroval, ted jsem k tomu doufám že nikndy nepřiblížím a jen přemýšlím co jsem si všechno mohl koupit za 200€...hotl draze zaplacená zkušenost....

 • 18. 11. 2011 od
  Fojcan

  A máme tady dalšího adepta na zaručeno výhru v ruletě..jojo lidi na to skočí..holt moje blbost
  lepsibudoucnost.com/

 • 16. 11. 2011 od
  3coolin

  Ach jo .( Ta naivita, že stačí férová ruleta a nemůžu prohrát, mne nepřestává fascinovat! Regulérní férová ruleta provozovatelům naprosto stačí!!! Žádné magnety a podobné kraviny nepotřebují.

 • 16. 11. 2011 od
  anonym

  hrat ruletu na netu je kravina dyt to je jen program takze neni problem naprogramovat ze vas necha vyhrat 20 otocek a pak vas proste zacne skubat, zkousim ted elektronickou kde fyzicky lita kulicka a doufam/verim ze tam je to opravdu o stesti a nejsou tam magnety

 • 16. 11. 2011 od
  anonym

  Z matematického hlediska je pravda, že ruletu "nepřečůráte", na druhou stranu u BlackJacku máte větší šanci. Zatímco výhoda kasína u rulety je 2,7% u BlackJacku jen 0,5%. Ale samozřejmě riziko je tam pořád.

 • 15. 11. 2011 od
  3coolin

  Velmi by mne zajímaly reakce z první ruky - od někoho, kde se nějaký systém rozhodl skutečně zakoupit a podstoupil nějaké osobní setkání. Jak to probíhalo, kdy došel k tomu, že se jedná o podvod, a vůbec vše kolem??? Najde se tu někdo takový, kdo by se trochu detailněji podělil o nějaké zkušenosti ?

 • 15. 11. 2011 od
  3coolin

  Zmínka o Nýsovi v článku zůstala - viz edit. Čtenáři snad už dojde, že prodejci ruletových systémů patří do jednoho pytle...

 • 14. 11. 2011 od
  anonym

  Jinac mezi tych par podvodniku by mel patrit i Sylwester Nys, ktery prodava MEI3 - neskutecnej LHAR, podvadi naivne lidi, zaden system nefunguje, nedokaze zarobit ani par korun, jenom prohrava - a on si klidne sedi a inkasuje penize od duverivych obcanu. NEKUPUJTE OD NYSA - PROVERENO - PODVOD No.1!!!!

 • 13. 11. 2011 od
  anonym

  Já zkoušel nejdříve ruletu zdarma a věřte nebo ne, za jednu hru mi padlo několik opačných sérií- 9xlichá, 10x sudá a dokonce 14x barva. Série 8 nespočet. Ještě že to bylo zadarmo. Hrál jsem na Bet at home.

 • 12. 11. 2011 od
  Redakce

  Svůj dotaz prosím umístěte do fóra - Poradna. Z této diskuse bude dotaz poté odstraněn. Děkujeme za pochopení.

 • 09. 11. 2011 od
  apli

  no uz som to tam skusal davat len furt vypisuje error...
  ne ne nehram s bonusom :)
  ide iba oto ze ak si chcete poslat vyhru tak vam obratom poslu formular,ktory musite podpisat a poslat spat plus fotku nejakej ID karty (napr obcanku) dalej fotku kreditnej karty a nejakeho zaplateneho uctu a ten ucet je problem pretoze mam novu kartu a este som ani ziadne ucty neplatil...
  ked som si pisal s podporou tak mi moc nevedeli poradit.
  to to odomna ziadaju :
  * A valid photo ID such as a driver's license, national ID or passport

  * A Proof of Address issued within the past six months (e.g. a utility bill or
  bank statement)

  * Front and back copies of your credit card ending in numbers

  * The signed Deposit Confirmation form which was previously sent to you via
  email
  moja otazka znie co im tam vlastne mam poslat ako nahradu za ten ucet? :)

 • 08. 11. 2011 od
  anonym

  apli: Doufám, že nehraješ s bonusem, proboha... Doporučuji ti zrušit bonus a hrát bez něj...

 • 07. 11. 2011 od
  3coolin

  Postni to pls do fóra do sekce Obecna diskuse o kasinech - zatím. Potom to někam přesunu. Mám v plánu udělat něco jako poradnu, protože poslední dobou se tyhle dotazy množí a mě lidi píšou na icq, mail apod. Tak k tomu bude sloužit fórum. Zkus tam pls popsat, s čím potřebuješ poradit.

 • 07. 11. 2011 od
  apli

  zdravim viem ze to sem zrovna nepatri ale hram ruletu na WH a celkom to ide...
  teraz si idem vybrat prvu ciastku ale mam stym trochu problem mohol by mi nekto poradit ?dakujem :)

 • 06. 11. 2011 od
  nanuqcz

  Taky jsem nejdřív nevěřil, že by ten systém mohl být ztrátový. A tak jsem si na to naprogramoval vlastní simulátor:

  http://ruleta.webshake.cz

  Umí vygenerovat velký počet spinů a ukázat, jak se kterým systémem člověk dopadne. Více méně jeho výsledky potvrzují to, co zde píšete v komentářích - jednou za čas přijde špatná série a člověk prohraje všechno :-)

 • 05. 11. 2011 od
  taky jsem to zkusil

  Jak píše kolega nade mnou, z neznalosti mi to nedalo a vrznul jsem do Ladbrokes.com 40eur. Za necelou hodinku jsem z těch 40ti udělal 250 a ejhle, najednou mi šla 9x stejná barva a já byl na suchu. Ještě štěstí, že to šlo tak rychle a já se s tím nemusel patlat několik dní. Přišel jsem , v uvozovkách, jen o 40eur a můžu jen sám sobě nadávat, co že to jsem za vola.
  Takže pokud nad tím někdo uvažujete, tak fajn, ale připravte si kapitál tak na 10ti násobné přihazování, což při sázce 1eur činí 1024eur a doufejte, že víckrát, než 10x stejná barva po sobě nepůjde.

 • 29. 10. 2011 od
  anonym

  Autora clanka chvalim, takovy curaci co videlavaji na lidske blbosti by meli umrit na tumor !

 • 29. 10. 2011 od
  Zkusil jsem to

  Ahoj všem,

  je to nesmyls. Vložil jsem do kasina William Hill 40 Eur a ze začátku vše šlo jak po másle. Dostal jsem 60 Eur bonus (150%), hezky nudně dle postupu cca 5 h klikal po dva dny a dosáhl těsně pod 300 Eur. Pak náhle přišla série 11 po sobě opakující se barvy a byl jsem na „suchu“. Opět jsem však zázrakem obživl a vyšplhal se na necelých 100 Eur. Vždy, když jsem přelezl 100 Eur, tak mi přišla „nečekaně“ série opakující se barvy a prohrou jsem se opět dostal na začátek. Po 3 dnech a cca 8h vyplácaného času nesmyslným klikáním jsem se rozhodl vybrat něco nad 50 Eur, avšak zjistil jsem, že povinné vsazené objemy se načítají s jednodením zpožděním, tak jen doufám, že to zítra budu moci se ctí definitivně uzavřít jako jednu z řady zkušeností. Pokud jste jako já, tak dokud si to sami nezkusíte, tak bude chvíli mlsně koukat na ty obrázky nových autíček :-)

 • 28. 10. 2011 od
  3coolin

  V komentáři systému Millenium3 (bod 5) jsem se dopustil několika chyb, za které se omlouvám. Viz edit v samotném bodu.
  Z toho důvodu sem také poskytl prostor k vyjádření autora, a to jinak než jen zde v komentářích. Vyjádření pana Navrátila najdete v mém dalším blogpostu - http://www.icasina.com/clanky/detail/online-casino/3coolin-blog-millenium3-a-vjadreni-pana-navratila/

 • 28. 10. 2011 od
  Martin

  MrTom:

  Napiš na Martin.Kristek(zavinac)email.cz

 • 28. 10. 2011 od
  Mr.Tom

  Kdyby někdo chtěl ten Double Down, tak mi nechte zprávu. Rád poskytnu :-)

 • 25. 10. 2011 od
  avada

  ano, mělo by být shrnuto do článku.

 • 25. 10. 2011 od
  3coolin

  Avada: a dík za link, hezké názorné video :)

 • 25. 10. 2011 od
  3coolin

  Poměr těch komentů, které si psal sám a které napsali skuteční návštěvníci, by mě taky zajímal :) Všimněte si taky, že na webech tohoto typu se ty komentáře musí vždycky schválit předem! Na regulerních webech pochopitelně ne a pokud něco vybočuje - vulgarity, ... tak se to edituje až potom (samozřejmě jsou vyjímky).

 • 25. 10. 2011 od
  anonym

  Je to tak, ty komentare si asi bude vazne psat sam! Ale co jsem se dival na netu, tak hodne lidi nad tim premyslim a vznikaji o tom docela temata na ruznych forech, takze par lidi asi pochytal.

 • 25. 10. 2011 od
  Avada kedavra

  A ještě se směji, že vydávají Martingale systém za svůj :D

 • 25. 10. 2011 od
  Avada kedavra

  Anonym: Ten člověk z 90 tisíc neschválil komentář o zrádnosti Martingale :-D

  Chtěl jsem mu zaslat to video - http://www.youtube.com/watch?v=Kwjk99DdYMk

  Komentáře píše jen on, jen se snaží změnit svůj styl psaní. Jeho ego. :D

 • 25. 10. 2011 od
  3coolin

  Ja jsem ten inzerát zatím neviděl. Asi mě fb vyhodnotil jako nevyhovujícího zákazníka:D

 • 25. 10. 2011 od
  anonym

  Absolutne nechapu, ze to porad tem lidem funguje. Je toho plny cesky internet!

 • 24. 10. 2011 od
  anonym

  teď se objevil na FB další inzerát: 90tisic.com :)

 • 22. 10. 2011 od
  3coolin

  Rozhodně si ho nekupuj za těch 690! Kdyžtak už za 2,500! :)

 • 22. 10. 2011 od
  Lajla

  Nemáte prosím někdo náhodou ten systém Double Down? Ze zvědavosti by mne to docela zajímalo :)

 • 21. 10. 2011 od
  anonym

  toho patrika sem si na par forech taky vsiml a jde docela s kuzi na trh, aji s tim milleniem, pokud to jsou fakt jejich fotky

 • 21. 10. 2011 od
  Marta

  Ten uspesnysazkar me docela pobavil. Ze si tam klidne svihne cizi fotku :D

Newsletter - buďte v obraze!

Odebírejte náš pravidelný e-mailový zpravodaj o exkluzivních bonusech, nových flash hrách či učinných strategiích.

Nabízené promo akce
image
500,-- casino bonus bez vkladu Vstupní bonus: 5000 Kč

Navštivte Synottip casino a získejte uvítací bonus jen za registraci. Všichni noví hráči dostanou v průběhu registrace celkem 3 bonusy bez vkladu o celkové hodnotě 500,--. Lepší nabídku v žádném jiném casinu nedostanete.

Chci získat tento bez-depositní bonus
image
5000 Kč pro nové hráče u Chance Vegas Vstupní bonus: 5000 Kč

Využijte možnost a odneste si jako nový hráč až 5000 Kč k prvnímu vkladu.

Chci získat tento bez-depositní bonus
Více promo akcí »
© 2018 iCasina Ventures Ltd. | Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+
Mapa webu | Odkazy | Podmínky užití | Kontakt