iCasina.com - Encyklopedie hazardu
Úvod 3coolin blog 3coolin: Roulette Bot Plus -…
Zoom - A Zoom +
  od  Marek Mráz  |  4

3coolin: Roulette Bot Plus - jen další podvod na lidi

ruleta-bot-plus.png

Vždycky, když slyším o nějakém zázračném způsobu bohatnutí v kasinech (a nejen tam), samozřejmě okamžitě vím, oč se jedná. Podvod na naivní hráče! Tento program je toho dalším důkazem a vzhledem k tomu, že se nám na něj sešlo mnoho dotazů, rozhodnul jsem se, že o něm napíšu něco podrobnějšího.

Na úvod bych rád opět řekl, že většina z vás bohužel stále naivně doufá, že nějaký zázračný systém skutečně existuje. To je zásadní chyba. V kasinu či na ruletě sice vyhrát samozřejmě lze a mnoho hráčů je toho důkazem, bohužel už ale nejde vyhrávat dlouhodobě pomocí nějakého systému, který by vám zajistil finanční nezávislost a možnost dát výpověď v práci. Uvažujete-li takto, jste na špatné cestě a doporučoval bych vám přečíst některé z mých dalších článků.

Roulette Bot Plus

Mnoha hráčům srdce zaplesá při představě existence nějakého robota na automatickou hru, který by za ně umisťoval sázky podle nějakého dokonalého systému se zárukou permanentních zisků. Žádný stres ani námaha, jen příjemná kontrola stále narůstajícího konta.

Bohužel musím zopakovat, že žádný takový, program neexistuje, a pokud ano, nefunguje na principu moneymanagmentového systému a už vůbec by nebyl veřejně dostupný, kde by vás autor dokonce přemlouval k jeho koupi. 

Nicméně v tomto se Roulette Bot Plus od ostatních skutečně liší.

Tento program je totiž k dispozici zcela zdarma, platby ve formě příspěvku jsou absolutně dobrovolné, takže heslo programu vypadá opravdu nadějně: Plaťte jen za to, z čeho máte skutečně užitek. 

V čem je tedy háček?

Je to poměrně jednoduché. Princip výdělku pro autory programu je naprosto stejný jako u "zázračných" facebookových inzerátů, které tvrdí, že díky jejich systému budete boháči.

Jednoduše si stáhnete program, který obsahuje „seznam“ kasin (v podstatě prosté reklamy s affily), v kterých Roulette Bot plus údajně funguje. U facebookových inzerátů je to stejné – autoři vám pomáhají prohrávat peníze, vy jim pomáháte k zisku.

Program jako takový sází nesmysly, přičemž máte možnost si je do jisté míry upravit podle vašich představ a prognóz. Je prakticky naprosto zbytečné se k funkcím dále rozepisovat. Pokud patříte k těm, kteří doufali, že program jim vydělá miliony, ušetřím vám čas a peníze a rovnou vám sdělím, že bohužel. Jste-li ale fanoušek rulety, který se hrou baví, je nesmysl za sebe nechat hrát bota, který vás připraví nejen o požitek ze hry, ale i o peníze.

Ať je to jak chce, je absolutní nesmysl tento program vůbec zkoušet! 

Chcete-li lépe porozumět tomu, proč Roulette Bot Plus vlastně nemůže vyhrávat, doporučuji si přečíst článek Největší mýty a omyly, kterými trpí hráči rulety  a poté ještě článek - Je casino software podvod? Velká debata, který vyvrací ty nejčastější omyly o fungování online kasin a jejich softwaru.

Se všemi ostatními programy (Roulette Sniper, World Best Roulette System, Roulette Bot Pro, …), které slibují takové věci, je to úplně stejné. 

Na webu programu ještě v podmínkách naleznete důležitou formuli, že autoři vůbec nic negarantují, program je absolutně bez záruky a za případné škody si ručíte sami. 

Je úplně jedno, jestli najdete nějaké pozitivní komentáře, je úplně jedno, kolik má program „lajků“ na facebooku, a je úplně jedno, jak program vypadá na youtube videích! To vše lze lehce zfalšovat.
Mimochodem, právě facebook autoři nestihají úplně filtrovat, takže čas od času se tam můžete dočíst skutečně negativních komentářů, které mluví za vše.

Na závěr bych vás opět rád upozornil, že pokud vám někdo slibuje snadné peníze, mějte se vždy na pozoru! V drtivé většině případů se jedná o podvod, který je výhodný jen pro jednu stranu. Komentáře
 • 18. 02. 2014 od
  zcmmqnrk

  Ešte jedna informácia pre tých, ktorí by váhali, či program použiť, alebo nie, bratranec napriek môjmu varovaniu program použil, a za 17 minút, čo je časový limit fixne nastavený na programe bol ľahší o 911 EUR, také kombinácie, a dlhé série neúspešných spinov idúcich po sebe, že jakživ ešte nevidel,  takže draho zaplatené ponaučenie, tak veľa šťastia...

 • 18. 02. 2014 od
  zcmmqnrk

  jasne, máš pravdu, inak vo všetkých bodoch s tebou súhlasím,  a inak autor programu bude mať teraz ešte väčší problém niekomu natlačiť program, lebo možno vieš, že program pracuje len s ruletou pro, a práve tieto typy ruliet nastavili európske kasína na momentálne najnižší možný maximálny limit, teda maximálna stávka red/black 100 EUR, a som presvedčený, že práve tento program zohral v tom veľkú rolu, lebo sa jedná len o rulety s ktorými je tento program kompatibilný, u ostatných typov ruliet ostali limity zachované...Lebo nech je to ako chce, vieme, že program je v dlhodobejšom horizonte stratový, tak isto ako všetky možné systémy, ale v krátkodobom horizonte sa veľa nadšencom podarilo určite vyhrať dosť veľké čiastky pri základnej výške depozitu aspoň 500 Euro...Viem, že u amerických kasín je ten limit ešte o niečo väčší na rulete pro, ale je to len otázka času, nakoľko u európskych kasín tá zmena prišla nejak cez víkend...

 • 17. 02. 2014 od
  Marek Haas

  Díky za konstruktivní příspěvek, který má hlavu a patu a je jasné, co říká. Rád na něj tedy zareaguji :)

  1) Pro mě je prakticky systém na ruletu nesmysl :) Nicméně tvé námitce rozumím. Program tedy vyhodnocuje výsledky a sázky sází podle jistého schématu/systému, v tvém případě tedy uvádíš wait martingale. 

  2) Ačkoli sám správně pracuješ s mými námitkami, podle toho, jak se je snažíš vyvrátit jim bohužel ne zcela správně rozumíš a problém uchopuješ v delších sekvencích. V ruletě je skutečně každý hod naprosto samostatná událost nezávislá od výsledku dalších spinů! Díváš-li se na jeden jediný spin, pravděpodobnost odpovídá rozložení polí na ruletě, NE na předešlých výsledcích. V dlouhodobějším hledisku již pracuješ s trochu jinou pravděpodobností s trochu jinými odchylkami. Je jasné, že pravděpodobnost, že ze 30 spinů padne alespoň jednou červená je skutečně obrovská, a opravdu malá, že nepadne, nicméně onen třicátý spin poté, co 29x padla červená, je pravděpodobnost opět cca 50/50. Ruleta neví, kdy sekvence započala, od kdy ji počítáš apod. Je to skutečně pouze jakýsi psychologický efekt. 

  3) S programem bych neměl vůbec žádný problém, kdyby nesliboval to, co slibuje, ale byl brán pouze jako jakási vychytávka či featurka pro ruletové fandy a nadšence. Jeho využití lze uplatit např. i tehdy, kdy hrajete pro nějaké body VIP programu kasina apod. Jinak si myslím, že každý hráč si raději zahraje sám, pokud je rozumný a ví, že bojuje s větrnými mlýny :) 

  4) Program je zadarmo jen zdánlivě, protože kvůli těm nesplnitelným slibům dobře ví, že bude inkasovat z proher hráčů a celkově z trafficu, který kasinům posílá a oni tam naivně prohrávají dále peníze, ačkoliv se vůbec nemusí jednat o hráče jako takové, ale jen lidi, co naletěli na snadný výdělek.. 

  5) Podmínka poslat 1/2 výhry je jen na efekt, že program skutečně funguje, ačkoliv nefunguje :) Autoři to dobře vědí.

  Každopádně nepopírám, že pro někoho může mít program nějaký efekt. Nicméně počítáte-li se 100% výhrami, je to blbost, Jste-li fanda rulety, je to blbost, protože je lepší, se u toho bavit raději sám než za sebe nechat hrát robota :) Program může mít nějaká dobrá nastavení, ale efekt jsem našel skutečně pouze pro hráče, kterým jde o nějaké protočení peněz či nahrání nějakých bodů do VIP programu kasin.

 • 16. 02. 2014 od
  zcmmqnrk

  Ahoj, dostal som sa k tvojej stránke, a mám nejaké pripomienky k tomuto programu roulette bot plus ohľadne tvojich informáciii. Viem čo je to za program, mám ho odskúšaný, a tak isto viem, že keď príde špatná nekonečná séria na rulete nezachráni nás žiadny systém, ani automat, to je pravda, ale na druhej strane nemôžem s tebou súhlasiť v tomto: citujem: Program jako takový sází nesmysly, no tak v tom to ti oponujem, lebo na základe mojich pozorovaní viem, že program štatisticky vyhodnocuje každý spin, a preto koľkokrát po výhre ide aj 10 spinov na prázdno, a keď padne napríklad 9 krát červená, tak program vsadí pri 10 pokuse na čiernu, aj keď v rulete otázku pravdepodobnosti, a štatistiky zamietaš, ale ruku na srdce, akí je štatistický predpoklad, že keď padne 9 krát červená, padne aj desiaty, jedenásty atď, atď...či si to priznáme, alebo nie, s každým hodeným spinom rovnakej farby, sa percento padnutia rovnakej farby v každom kole znižuje, aj keď nie v priamej úmere, ale znižuje, bez ohľadu na to či si myslíš, alebo čo si niekto myslí, že každý spin je sám osebe jedinečný bez ohľadu na predchádzajúcu históriu, to ti neberiem, ale skúsenosti hovoria niečo iné, ja by som nepovedal, že v rulete neexistuje štatistický predpoklad, to určite existuje, ale nie priamo úmerný, preto sa ním veľmi ťažko oháňať...Ano, keď berieme v potaz, že v rulete nemôže platiť štatistika, nazval by som ju náhodnou pravdepodobnosťou, aj keď je to možno čudný výraz, ale trocha to vystihuje, tak potom je tvoje tvrdenie, že program vsádza nezmysly na mieste, lenže ako som písal, program vyhodnocuje každý spin...Nie, neobhajujem tento program, ani nie som kamarátom toho, čo ho propaguje, taktiež ho už nepoužívam, lebo vďaka nemu som prišiel o dosť peňazí, ale to by som rovnako prišiel v každom ruletovom systéme...U tohoto programu by som aj napriek tomu všetkému vyzdvihol pár predností oproti klasickej ruletovej hre, a to je: 1. môžete si nastaviť prah zdvojnásobovania stávky, takže v prípade dlhej špatnej série nemusíte prísť o všetko, a za 2. V tomto programe vám beží časový limit, a program vám sám povie dosť, nakoľko hráč v zápale hry si to sám povedať nedokáže, takže program keď nič iné, učí aspoň sebadisciplínu...A za tretie, je celkom zadarmo...Ako to, čo tvrdí autor, že v prípade výhry musíte minimálne polovicu zo sumy, ktorú ste vyhrali taktiež aj depozitnúť, inak vás kasíno označí za systémového hráča, a zvýši bezpečnostnú úroveň vašeho účtu, no tak to je určite blbosť, tým by sme uznali neregulérnosť kasína, a to kasíno nemá zapotreby, s tým s tebou súhlasím, lebo v dlhodobom horizonte bude každé kasíno aj tak ziskové, a ten prepad raz príde pri akejkoľvek či už systémovej stávke, alebo len tak skúšať šťastie, nakoľko to hrá v rulete veľkú rolu. Taktiež ten program nikomu neodporúčam, kto si myslí, že mu to garantuje výhry...To je blbosť...toľko môj názor...

Newsletter - buďte v obraze!

Odebírejte náš pravidelný e-mailový zpravodaj o exkluzivních bonusech, nových flash hrách či učinných strategiích.

Nejlepší kasina
Nabízené promo akce
image
Až 25 000 Kč nabízí Fortuna novým hráčům v online casinu Vstupní bonus: 3000 Kč

První online kasino s českou licencí Vegas Fortuna na sebe nenechalo dlouho čekat a pro nové hráče si připravilo skutečně štědrý bonus v hodnotě až 25 000 Kč

Chci získat tento bez-depositní bonus
Více promo akcí »
© 2016 Polters Ventures Ltd.
Mapa webu | Odkazy | Podmínky užití | Kontakt