iCasina.com - Encyklopedie hazardu
Úvod 3coolin blog 3coolin: Sázka o 100k pořád bez…
Zoom - A Zoom +
  od  Marek Mráz  |  133

3coolin: Sázka o 100k pořád bez příjemce

I-Want-You.jpg

Asi v polovině ledna jsem vypsal poměrně jasnou sázku, kde nabízím 100.000Kč jako výhru tomu, kdo přijde s dlouhodobě výherním ruletovým systémem. Protože se diskuse u onoho článku na mnoha místech poněkud zvrhla, nemělo z mé strany smysl, se jí nadále pravidelně účastnit. Proto píši toto vyjádření, kde se pokusím okomentovat a shrnout to nejdůležitější, co se událo.

Na začátek menší prosba: I když je mi úplně jasné, že se v komentářích budou opět objevovat námitky, ke kterým se nyní vyjádřím, rád bych vás požádal, abyste byli alespoň věcní a příspěvky se skutečně týkaly tématu. Neuškodí si článek také přečíst. Často je totiž naprosto zřejmé, že diskutující  tak vůbec neučinil, nemluvě o diskusi před svým příspěvkem.

Diskuse k sázce už nasbírala na stovky komentářů a jejich počet zatím stále rostl. Některé z nich jsou vulgárně dementní – k takovým nevidím důvod se vyjadřovat, některé z nich jsou jen dementní – a k těm se vyjádřím, protože takových je očividně mnoho, některé jsou jen úplně mimo a vůbec nejsou k věci. Jsou tam ale i příspěvky zajímavé a podnětné. Vše podstatné zde tedy zkusím shrnout a okomentovat.

Začnu obecně, od témat, která byla nejčastější, pak se pokusím přejít na konkrétní komentáře či připomínky.

Proč jsem sázku vypsal

I když důvod sázky jsem napsal hned při jejím vydání, pokusím se o to ještě jednou.

Je všeobecně známo, že není (a ani nemůže být) žádný dlouhodobě úspěšný ruletový systém, proto mne nepřestává fascinovat počet prodejců zaručených ruletových systémů, které z vás udělají boháče. Rozhodnul jsem se proto vypsat tuto sázku, kde jsem prodejcům nabídnul mnohonásobně vyšší peníze, než za které svůj systém prodávají. Na oplátku jsem chtěl jediné - jasný a jediný možný relevantní důkaz dlouhodobé úspěšnosti – počítačovou simulaci na určeném množství spinů. (Právě ona simulace byla vděčnou půdou pro směšnou kritiku na mou osobu a celkově absurdního zpochybňování sázky. Více se k tomu vyjádřím níže.)

Pro nemožnost existence úspěšného ruletového systému hovoří jasně jednoduchá matematika a selský rozum, ačkoli mnoho z vás je tak naivních, že pořád bude doufat, že na něco přijde. Proto jsem sázku cílil především na prodejce, kteří vědí, že se jí nemohou zúčastnit – ví, že by prohráli. Nemluvě o tom, že kasina stále vesele stojí a ruletu spokojeně nabízejí, včetně těch na internetu! (K nesmyslnému zpochybňování regulérnosti hazardních her – teď především těch online - už jsem se vyjadřoval několikrát, více třeba v tomto článku.) Proto je důkazní břemeno především na prodejcích!

Prodejci ruletových systémů nabízejí „produkt“, u kterého garantují dlouhodobou úspěšnost a oni musí dokázat, že je kvalitní. 

Zpochybňování počítačové simulace

Veliká část příspěvků měla tendenci nějakým způsobem zpochybňovat počítačovou simulaci. Všechny tyto pochybnosti jsou neuvěřitelně absurdní a je prakticky jedno, který důvod vás k oněm pochybnostem vede!

Výsledky počítačových simulací se dnes používají pro zkoumání mnohem složitějších jevů, než je jednoduchá ruleta. Simulace, která by běžela na RNG, by byla prakticky na chlup stejná, jakou využívají online kasina, jen osekaná o onu líbivou grafiku, která se používá pro hru. Tyto simulátory v dlouhodobém hledisku poskytují úplně stejné výsledky, jako živá hra!

(Jsem si vědom existence několika typů RNG, kdy ty nejnovější využívají i něco jako atmosférický šum. Je to úplně jedno! Jistému typu determinismu se nikdy nevyhnete, a to se týká i živé hry!)

Pochybnosti o tom, že bych mohl výsledky nějak zmanipulovat, jsou taktéž naprosto liché. Nejenže to nemám v žádném případě zapotřebí (stejně jako to nemají zapotřebí kasina), ale zdrojový kód programu by byl pro kontrolu pochopitelně k dispozici. Velice snadno by tak mohla být ověřená jeho regulérnost. 

Předešlý bod je záměrně obecný a nehovoří o žádném prodejci konkrétně.

Námitky kolem generátoru čísel jsou nesmyslné úplně pro všechny, ať už hráče online nebo živé hry.

Takže ještě jednou opakuji, všechny připomínky (minimálně ty, které jsem četl - tedy v celé diskusi), jsou naprosto absurdní a hloupé. Včetně nějakých smyšlených omezení, co by údajně nastaly v kasinu.

Počítačová simulace je naprosto korektní způsob, jak otestovat dlouhodobou úspěšnost systému! Je úplně jedno, že v reálném životě by tolik her nebylo možné odehrát. 

 

Nyní přejdu ke konkrétnějším věcem. Všichni jste si jistě všimli, že se celá sázka začala točit kolem Patrika a jeho šachorulety. Ve stručnosti se zde pokusím vyjmenovat Patrikovy nejčastější námitky a problémy, kromě pochybnosti o simulátoru, který jsem již popsal výše.

1) Šachoruleta není mechanický systém

Nejdříve se Patrik snažil vyhnout sázce, protože on údajně neprodává mechanický systém. Používá k tomu velice krásné pojmy, jako: filosofie, symbióza či vyšší moc matematiky. 

Takže co je vlastně ruletový systém?

Ruletový systém je přesně definovaný vývoj sázek, kdy se sázka/sázky a sázky následující odvíjí podle předem daného schématu, vzorce či klíče. Vývoj sázek je tedy závislí na výsledku předešlého spinu/spinů. Takový systém tedy přesně říká, kdy, kolik, kam a za jakých podmínek vsadit.

Všechno, co nesplňuje platnost této definice, není systém. Co není systém, zahrnuje individuální vlastnosti, či schopnosti hráče včetně například jeho intuice. „Systém“, který se opírá o intuici, nejenže není systémem, ale je to nesmysl, který nemůže garantovat dlouhodobě úspěšné výsledky. Nemluvě o tom, že na programování intuice odmítám kohokoli shánět.  (Psychologický faktor můžeme u rulety skutečně vynechat.)

Patrik ve svém mailu, který rozesílá zájemcům, navíc píše následující - vybírám nejdůležitější citace:

 • "...asi už víš, že jsem vymyslel MATEMATICKÝ ZPŮSOB postavený na tvorbě podpůrných sázek..." 
 • "Mé MATEMATICKÉ POSTUPY nejdou hrát v klasickém casínu s živým krupiérem (rušivé elementy; hra s žetony o vysoké hodnotě a především kombinace sázek, kterou by jsme si nepamatovali když nám je krupiér každý spin ze stolu sundá)..." 
 • "Těch postupů co hraji já mám několik (všechny ale mají společné znaky - násobení a sčítání hodnot žetonů se kterými se pracuje dle předem dané statistiky)"
 • "Pokud budeš mít zájem o mé MATEMATICKÉ POSTUPY jak si finančně přilepšit" 
 • Ještě se loučí těmito slovy: "Matematice a statistice zdar, Patrik

Na základě těchto citací můžeme tedy hovořit o systému.

2) 10.000.000 spinů je strašně moc

Prodejci se ohánějí především dlouhodobou úspěšností a neporazitelností, proto je potřeba ji demonstrovat na alespoň částečně adekvátním množství spinů. Navíc vzhledem k tomu, že bude-li systém naprogramován do počítače, je prakticky jedno, jaké množství bych požadoval. Mohla to být klidně miliarda. Taková simulace by trvala jen o nějakou tu hodinu déle. Ono i těch 10 milionů je poměrně málo, nemluvě o všech nižších číslech, které v diskusi zazněly. Systém musí být dlouhodobě úspěšný! V „praxi“ to znamená, že by měl obstát i v nekonečném množství spinů a k těm má 10 milionů pořád hodně daleko. Nicméně se nedomnívám, že nějaký systém „uspěje“ v deseti milionech spinů na takové hře, jakou je ruleta s více než 2% výhodou kasina. Proto mi tento počet přijde dostatečný.

Cifry, které jste navrhovali v diskusi (někdy v řádu pouhých tisíců spinů), byly neuvěřitelně nízké a hodily by se spíše pro nějakou otevřenou soutěž na reálné hře pro všechny čtenáře, bohužel ne pro důkaz o dlouhodobé úspěšnosti ruletového systému. Nicméně o soutěži popřemýšlím, takže díky za tip.

3) Patrikův systém je neuvěřitelně provázaný a sofistikovaný, proto by bylo neuvěřitelně náročné jej otestovat

Systémy rulety jsou poměrně snadno matematicky uchopitelné, a co je matematicky uchopitelné, lze exaktně písemně vyjádřit. Co je matematicky uchopitelné a lze exaktně písemně vyjádřit, je rovněž relativně snadné naprogramovat.

Proto pochybuju, že by bylo nějak náročné Patrikův systém otestovat. Nicméně úplně to posoudit nemohu, protože kompletní instrukce zkrátka nemám a mohu vycházet jen z toho, co jsem viděl (a zas tak málo toho nebylo) a co je o ruletových systémech všeobecně známo.

Patrik se také velice rád ohání hrou šachy, které rovněž zahrnul do názvu svého systému – tato hra je několikanásobně složitější než poměrně jednoduchá ruleta s neuvěřitelně omezeným množstvím výstupů! Nemluvě o tom, že i v šachách lze přesně spočítat, který tah je v danou chvíli nejlepší – to je ale dodatek spíše k bodu 1, že šachoruleta údajně „není“ mechanický systém.

4) To za vás žádný robot neudělá

I když jsem se k tomu už jednou víceméně přesně vyjádřil, udělám to raději ještě jednou.

Jeden ze suverénně nejabsurdnějších typů příspěvků se týkal nezbytnosti lidského faktoru pro dokonalou funkčnost Patrikovi „filosofie“ hry. Údajně je potřeba přesně sledovat co se děje na plátně a toho prý není žádný robot schopen.

Po několikáté opakuji, že lze naprogramovat prakticky každý váš myšlenkový pochod! Námitky tohoto typu jsou tedy naprosto nesmyslné. Navíc sledovat a vyhodnocovat statistiky robot zvládá mnohem přesněji než člověk, případně jej k tomu člověk vždy nějakým způsobem stejně potřebuje. 

5) Patrik mi nabídnul důkazy, ale já se je bojím přijmout

Od Patrika a jeho „přívrženců“ se velice často také objevovaly námitky tohoto typu. Údajně mi Patrik nabídnul důkazy ve formě videí, mohu dokonce přijet k němu domů a on mi vše vysvětlí, ale já jsem zkrátka zatvrzelý negativista, který se to bojí akceptovat a přijet (Ano, já dobrovolně vypíšu sázku 100 vs. 10, ale já se bojím). Veliká perla, která se hloupější části populace bohužel může jevit relativně logicky, zní takto: O Patrikově systému vůbec nic nevím, proto jej nemohu kritizovat.

Důkaz existuje jediný možný a to je právě ona počítačová simulace. Všechno ostatní – videa, screenshoty či další věci jsou úplně k ničemu. Důkazy pro dlouhodobou úspěšnost to zkrátka nejsou, nemluvě o tom, že pro sázku jako takovou mají nulovou relevanci. Pokud je oněch stovka hodin videí skutečně regulérních (teďka jejich autentičnost či kontinuálnost opravdu nenapadám), nevidím důvod, proč se bát oné počítačové simulace, která systém otestuje na adekvátním množství spinů.

Já nemusím sledovat nějaké videa a odmítám někam jezdit. Já jsem vypsal sázku, vy poskytněte jediný regulérní důkaz. (Více je popsáno i v mailech, které jsem psal Patrikovi.)

O žádném ruletovém či sázecím systému nemusím vědět vůbec nic, abych jej mohl apriori odsoudit!

6) Nástin Patrikova systému – šachoruleta v kostce

Platí přesně to, co jsem psal v předcházejícím bodě – o žádném systému nemusím vědět vůbec nic. Nicméně abych onu námitku smetl ze stolu úplně, o Patrikově systému už vím víc než dost a jemně vám jej nastíním.

Zatímco drtivá většina ruletových systémů jako např. nejznámější Martingale, hrají tzv. proti ruletě (sází na barvu, která dlouho nepadla), Patrikova šachoruleta jde na věc opačně a hraje naopak „s ruletou“. Tedy snaží se sázet takové sázky, které v posledních spinech padly – Patrikovými slovy: „projevují aktivitu“.  

Jak je tedy zřejmé, Šachoruleta trpí tím nejzákladnějším typem omylu, kterého se víceméně dopouštějí všechny systémy.

Základní hráčský omyl je domnění, že výsledky předcházejících spinů nějakým způsobem ovlivňují spiny další.

Více jsem o tom psal v článku Nejčastější hráčské omyly.

7) Obava, aby se jeho systému nezmocnila kasina

Další absurdita, která údajně brání sázce. Patrik se bojí, že kdyby mi systém poskytnul, mohla by se jej zmocnit kasina a začít proti němu provádět opatření. Navíc si to prý nepřejí ostatní hráči.

Takže Patrik mě zve k sobě domů, kde mi na plazmové televizi všechno vysvětlí, zve mě na setkání hráčů, kde mi s ostatníma vše za Jamesona ukáže, ale počítačovou simulaci podstoupit nechce, protože by se jí mohla zmocnit kasina. 

Je dobré si ještě uvědomit, že Patrikův systém lze normálně za 1.000 či 5.000Kč koupit a všem kasinům to je úplně jedno. Taky vědí proč. Strach z rozšíření systému je tedy pouze a jen výmluva. 

Pokud budu zase číst, že to není systém, co si hráči kupují, tak se jedná o ryzí alibismus, kdy Vám autor v případě prohry prostě a jednoduše řekne, že jste dělali něco špatně a proto jste prohráli. 

Program ani zaslané instrukce bych neposkytnul žádné třetí straně!

Důvod, proč program s kódem, instrukcemi a popisem systému potřebuji, je naprosto zřejmý a jednoduchý, i když jsem, ke svému úžasu, této otázce v diskusi čelil.

Potřebuji mít jak ověřit, z čeho a jak se výsledky systému vytvářeli. To, že se mi pošlou jen výsledky, je naprosto absurdní, to si je můžete rovnou vycucat z prstu.

8) Tip na zajímavou anketu

Mimochodem je celkem zřejmé, že existuje celá řada proškolených hráčů, kteří si toto testování přejí. Dokonce bych si troufnul říci, že jich bude většina. 

I když to není zas tak podstatné, mohlo by to být vlastně celkem zajímavé: Zkuste u sebe ve facebook skupině proškolených hráčů udělat anketu, zda se má Patrik sázky zúčastnit či nikoliv. V diskusi je zmíněno, že skupina Patrikových hráčů má přes 600 členů, tak by anketa mohla poskytnout docela zajímavé výsledky. Anketně lze pochopitelně vypsat i tato otázka: Vyhráváte dlouhodobě díky Patrikově systému? Nebo otázky jí podobné. Podmínka pro co nejvíce směrodatné výsledky pochopitelně je, že ankety se členové skupiny budou moci zúčastnit anonymně

9) Argumentační veletoče

Je poměrně zajímavé, jak Patrik pod tíhou argumentů, z některých námitek ustoupil a byl nucen vymýšlet další. To lze krásně vidět nejen v úvodu, kdy mu zpočátku přijetí sázky přišlo z konkrétních důvodů nemožné, ale především pak na diskusi s Lubošem o jeho údajném skóre 303:0, která mě navíc neuvěřitelně pobavila. 

Všechny dosavadní námitky, kvůli kterým se do této chvíle sázka neuskutečnila, jsou naprosto tristní a zkoušet to házet na mě je úplně mimo.

Shrnutí

Přijde mi docela úsměvné, že Patrik má potřebu do diskuse pořád psát své výsledky, ke všemu se vyjadřovat a dělat si všude reklamu. Je naprosto očividné, že bojuje o poslední slovo, kdy za sebou nechce mít negativní komentáře, vymýšlí požadavky, o kterých ví, že na ně nemůžu přistoupit, obhajuje se  nesmysly a píše bezpředmětné informace, které s otázkami, padající na jeho hlavu, nemají nic společného.

Pro představu zájemcům přikládám naši kompletní mailovou komunikaci. Jak jsem slíbil, smazal jsem pouze částečné instrukce systému a kontakt na Patrikův mobil. Jde tam přesně vidět, že ačkoli tu Patrik tvrdil, že jsme v kontaktu, sázka je v chodu a můj programátor na ní pracuje, já jsem mu odpovídal poněkud jinak.Takže tady je naše mailová komunikace - zájemci pošlu e-mailem, napište na info@icasina.com

Pro větší přehlednost, jsem maily vložil do dokumentu wordu a zvýraznil následujícím způsobem:

 • Začátky mailů, které psal Patrik, jsou označené zelenou barvou
 • Instrukce, které jsem smazal - žlutou barvou
 • Začátky mých mailů - šedou barvou

Jedná se o 5,5 stran nezáživného čtení, určeného jen skutečným zájemcům :)

Závěrem

Sázku jsem vypsal především proto, abych se s tímto tématem jednou provždy vypořádal. Namísto toho, jsem absolvoval diskusi s dalším prodejcem, odpovídám na maily, sleduju komentáře a musím mazat Nýsovy spamy. Přiznám se, že mě to začalo celkem bavit. Navíc mám další témata pro svůj blog.

V dalších příspěvcích blogu se pokusím zamyslet nad psychologickým aspektem prodejců a hlavně kupujících ruletových systémů, nebo i fenoménu "dlouhodobě" úspěšných hráčů. Vše jsem u sázky ještě nevyčerpal a je toho ještě spousta, co mne u tohoto tématu fascinuje. Rovněž se vyjádřím k sázce, kterou vypsal Patrik (to velmi brzy). Možná se i nějak blíže představím. 

Za každé zajímavé náměty budu rád.

Žádost o zajímavé materiály

Chtěl bych vás všechny poprosit, máte-li nějaké zajímavé materiály ohledně jakéhokoliv prodejce ruletového systému – systémy, videa či jiné informace a zkušenosti, byl bych velmi rád, když se o ně podělíte a zašlete nám je na mail. Žádost míří pochopitelně především na ty nespokojené, co vědí, že to prakticky nemá žádnou cenu.

Mám v plánu zde vytvořit speciální sekci, kde všechny materiály, které jsem sehnal, bezplatně poskytnu. Mám mnoho dalších zahraničních tzv. profesionálních systémů, které se někteří i na českém internetu snaží stále prodávat. Vše dám naprosto zdarma k dispozici a v dohledné době umístím na web. Dokonce mám video ze školení s Patrikem a nějaká ze setkání šachoruletistů – pokud se sázka neuskuteční, nevidím důvod je neposkytnout. 

Byl bych rád, když nějaké zajímavé materiály poskytnete i vy a budete se tak na obsahu sekce aktivně podílet. Někteří z vás psali, že mají všechny systémy, či nějaké to setkání s prodejcem abslovovali a informace či zkušenosti by ostatní určitě zajímaly. Jsou už tací , kteří nám nějaké materiály zaslaly - tak jsem se dostal k videím z Patrikova školení a setkání hráčů. Za vše velice děkuji! Dokonce se nám ozval čtenář, který má zájem poskytnout matematický důkaz o nemožnosti existence dlouhodobě úspěšného ruletového systému. Článek velmi rádi zveřejníme a za všechny takové příspěvky jsme velice rádi.

Předem mnohokrát děkuji.Komentáře
 • 20. 05. 2014 od
  pejan

  100% není žádný systém, samozřejmě. Kdyby byl, asi by byli samí milionáři. Ale na ruletě se dá s chladnou hlavou vydělávat. Musíte ale umět prohrávat a důležité je kolik prohrajete a kdy. Ještě lepší, než ruleta je ovšem black jack, tam se dá vyhrát daleko lépe, více a s menším rizikem, než v ruletě. Na ruletu mám asi tři svoje systémy, které samozřejmě vznikly kominacemi a úpravami již známých systémů, ale nevím, proč bych je lepil někam na net. :-)

 • 21. 08. 2012 od
  zcmmqnrk

  Ahojte, nedá mi aby som aj ja nepridal svoj komentár, časy, keď som si myslel, že existuje spoľahlivý systém na ruletu sú už dávno preč, prehral som na rôznych počítačových, aj manuálnych systémoch skutočne veľké peniaze, suma nie je dôležitá, ale dôležité je to, že skutočne neexistuje spoľahlivý systém na vyhrávanie v rulete! Päť rokov mojich trpkých skúseností sú toho dôkazom. Počas piatich rokov mám pár perličiek, ktoré majú skutočne mizivé percento, že sa niečo také stane, ale skutočnosť je podľa mojich skúseností taká, že pravdepodobnosť takých neuveritelných situácii v rulete je omnoho vyššia, ako to, že vám do stotisíceho spinu padne vaše číslo...jeden krát sa mi stalo, že mi 36 krát po sebe padla červená, dvadsať krát po sebe mi padla čierna počas tích piatich rokov až 38 krát, a tak by som mohol písať ďalej, a to mi dá každý určíite zapravdu, že takáto, čo len jedinká situácia zrujnuje skutočne každého tak už prestaňte byť naivný ako som bol ja, a uvedomte si, že skutočne neexistuje spoľahlivý dlhodobo vyhrávajúci systém, či už ho využívate s prestávkami, alebo nepretržite, to je jedno!!!

 • 15. 03. 2012 od
  rocketbat

  3 coolin: jasně, chápu, všimni si prosím, že nepíšu o "systému" ale o "způsobu" ani o tom, že by někoho měla ruleta uživit. Jen že při dodržování jistých zákonitostí lze z rulety dostat pěknou částku.  Haluzářsky samozřejmě. Naopak souhlasím, že systém neexistuje, ani nemůže, protože čísla padají naprosto náhodně. To jsem díky tvým článkům pochopil, i když se přiznám, jde to hodně těžko.  Spíš jestli to někdo hrajete, nemá smysl se držet těch různých hovadin, co píšou na facebooku. Věřre, že i z 5 eur klidně vytočíte 600. Když budete mít štěstí, samozřejmě.  Je to mnohem lepší, než házet peníze do nějaké přiblblé loterie. Tam o vsazené peníze přijdete téměř s jistotou, a nezažijete ten krásný adrenalin, vsadit 100 euro na červenou a koukat, co to udělá. Při rozumném přístupu totiž to že sázíte 100 je jen iluze, můžete přijít jen o těch 5, co jste vsadili na začátku, ne ? Samozřejmě se na to dívám spíš jako na ztrátu času, pozitivně to vidím jen v té rovině, že tyhlety "hry" posilují schopnost s klidnou tváří riskovat, a to se může hodit i v životě. Stejně spíš raději hraju poker, je v tom živý soupeř, a nemůže padnout žádná nula. Tedy peníze ve hře spíš jen změní majitele.

 • 09. 03. 2012 od
  3coolin

  Takže tvá snaha je dokázat, že zaručený systém existuje, ale sázky jsi se neúčastnil? :)
  Domnívám se, že ty už jsi zde pro smích i těm, kteří doufájí, že je ruleta jednou uživí. Sázka už sice skončila, ale pokud jde o tebe, rád udělám vyjímku - pokud chceš, můžeme se pořád vsadit! Spiny vygeneruje RNG, a uvidíme, jak tvůj systém obstojí. Pořád mi stačí těch 10 mil. spinů.

  Mimochodem, ten tvůj důkaz, že ty budeš hráč a já krupiér je samozřejmě naprosto k ničemu. Už se mi snad ani nechce psát proč, dá se totiž vyčíst z tohoto článku. 

 • 09. 03. 2012 od
  Nys

  Systém samozřejmě existuje !!! a kdo tvrdí opak, ten jednoduše lže !!!
  Pokud máte jakékoliv pochybnosti týkající se systému MEI3 !!!  pokud tedy víte, komu a co chcete sdělit, máte následující možnosti:

  Víceméně INFO pro PISÁLKY !!!

  A hlavně pro ty, co tvrdí, že systém neexistuje !!!

  Zahrejte si proti mne Vy pozice „Krupiér“
  já pozice Hráč.

  Jakmile budete připraveni hrát o reálné peníze !!!,přivezte si, prosím s sebou si svých  libovolně vybraných  neomezené množství spinů !!!
  Můžete si dokonce čísla vygenerovat,s tím naprosto souhlasím !!!

  Tak co bombarďáci ? stačí velmi málo,zahrát si semnou.Strach s prohry ? názory spolu se strachem se bortí ?
  Svět patří chytrým a hlupákům lopata!

  Systém samozřejmě existuje !!!

  INFO pro 100% zájemce,kteří to mají v hlavě srovnané.

  Jaké jsou hlavní výhody osobní návštěvy ?

  Poznat že o podvod se nejedná-nebojte se proto navštívit mě osobně !

  Určitě budete mít možnost mě vidět při hře,Live Casino Roulette

  Klientům garantují vysoce profesionální vyškolení a seriózní přístup,kteří když vidí ,tak také ocení !
  PROFESIONÁLNÍ ROULETTE SYSTÉM MEI 3,který vždy odolá neomezený počet spinů !!!
  Existuje mnoho lidí, kteří mají obavy z dlouhodobého hlediska. Za pomoci systému MEI3 je možné z dlouhodobého hlediska vyhrávat a to na 100 % vždy !!!
  Přivezte si, prosím s sebou si svých 10 000 libovolně vybraný spinů !!!
  Můžete si dokonce čísla vygenerovat,naprosto souhlasím.

  Pokud máte jakékoliv dotazy, využijte prosím pomocí skype - sylwester5718 a nebo že zavoláte na telefonní číslo  +420 605 713 983     
  Děkuji za pochopení.
  www.system777.webovastranka.cz

 • 09. 03. 2012 od
  3coolin

  rockbet: Příspěvky tohoto typu mně vždycky zaručeně pobaví :) Když jsem sázku vypisoval, tak nějak jsem tušil, že naivní věřící budou stále myslet, že nějaký systém může existovat, protože je přece nesmysl se mé sázky zúčastit. Asi po sté opakuji: proto jsem to mířil na prodejce (fascinuje mne, že vždycky tyto absurdní připomínky předvídám, ale vždy se v těch komentářích zase objeví). Žádný systém existovat ani nemůže, nevím už, co mám k tomu říct, aby jste si to uvědomili!!! Asi někteří z Vás budou pořád beznadějné případy.

 • 09. 03. 2012 od
  rocketbat

  Myslím by byla pěkná hloupost dokazovat lidem, že něco jde, když vládne všeobecné přesvědčení, že něco nejde. Jsem rád, že se sázky o 100k nikdo nezůčastnil. Protože si uvědomte jednu věc, netřeba házet perly sviním, to by to pak točil kdejaký vůl a bylo by po ptákách. Uvědomte si, že jestli přijdete na nějaký způsob, můžete si lehce vydělat "hazardem" kdekoli na světě. A to vám dá možnost být všude "doma".  Všude, kde se tato hra hraje. Úplně mě zamrazilo z toho, jak jednoduché je vydělávat na ruletě. Pak těch 100k jsou drobáky, co nestojí za řeč.

 • 07. 03. 2012 od
  Panek

  Petro, pokusím se odpovědět pomocí Vašich čísel.
  Půl roku se živíte reletou, při výdělku 50-100EUR za den? Takže jste si za posledních 150 dnů (musíte také odpočívat) vydělala 187.000,- Kč. Tedy pro Vás nebude problém investovat 10.000 Kč a účastnit se sázky o celých 100.000,-.

  Zajímalo by mne, co se z Vás vyklube, kdybych si s Vámi začal dopisovat na tom Vašem (jakoby nic uveřejněném) e-mailu. Určitě by jste mi doporučila zaručený systém, který neprodáváte "Vy", ale "jiný" člověk.

 • 06. 03. 2012 od
  Smočková

  Krásný den, už jsem psala do jiné diskuze na tomto webu, jsem úplně v rozpacích tady z těch komentářů :) ale jsem za to ráda.Já osobně se živým ruletou už půl roku a bez jakých koliv problémů. Hraji podle jednoho profesionálního systému. Nebudu tu psát jeho jméno kvůli reklamně, ale podle komentářů nás není mnoho, řídím se radami a postupem a vše mi vychází dlouhodobě. Občas se změní postup, ale to se vždy dozvím právě na těch stránkách. Můj příjem se pohybuje od 50 do 100 eur za den. Ráda si přečtu o reakcích na můj text. Ale i tak Vám přeji hezký den. petra.smouckova@seznam.cz

 • 02. 03. 2012 od
  rocketbat

  3coolin: všechny systémy jsou ale založeny na tom, že při padnutí něčeho padne něco jiného, jak jsem pochopil, a to je naprotá blbost. A kolik lidí tuto hovadinu sežere i s navijákem je až neskutečné. Tak z tohoto úhlu pohledu vypsání sázky naprosto rozumím. A progrese ? Jasně, bez ní to nejde. Spíš to vidím tak, že není možné stále prohrávat, tak jak není možné stále vyhrávat. Zajímá mě teď spíš systém, jak lze vydělávat na propadu a navýšení kurzů na burze, ono to má mnoho společného se sázením v ruletě, kupodivu.

 • 01. 03. 2012 od
  3coolin

  Panek: Asi tak :) Bod 3. býval docela známý a populární, ale popravdě o rýči a pistoli nic nevím, ale možné to je. Každopádně ten, co tento způsob prosrlavil, o tom do dneška pobaveně píše. Vegas a víceméně celá americká společnost takové věci zpravidla řeší jinak.

  rocketbat: právě jediný výherní systém je ten nejsurovější - Martingale. To je jediný systém, který na simulacích vyhrává, pokud není nastaven strop sázek. Pak se víceméně žádný systém nevyhne nějakému typu progrese.

 • 29. 02. 2012 od
  rocketbat

  Myslím že na 100% ruletu nikdo neobelstí, jen že pravděpodobnost získání zajímavé částky je mnohem vyšší, než si kupovat losy a podobně. Riskuje se celkem zanedbatelný obnos vzhledem k tomu, kam může výhra došplhat. Zde je pak velmi těžké nepokračovat a sebrat groše. Všechny "systémy" jsou pro hraní myslím příliš "surové", návod typu riskovat 1024 žetonů abych získal jeden je naprostá kravina, jde o neefektivní a neodůvodněné riskování. A i kdyby to někomu vycházelo, myslím už jde o neúměrmou psychickou zátěž, to už ani zábava být nemůže

 • 29. 02. 2012 od
  Panek

  Užívejte si to jako zábavu, ale nepočítejte, že si tím budete vydělávat na chleba.
  Jsou jen 3 zaručený systémy, jak vydělat na ruletě:
  1. Prodávat ruletové systémy najivním lidem.
  2. Vlastnit ruletu ve vlastní herně
  3. Podvádět - krást žetony spoluhráčům, "pokládat" sázky po dopadu kuličky....

  Za ten 3. byl v 60. letech ve Vegas výlet do pouště s rýčem a pistolí.

 • 28. 02. 2012 od
  rocketbat

  Svůj "systém" prozrazovat nebudu, nikdy totiž nevím, co se v životě bude hodit, ukazoval jsem to jenom jednou v noci manželce, které se můj nový "koníček" vůbec nelíbí, koukala na to s ústy dokořán, doslova řekla, ty vůbec nesázíš, a jakto, že vyhráváš, už na tomto světě nerozumím vážně ničemu. Fakt je, že mám v několika internetových kasínech jakési poměrně vysoké bonusy, které jsou mi díky podmínkám kasín celkem k hovnu. Přesto se zatím nechystám hrát o skutečné peníze, jen jsem jednomu týpkovi co byl zoufalý v kasínu kartáč dobře poradil, skoro jsem ale přes hubu dostal od toho týpka, co ve dveřích seděl.

 • 28. 02. 2012 od
  rocketbat

  Hraju ruletu celkem dlouho, zatím jen o bonusy, netvrdím, že jde naprosto jistě vyhrávat, jen že proti třeba losům je pravděpodobnost výhry značná, ano, hodně jsem ze začátku prohrál, ale postupem času se začíná víc a víc dařit, a to až tak, že mě poslali mail, abych se zůčastnil turnaje v kasinu který se koná cituji "10th of March at 3pm, in the Dusk Till Dawn casino of Nottingham", prý platí ubytování, jen cestu ne. Cosi jsem objevil, ale přesto souhlasím s tím, že systém nenexistuje, alespoň ne v tom smyslu uhádnout dopředu co padne. Prý se chystají i nějaká videa z tohoto šampionátu. Myslím že štěstí hraje velikou roli, třeba skořápky proti šampionce Liv Boeree bych nehrál ani náhodou viz http://www.youtube.com/watch?v=y6GhbT-zEfc hehe. No jestli bych sponzora našel :))), tak bych do toho možná šel.

 • 28. 02. 2012 od
  3coolin

  Já bych to na ten milion klidně vypsal, ty námitky, že je 100k málo jsou mimo . Vysvětloval jsem to v tom článku (ty systémy od těch prodejců tolik zdaleka nestojí). Problém je v tom, že jsem ty podmínky vypsal tak, že bych ten milion musel mít a zaslat jej nějaké třetí straně, a to nemám :) Jinak bych se o něj skutečně nebál!

  Btw psal jsem, že Zerou Lounge neakceptuji. Ale ani tam ty systémy většinou nefungují. Každopádně tam bys mohl mít štěstí i s jednoduchou pořád se opakující sázkou :)

   I když tu pár naivků pořád věří a doufá... Dokonce i někteří z těch, kteří mi tu jakože dávají za pravdu: 

  ŽÁDNÝ VÝHERNÍ RULETOVÝ SYSTÉM NEEXISTUJE !!! 

 • 28. 02. 2012 od
  Panek

  Zero Lounge Roullete? ;)

 • 28. 02. 2012 od
  Panek

  Mohl by jsi klidně vypsat 1000 000 vs 10 000. Stejně se nikdo nenajde. A kdyby se nějaký "borec" našel, tak by to byl fífák, který nepochopil pravidlo, že musí dojít 10 000 000x k vsazení a né jen k otočení.

 • 26. 02. 2012 od
  3coolin

  Oré: Především skutečně děkuji za komentář! Toto je snad první "oponující" příspěvek, který sděluje něco nového! Dokonce je závěr podložený předpoklady :) a hlavně se nemusím zase vyjadřovat k nečemu, co už jsem psal snad 100x!


  Teď ale k věci:


  1) Ačkoli se nejedná ani tak o "systém" jako takový, ale spíše o jakousi strategii či taktiku, jak zkusit obstát na onom vzorku 10 milionu spinů - tedy jakýsi exploit mých podmínek, v tomto případě mi to asi nějak nevadí. Ty zde v podstatě sám víš, že se jedná o dlouhodobě proherní "systém", ale jen zkoušíš obstát na onom definovaném vzorku spinů. Nepřijetí sázky z mé strany bych si asi nějak obhájil, ale je to jedno, nebudu slovíčkařit a pokud chceš, sázku tedy příjmu. 
  Každopádně proto jsem sázku mířil hlavně na prodejce, kteří ví, že s tím co prodávají, nemůžou obstát. Proto se jí samozřejmě žádný z nich nezúčastnil.

  2) Chvíli poté, co jsem sázku vypsal, jsem dostal docela zajímavý dotaz: "Co když se najde systém, který bude samozřejmě dlouhodobě prodělečný, ale na těch 10mil spinech prostě náhodou uspěje." Sám jsem nad tím přemýšlel a dospěl jsem k tomu, že uspět na hře s HE 2,7% na 10 mil spinech je prakticky nemožné. Nepočítal jsem to přesně, ale podle toho co píšeš, mi to prakticky dává smysl a předběžně uznávám, že v tomto jsem se mohl zmýlit - nicméně mě to stále nechává absolutně klidným. Sázku klidně příjmu a provede se pouze jeden test (klidně více, to je ale výhodné pro mě - třeba 3 a systém musí obstát 2x, nebo např. 10 testů a systém musí obstát 6x) a pokud tvůj systém náhodou uspěje, máš u mě 100k, pokud ne, já chci těch 10k! Technické provedení onoho testu, kdy by se jeho relevantnost zajistila nějakým "svědectvím", či by byla zajištěna nějak jinak, bychom vyřešili. 

  3) Výhodnost přijetí sázky z tvé strany spočítáš velice snadno. Vzhledem k tomu, že jsem vypsal kurs 100k proti Vašim 10k, stačí, když tvá strategie uspěje alespoň 2/10 případů - pak je výhodné sázku přijmout a jedná se o tzv. Value Bet, kdy je pro tebe vypsán výhodný kurs. Stačí se podívat od oka a vidím, že se o Value Bet nejedná :) Když tvůj "systém" uspěje v průměru 1/10 případů, jedná se o 0 EV (expected value - očekávaná hodnota), takže sázka bude v podstatě sranda a jednoduchý, krátkodobý gamble, který by dlouhodobě skončil nulovým ziskou či nulovou ztrátou pro obě strany.

  4) Do kolika spinů jsi prosím počítal ono nabytí kapitálu na cca 270k žetonů? Jen jsem si to chtěl v průměru zběžně zkontrolovat a pokud by to bylo do 500k spinů (což jsem záměrně hodně brutálně přestřelil) , mohlo by to sedět. V takovém případě pak valíš cca následovně: 270.270 - (9.500.000 - (9.500.000 * 0,975)) = 37.770 jednotek - zisk na konci simulace, pokud dosáhneš onoho kapitalu 270k do půl milionu spinů. HE bylo pro názornost sníženo o hodnotu cca 0,2 procentního bodu (ruleta má HE cca 2,7%, počítal jsem s 2,5%). Nicméně se domnívám, že jestli má systém uspět, musí se jednat řádově max o první tisíce spinů. Jinak se s tou velikou deviací při sázení na číslo dá souhlasit. 

  5) Vzolený "menší" vzorek spinů je má chyba, takže tvůj "systém" v tomto ohledu podmínky sázky splňuje - toto naprogramovat půjde a udělá se klidně jen jeden test. Jinými slovy, sázku v případě zájmu tedy příjmu.
  Ačkoli už nechodí tolik dotazů a i komentáře nepříbývají dřívějším tempem, sázku asi neprodloužím a platí jen do začátku března. K tématu se budu případně vyjadřovat nějakým jiným způsobem, ale už se mi popravdě nechce, aby byla vyžadována má aktivní účast.

  Takže shrnuto podtřženo:
  Jestli chceš, rozhodni se do začátku března a já sázku klidně přijmu. I když se to možná nestihne uskutečnit, stačí mi napsat mail a sem umístit komentář (opět do března), že jsi se rozhodnul sázku přijmout a zbytek doladíme později. 

 • 25. 02. 2012 od
  Oré

  Poraženo. Ale osobně bych to nehrál.

  Systém:
  ruleta klasická Francouszká 37 čísel
  na začátku sázet 1028 jednotek na číslo dokud celková výhra nepřesáhne hodnotu 10*10^6/37=270270 žetonů, raději o něco málo víc, pak hrát po jednom žetonu na barvu. Systém buď naprosto selže a nebo zvítězí, což se mi podařilo hned na druhý běh simulace, selhání ale celkově převažují.

  Teď už jenom zbývá analyzovat pravděpodobnost úspěchu p a vypočítat očekávanou hodnotu E = p*100000 - (1-p)*10000 a pokud je E > 0 tak by to i nějaký blázen mohl chtít hrát jako gamble.

  Jak vypadá "výherní graf"? Na začátku strmě vystoupá na těch cca 271 tisíc a pak pomalinku klesá při hraní na barvu. Celé je to založené na tom že standardní deviace pro číslo je vysoká a umožňuje aby se hodnota kapitálu dostala dost vysoko na to aby to ustálo postupný pokles který následuje prakticky celých 10 miliónů spinů. Udělat systém který podmínky soutěže je schopen splnit je možné, teď je jen otázka jestli to stojí za ten risk...

 • 17. 02. 2012 od
  3coolin

  Pavel: Ke všem těm námitkám už jsem se víceméně vyjadřoval, a pokud ne přímo v článku, tak v komentářích (případně jinde na webu).

  1) Výhoda kasina platí stále! Je úplně jedno, kam si naskládáš žetony, či jaké "podpůrné" sázky uděláš nebo jak tomu u Vás říkáte. Výhodu kasina to prostě neřeší.
  2) Ta statistika rovnoměrně padlých čísel je sice při velkém počtu spinů v podstatě pravdivá, nicméně opět se dostáváme k tomu, že pravděpodobnost každého spinu je STEJNÁ, proto se na to nedá dívat takhle globálně. 
  3) Námitky kolem počtu spinů jsou v článku rozebrané, myslím si, velmi dobře. Tohle napadat prostě nejde! Viz článek.
  4) Restartování generátoru je věc, která neřeší vůbec NIC. Zajímalo by mne, jak tolik z Vás došlo na to, že to něco znamená? :) Neznamená to nic! Čísla se prostě generují pořád stejně a je úplně jedno, že jim dáš na chvíli pausu :) Lze na to odpovědět i způsobem dlouhodobosti, který jsem použil u článku Největší mýty - bod 7. Ta série, kterou nechceš, může nastat kdykoli a je úplně jedno, že si předtím restartoval generátor! (znázorňuju to tam pomocí červené šipky po celé délce grafu, snad je to pochopitelné.)
  5) Tu statistiku ti možná někdo udělá. Při dostatečném počtu testování tam nebudou rozdíly. Při jednom testu to není relevantní výsledek. Ale bod 4. na to taktéž odpovídá.

 • 17. 02. 2012 od
  Pavel Nýdecký

  Mozna to bude trochu mimo, ale kdyz se ohanite statistikou a vyhodou kasina (tusim kolem 2%), tak to plati v pripade, ze sazite rekneme 1 zeton na 1 cislo s kurzem 1:36 pri moznosti zasahu 1:37. Cili hodite 1 zeton rekneme na cislo 20 a tocite, tocite, tocite...vzdy s timto jedinym zetonem a dlouhodobe vam penize mizi z uctu. To je nezpochybnitelne. Ale ja se ptam - hraje tak vubec nekdo?
  -------------------------------------ODSTAVEC-------------------------------------
  Spis nez statistiku bych bral rovnomernost padlych cisel. Protoze kdybych vychazel z idealniho pripadu, ze mi kazde cislo prijde jednou  za 37 spinu, tak pro me neni problem prihazovat zetony tak, abych pri kurzu 1:36 toho s prehledem (a hlavne ziskem) ustal. Ale cislo se zasekne klidne i na 500 spinu. A to nejde ustat. I kdybych hral s vyhodou proti kasinu, rekneme se sazkou na cislo a kurzem 38:1, tak po 10.000.000 spinech budu v plusu. Ale kdo hraje v realu tolik spinu behem jedne hry? Pokud se mi zasekne cislo na 500 spinu, tak ruletu v realu neprehraju ani s kurzem 100:1 na vsazene cislo. Protoze nez mi to padne, tak jsem davno predtim bez penez ci na limitu stolu.
  -------------------------------------ODSTAVEC-------------------------------------
  Tim vsim jsem chtel jen rict, ze pro realnou hru by bylo dobre udelat test rekneme na 20.000 her o 500 spinech kazdou (pro kazdou hru nove spusteni generatoru). Tak by se to priblizilo "beznemu pouziti rulety". Nebo snad nekdo dava milion spinu na posezeni? :)
  -------------------------------------ODSTAVEC-------------------------------------
  Mimochodem velice by zajimala me statistika padlych cisel u tohoto nastaveni (20.000 her x 500 spinu) v porovnani 10.000.000 spinu naraz. Melo by to byt jednoduche. Da sem nekdo prosim vysledek?  :)


 • 17. 02. 2012 od
  Henk

  Když už jsme u těch pravděpodobností testovaní. Stalo se vám někomu nebo dokázali byste spočítat, jaká je pravděpodobnost, že v průběhu 36 spinů padne každé číslo právě jednou a žádné se nezopakuje ?
  Případně jaká je šance v procentech, že se v průběhu např. 20ti spinů minimálně jedno číslo zopakuje ?Tipuji, že Daniel by to mohl zkusit ? :D

 • 16. 02. 2012 od
  Daniel

  A když sem do testování zahrnul nulu: například vsázím na červenou v průběhu prohrávání mi padne i nula tak se stalo že červená nepadla 33x po sobě 

 • 16. 02. 2012 od
  3coolin

  Tady to vyvozování závěrů na neregulérnost rulety z těch mini-vzorků spinů je skutečná tragédie. Psal jsem o tom snad stokrát.Mimochodem, nejdelší série na barvu na klasické ruletě byla taky 28x jedna barva (nedivil bych se, kdyby ten rekord už byl překonaný)!A co mám známého v jednom kasinu, tak tam mají rekord: jedno číslo padlo 6x za sebou! Oficiální rekord neznám. 

 • 16. 02. 2012 od
  Daniel

  Z tak malého výčtu se nedá poznat zda hraje nebo nehraje fér. Kdyby například bylo část čísel upřednostňováno před jinými pak by to nejspíš šlo velice rychle poznat a tak i na tom vydělat. Spíš by ruleta byla upravená tak aby hrála proti vám to by se dalo zjistit například sázkou na obě barvy a když najednou začne nápadně padat nula pak možná ale spíš je to jen prostá náhoda jelikož pro samotného provozovatele je zbytečné aby upravoval ruletu když má stejně výhodu spíš by si tím naopak uškodil. A jinak perlička na závěr při mém testování na 1miliardu náhodných čísel (prog j. c++) se stalo že barva se zopakovala i 28x po sobě, jeden tucet padl 20x po sobě a nepadl i 53x po sobě (jen tak pro zajímavost :D )

 • 16. 02. 2012 od
  Avada Kedavra

  Přepisuji čísla z mobilu, co jsem viděl na elektronické ruletě. Co je před kinem Cinemacity. V Novém Smíchově v centru uvidíte ty skleněné dveře a za tím nápis Tipsport. Stačil jsem obejít elektronickou ruletu, ale nesázel jsem, protože jsem cítil urychlenou psychiku, že chci vyhrát okamžitě balík peněz během pár minut, to tak bývá :) Takže čísla, co jsem si opsal jsou: 33, 17, 17, 17, 33, 9, 27, 12. Řekněte, jestli je to řízené, nebo hraje fér? Nezdá se mi fér.

 • 16. 02. 2012 od
  Avada Kedavra

  Vyhrávejte, jak se dá, protože za chvíli stejně prohrajete. :)

 • 15. 02. 2012 od
  Daniel

  pro 3coolin:

  šlo by do diskuze přidat ip adresy dotyčných? nebo alespoň jejich části, řekl bych že někteří lidé tady používají rozmanité druhy přezdívek a takhle by alespoň částečně šlo vidět o koho se jedná

 • 15. 02. 2012 od
  alfonz

  Daniel. je videt, ze si nic nepochopil.

 • 15. 02. 2012 od
  Daniel

  Honzo, když si takový geniální matematik, analytik a já nevím co všechno. Schválně spočítej nám tady pravděpodobnost tvé výhry. Žák 8 třídy zvládne spočítat že kasino má vždy matematickou výhodu a pokud tohle dokážeš vyvrátit pak bys měl určitě vynechat komentáře v této diskuzi a angažovat se na závažných matematických problémech, které budou přínosem pro lidstvo :D

 • 13. 02. 2012 od
  Vašek

  Jane. je vidět,že jsi nic nepochopil.To ,že jsi vyhrál první den nic neznamená.

 • 13. 02. 2012 od
  player Patrik

  Jestli ti vadí nějaký můj odkaz z diskuze z minulosti tak ho nečti :) P.

 • 13. 02. 2012 od
  anonym

  Jasné, proto si dáváš reklamu na weby o dietních přípravích a esoterice :)

 • 13. 02. 2012 od
  player Patrik

  Nesouhlasím, důkazy lidi zajímají. Za mnou jezdí dobrovolně hráči jen na doporučení svých známích. Kdyby nebyli spokojeni tak jim řeknou ať nejezdí, to je jednoduchý princip. Školení dělám max. jen 2 do týdne, raději se věnuji vlastní hře. P.

 • 13. 02. 2012 od
  3coolin

  Očividně mají. Jsem rád, že si za reklamu tak nadšený. Důvěřivých naivků bude vždycky dost, takže tvůj business bude dále vzkvétat :) Důkazy lidi nikdy nezajímaly, stačí jim víra - Proto "fungují" (rozuměj - vydělávají) církve, astrologie, homeopatika a "ruletové" systémy :D

 • 13. 02. 2012 od
  player Patrik

  No pravda je že reklamu mi tvůj web dělá velkou, ale to že se tady hádají ostatní za to já nemohu, negoušů je tady více, takže buď spokojený, hráči kteří hrají podle mě nemají zájem diskutovat s debili :) P.

 • 13. 02. 2012 od
  3coolin

  Myslím, že je evidentní, že se o to se snažíš celou dobu ty :) V podstatě si nikdy na nic neodpověděl. Jen se celou dobu snažíš hlídat poslední příspěvky a vypadat aspoň tak nějak dobře. Já jen prosím o konstruktivní a věcné připomínky, dotazy, námitky. Nic takového se tu neděje. Jen sem postuješ debilní reklamu, která tu s tím, co je napsáno, nemá absolutně nic společného.

 • 13. 02. 2012 od
  player Patrik

  Ruletní emoce? :) Respektujte prosím, že jsou to stránky 3coolina a nesnažte se aby poslední koment vyzníval dobře pro Patrika :) P.

 • 12. 02. 2012 od
  Michal

  Jane, kdybys aspoň trochu četl co se tu píše, tak bys věděl, že i sám Patrik tvrdí, že pouze se základy bez proškolení nebudeš úspěšný...a ty si úspěšný hned první den :-D Paráda!!!

 • 12. 02. 2012 od
  3coolin

  Mimochodem, Patrik ti nic zdarma nedává - obyčejný přístup do skupiny, který jej rozhodně o žádné zisky neobírá, stojí min 1000Kč.

 • 12. 02. 2012 od
  3coolin

  Snažím se to brát s klidem a zasmát se tomu. Jen bych rád podotknul, že Vaše výsledky a informace o srazech si laskavě pište u vás ve skupině! Tady to nikoho nezajímá, nemluvě o tom, že se to absolutně žádným způsobem netýká článku! (Navíc celá ta vaše skupina má názorových rozporů (o Patrikovi ani nemluvě), že to je neuvěřitelné - někdy o tom zase napíšu). Mimochodem opakuji, že jsem se tu vyjádřil věcně a srozumitelně ke všem "námitkám", ale nedočkal jsem se snad jediného komentáře, který by k tomu dál něco namítal. Jen musím pořád číst rádoby přátelské info o supr výsledcích. Děkuji nechci!!! Buď se vyjadřujte k tomu, co je tu napsáno, nebo tu raději nepište! Pro tvůj post "Jane", bych měl ještě celkem pochopení ve fóru, ale ne tady. Btw Patrik se mé sázky účastnit nechtěl, jen se snažil vypadat dobře před ostatníma ve skupině, protože mu to někde napsali - V sázce jsem měl jasně napsáno, že chci jen seriózní nabídky. Místo toho, jsem se dočkal neuvěřitelných vytáček a důvodů, proč to údajně nejde, přitom jsem je víceméně všechny v tomto článku zrušil. Nikdo k tomu dál neměl nic, jen nesmysly, které se toho absolutně netýkají a snaží se odbíhat, aby poslední koment vyzníval dobře pro Patrika.

 • 12. 02. 2012 od
  onanym

  Děkujeme Patrikovi s nickem Jan za hodnotný příspěvek :-)

 • 12. 02. 2012 od
  Jan

  Zdravím všechny,
  předem se omlouvám Coolinovi, že využívám jeho webu ke zviditelnění mého názoru a zároveň mu za to děkuji. Nebudu psát dlouho, nebojte. Byla by to totiž ztráta času, který můžu opravdu věnovat vydělávání v ruletě, resp. šachoruletě.
  Trošku historie: do včerejška jsem byl i já vášnivým hráčem rulety. Už jím nejsem, nejsem totiž gambler. Včera se ze mne stal matematik, analytik a disciplinovaný stratég. A to díky Patrikovi a "jeho" programu Investor. Patrika osobně neznám, poprvé jsem o něm četl včera na jeho blogu, pak webu a pak tady.
  Patrik velmi dobře ví, co dělá - chce ostatním pomoci točit ruletu tím správným směrem a hlavně s velkou prosperitou.
  Včera jsem si stáhl z jeho webu program Investor a důsledně prozkoumal všechny Patrikovy Monology a k tomu si pustil jím prezentovaná videa, díky kterým jsem přišel na to, co tím Patrik myslí. Vše jsem vyzkoušel. Počkal si, až se ruleta začne chovat podle mých předpokladů - princip 9 spinů opravdu funguje!!!
  A teď to hlavní: Patrik má skvělý program, k nezaplacení! Proto ho nabízí ke stažení ZDARMA! To, že chce odměnu za proškolení je dáno tím, že když se Vám bude věnovat, přichází o své zisky. Patrikovi v tomto rozumím. A nechce toho tolik v porovnání s tím, co Vám to přinese. Asi takhle: když si zavoláte do Microsoftu a budete od nich chtít, aby přišli a vysvětlili Vám, jak máte ovládat Excel, Outlook, WORD apod., budou od Vás chtít taky nějaké penízky, není-liž pravda? :-) Jenže jejich programy Vám penízky jen tak nepřinesou...
  Závěrem mi dovolte poznamenat, že každý z nás má tu šanci pochopit Patrikovy principy a uvést je do praxe. Jen musíme chtít a jít do toho. A nebo se s Patrikem dohodněte, aby Vás proškolil. Já se nechlubím, ale opravdu díky pochopení Patrikových strategií(resp. 1 hlavní strategie, která se modifikuje pro každou situaci, ale princip je pořád stejný - až na ty "vypráskané", které je nutné zastavit jako na STOPce a ne se proti nim rozběhnout jako BIZON na červený hadr) a praktického cvičení s ruletou, které musíte podstoupit, abyste to všechno pochopili a vycvičili se, máte soupeře jménem ruleta rovnocenného - zahrajte si s ní šachy.
  Úplně na závěr uvádím, že jsem během dneška díky Patrikovým principům, programu Investor, matematice, analytice a dodržování strategie vydělal již €267,80 v klidu, v pohodě, bez nervů(celkem 1031 spinů). Jak píše Patrik na svém webu - TĚŽKÁ POHODA!
  Patriku, jsem Ti vděčný! Díky, držím Ti pěsti, ale upřímně být tebou tak sázku zruším, protože dle mého názoru je ztrátou času.

  Všem přeji "těžkou pohodu" při Vašich šachoruletových partiích.

  Jan

 • 11. 02. 2012 od
  Michal

  Jméno mi moc nepomohlo, chtěl jsem vědět, že jsi ze skupiny, protože tyhle otázky se vždycky pokládájí lidem jako první, jako by na nich záleželo :-D Taky mě rmoutí, že ti záleží na tom, abych odpověděl konkrétně, v této diskuzi by ti mělo spíš jít o to, aby odpovídal konkrétně účastník sázky. Nicméně, aby ostatní věděli jak takové konkrétní odpovědi bez vytáček vypadají a poučili se, rád ti odpovím. 1)Nikdy (dle referencí většího počtu hráčů naprosto zbytečné) 2)Nikdy (300 spinů se dá hrát i s Oscar's Grindem) 3)Žádné 4)Ne (protože je to prý základ) a ano je to základ (proto mluvím o Patrikem slíbeném poskytnutí rozšíření) 5) viz můj předpředchozí příspěvek (stačí číst, nebudeš par utrácet čas ostatních).

 • 10. 02. 2012 od
  Pavel

  No Michale už jsi teda mohl odpovědět rovnou, čekám teda na tvé odpovědi. Věřím, že nám odpovíš už opravdu konkrétně a bez vytáček na všechny otázky! Hodně mě to zajímá, a věřím že né jen mě. Pavel

 • 10. 02. 2012 od
  Michal

  3coolin: Jde mi jen o to, že když už někdo přijme sázku podle daných podmínek, měl by se jich držet...co si myslím nebo nemyslím si nechám pro sebe :-) anonym3: Samozřejmě ti můžu konkrétně a bez vytáček odpovědět na všechny otázky, nejdřív bych ale rád věděl s kým se bavím, už jednou jsem byl obviněn že do této diskuze přispívám jako anonym, rád bych aby to nepotkalo i jiné :-)

 • 10. 02. 2012 od
  anonym3

  Můžu mít dotaz na Michala? 1) Kolikrát jsi byl u Patrika? 2) Kolikrát jsi byl na srazu hráčů? 3) Četl jsem, že ve skupině hráčů je přes 500 videonahrávek, takže otázka je kolik videí jsi do skupiny vložil ty? 4) Vážně si myslíš že se naučíš hrát podle monologů? není to náhodou jen základ k dalšímu hraní? 5) Proč neposkytneš podložený výsledek tvého testu? Věřím, že nám odpovíš konkrétně a bez vytáček na všechny otázky!

 • 10. 02. 2012 od
  Avada kedavra

  Patrik: Hergot, zrovna jsem se vykoupal po běhání kolem Prahy, hledal jsem práci! A myslel jsem si, že to bude od patnácti hodin. Když tak příští týden.

 • 09. 02. 2012 od
  3coolin

  Michale: Všechny podmínky, všechny instrukce a všechny Vaše šizení či mrskání ... které do programování dostaneš a budou podle pravidel rulety kasina, tak na 10.000.000 milionech spinů zkrátka neuspějí a půjdou do kytek! Bylo by dobré si to uvědomit :) Z tvého požadavku jsem tak nějak pochopil, že Patrika obviňuješ NE z toho, že šachoruleta je dlouhodobě nevýdělečný systém (což by bylo správně), ale kvůli tomu, že ji "ovládli" jen někteří a ty chceš znát všechna její pravidla a instrukce, u kterých se domníváš, že je Patrik neposkytnul kompletní ani Vám lidem ve skupině. Jestli to chápu správně, tak jsi programátor, takže si uvědomuješ, že ty instrukce jdou posyktnout a ty je chceš, protože jako programátor víš, že to musí být algoritmicky "uchopitelné". Už jsem si vzal za své, že v této oblasti zkouším brát lidem iluze (ačkoli se mi to nedaří a víra je pořád nad důkazy), takže tě upozorňuji, že všechno, co Ti Patrik poskytne, půjde do ztráty!!! Ale právě kvůli oné ztrátě to nebude u Vás ve skupině bráno jako relevantní výsledek, protože budete tvrdit, že tam určitě zas není všechno a že to je super ultra složité :) Takže Vy věřící u Vás, se zkrátka točíte v kruhu, kde všechno co naprogramujete podle pravidel neuspěje, ale Vy tomu nebudete chtít věřit :) Jevíš se docela rozumně, takže ti aspoň přeji hodně štěstí a ať si to co nejdřív uvědomíš .)

 • 09. 02. 2012 od
  Michal

  Já zase chtěl aby si skupině poskytl podrobnější popis, když se podle monologů nedá hrát. Na základě toho bych mohl doprogramovat svůj test a případně uznat že to funguje...nehledě na to, že skupina by si zasloužila víc než jen "základ".

 • 09. 02. 2012 od
  onanym

  Tome, pokud jsi to nahrál za reál, tak výhru vyber a ve vlastním zájmu na šachoruletu zapomeň.

 • 09. 02. 2012 od
  player Patrik

  Tome buď rád a né naopak :) Jak ale píšeš je třeba ji pochopit a učit se řešit ty neoptimální situace! Ubírat sázky když to padá vedle apd. Michale chtěl jsem test toho základu co jsi testoval, nic víc. Chtěl jsem po tobě jen to co jsi říkal že jsi už Michale testoval. Na základě toho jsme to totiž mohli probrat, P.

 • 09. 02. 2012 od
  Michal

  Ten chytrák, co Patrikovi posílá test tři týdny, jsem já. Když jsem viděl, že Patrik přijal sázku s podmínkama, které se mu nelíbili a začal si je měnit, ani jsem ho nehledal. I ve skupině mi totiž bylo řečeno, že to, co jsem testoval byl jen základ (a to to byl jedinej popis, co se ve skupině nachází - ten popis, za který máte zaplatit 1000-3000Kč). Navíc Patrik slíbil, že skupině konečně poskytne přesnější postup a to ten, který pošle 3coolinovi k naprogramování. Jenže pak se začal kroutit, že si finální nakládání naprogramuje potají a do skupiny taky nic nedal. A já mam hledat nějakej test :-) Proč ty neposkytneš podrobnější info, když úspěšných hráčů nepřibývá?

 • 09. 02. 2012 od
  tom

  Ač velice nerad,musím se zde veřejně omluvit Patrikovi.Byl jsem až do dnešního dne zarputilý odpůrce jeho systému. Dnes mi to však nedalo a skusil jsem si jeho systém vyzkoušet.
  Po 4.hod.hraní jsem v byl plusu 216 eur.Potom jsem najel na jiné casíno a za 1.hod jsem nahrál 67 eur. Během her jsem byl nejvíc v mínuse 14.eur.Filozofie tohoto způsobu hraní je bezesporu velmi zajímavá a účelná. Je potřeba však ji pochopit,není stupidně mechanická jako ostatní systémy. Nedovoluji si tvrdit,že je tento systém hry neporazitelný, avšak dobrý je.

 • 09. 02. 2012 od
  player Patrik

  Pro: 3coolina, já jsem reagoval jako první pod tvým článkem: Vsaďte se se mnou o 100.000 protože mě na něj upozornili samotní hráči, tam jsem rozepsal něco o mě a o šachoruletě. Jinak pod článkem: Patrikova sázka je můj komentář. Pro: Avada, je to Praha 5, ulice Lidická, herna Roma, dnes od cca 19 hod. P.

 • 09. 02. 2012 od
  3coolin

  1) crucio: To je mi zase krásný konstruktivní příspěvek podložený věcnými argumenty :) 2) Patrik - regulérního testování jsi se mohl zúčastnit, ale nevadí. Když se nechceš zúčastnit ty mé sázky, i když jsi psal jako první do komentářů - (přitom tam je napsáno, že chci jen seriózní nabídky, která nepřišla), já se zkusím zúčastnit sázky, kterou jsi vypsal Ty. Potřebuji jen znát přesná pravidla a podmínky, které si nevypsal - takže zde je případně odkaz: http://www.icasina.com/clanky/detail/3coolin-blog/3coolin-patrikova-sazka/

 • 09. 02. 2012 od
  Avada Kedavra

  Nenapsal jsi, kde sraz je. Přesné místo...

 • 09. 02. 2012 od
  player Patrik

  Haha, mohl by jsi mi ten test poslat jak jsi ho dělal a k jakým závěrům jsi tedy přišel...chci to mít podložené, žádné plané kecy! Vždycky totiž když se někoho zeptám jak to přesně testoval a jaké jsou závěry ať mi to pošle tak už pak drží hubu...naposledy jeden chytrák také ze skupiny, už mi ten jeho IT test "posílá" asi tři týdny, protože to zapomněl v práci. P.

 • 09. 02. 2012 od
  Petr

  To Onanym. Presne jak rikas. Presouvat nekam neco dle toho jak to pada, je stejne, jako po serii 4 cernych zacit sazet na cervene,..;o)))

 • 09. 02. 2012 od
  onanym

  Crucio, například já vím moc dobře co je ta šachoruleta a věř, že až pár tisíc spinů odehraješ, tak taky přijdeš na to, že je to stejná kokotina jako Martingale. Je to jen prosté ubíjení rulety žetonama, pouze s menší progresí a čekáním na matchball. Sledování aktivity a přesování žetonů je Patrikův výmysl a při mých testech jsem došel k tomu, že hrát aktivně nebo vymrskaně je úplně stejné. Šachoruletě zmar!

 • 09. 02. 2012 od
  crucio

  setci co tu picujete na patrika ste mongoli :) uz len z toho ake kokotiny tu pisete som to vydedukoval ze nemozte byt normalni.... Petr ty si zvlast retardovany. Vies picu o tom, co je to sachoruleta. Keby si vedel co to vlastne je a ako to funguje tak by si tu nepisal buloviny, ze pri sachorulete neni proc a jak radit... Je proc a jak radit... a vis proc? Pretoze je to system, ktory neni zalozeny len na strojovom nakladani jak debil a stale a stale ist proti extremu ako tvoj oblubeny martingale.

 • 09. 02. 2012 od
  Avada Kedavra

  Žádný dlouhodobý neporazitelný systém neexistuje.

 • 09. 02. 2012 od
  3coolin

  A naposled pro toma: Neporazitelný systém těžící z chyby softwaru není v podstatě systém, nicméně existenci něčeho takového připouštím. V historii se to mimochodem už stalo. Ale jak jsem psal opět v článku (který nevím, jestli čtete)!!! Princip Patrikova systému znám a nic takového to není. Trpí to základním hráčským omylem. To je prostě fakt, který lze vidět z videí i z té prezentace!

 • 09. 02. 2012 od
  3coolin

  M: Ty konspirační teorie jsou skutečně směšné! Musím se zeptat: "Četl jsi ten článek vůbec?" Všechno, co mi tu předhhazuješ je tam rozebrané! Skutečně už nevím, jak jasněji to napsat, ale ještě naposled to zkusím: Patrik svůj systém prodává za pár šupů a když mu napíše další zájemce, tak o tom s nadšením referuje! Navíc mi sám nabízel, že mi všechno ukáže ... (je to v tom článku proboha). Btw nevím jestli vám to hráčům dochází, ale kasina ten Váš zázračný systém stejně mají! Oni mají Vaši historii her a Šachoruleta nebude žádná ENIGMA, kterou by z toho nerozlouskli! :D

 • 09. 02. 2012 od
  3coolin

  tom - V právu se sice nevyznám, ale soud s prodejcem RS o ušlý zisk by mi nevadil. Ty důkazy totiž jsou! :) A každý, kdo má všech pět pohromadě je zná. Navíc mi není jasné, jak se v tomto případě řeší záruky, které jsou vypsané prakticky na všechny typy zboží. Na to, co jste psal, se schválně zeptám.

 • 09. 02. 2012 od
  Petr

  Tome, pak tech neporazitelnych systemu mam mraky. Vazne.

 • 08. 02. 2012 od
  tom

  pro Petra. Neporazitelný systém se nedá určovat podle toho,když prohraje jednu část hry.Vždy se počítá celek.Možná že Patrik přišel na to co používají opravdoví profesionálové-ti pouze využívají občasných chyb programů casín a na základě těchto chyb vytvářejí program. Takové systémy se však neprodávají,proto to nikdo nechápe.

 • 08. 02. 2012 od
  Petr

  Jinak mistre M. jsem vam, ze vam Patrik radi. Ovsem nechapu pri cem. Ten system je neporazitelny, neni tedy proc a jak radit....

 • 08. 02. 2012 od
  Petr

  Pokud vim, poslal nedostatecne instrukce. TZN zadne instrukce. Pro mne stejne, jako bych rekl,. Az se ti rozbije auto, tak jej oprav. A jak? No sprav jej.

 • 08. 02. 2012 od
  onanym

  Pošli mi 1000 Kč a já ti taky rád poradím.

 • 08. 02. 2012 od
  M

  pokud vím tak Patrik poslal instrukce k programu, to coolin nepopřel a finále, že udělá on, já bych to udělal stejně, je tu nějak moc nesrovnaných věcí, no je mi to jedno, já pravidla znám a taky toho využívám a jsem spokojený a když je třeba tak mi Patrik telefon vždycky vzal a poradil, zdar

 • 08. 02. 2012 od
  Petr

  Pokud bych mel neporazitelny system, ktery by znalo pres 300 lidi (kteri jej mohou sirit dal) a nemel jej patentovan.... a chtel prijmout sazku, tak jej reknu. V podminkach bych si dal, ze jej naprogramuje, ale nebude sirit dal. To tam take tusim bylo. A pokud vim, 3coolin vsechny instrukce "zakryl".... Pokud bych sazku nechtel prijmout, tak bych sem nelezl a nemachroval, jak mam nahrano a aby byli v pohode. To svedci o necem jinem..;o)

 • 08. 02. 2012 od
  M

  ty by jsi to 3coolinovi vyklopil? když víš, že to pak zveřejní?

 • 08. 02. 2012 od
  anonym

  Ke všem těmto směšným konspiračním teoriím se článek, alespoň dle mého názoru, naprosto dostatečně a výstižně vyjádřil. Zatím tu nepadlo vůbec nic konstruktivního, co by něco z článku vyvrátilo.

 • 08. 02. 2012 od
  Petr

  to M. (hezke jemno.. tesi mne, jsem Petr)... Pokud to vyklopi pres 300 lidem (skoleni), tak plus minus jeden je uz jedno, ne?

 • 08. 02. 2012 od
  M

  ty by jsi mu jen tak z hecu všechno vyklopil? přesně podle jeho podmínek? asi né že :)

 • 08. 02. 2012 od
  Petr

  Ale jo, tak v tom mas pravdu.... Ale rozhodne to neni tim, ze by nekdo napraskal genia ktery jako prvni prisel na neporazitelny system na ruletu..;o)

 • 08. 02. 2012 od
  M

  tady si Petře může každý napsat cokoliv a stejně je to k hovnu, od toho vždycky byli trapné anonymní debaty, podívej se na blesk.cz tam to vypadá podobně, tady někdo psal, že má díky Patrikovy nové auto, a zrekonstruovaný barák, jsem ve spojení s hráči kterým zavřeli díky hraní podle Patrika účty, protože jen vybírají a pak tady najdeš i kecy, že to nejde aby pořád jen vyhrávali :) každý umí naložit s informacemi jinak a jak říká anonym2 třeba se nejde nějaký blbec co 3coolinovi prozradí všechno a on ho pak napráská všem a bude mít po výhrách :) to by udělal jen hodně velký blbec

 • 08. 02. 2012 od
  Petr

  Anonyme2.... pokud jej nekdo videl prohrat a nekdo vyhrat... neni to tedy neporazitelny system..;o)) Proto sazku neprijal. Jedniny vskutnu nepremozitelny system je martingale s neomezenym kapitalem a bez omezeni stolu. Ale to jak vime, v realu neni mozne.

 • 08. 02. 2012 od
  anonym2

  Petr, nekdo ho videl prohrat a nekdo vyhrat. O to ale tady ted nejde, mela by se tu resit sazka. Patrik na ni proste nakonec nepristoupil a to snad mluvi za vse. No treba se na sazku prihlasi jiny borec...

 • 08. 02. 2012 od
  Petr

  To Anonym. Klidne muzes napsat sve jmeno, at hrajeme fer hru.
  ..Potiz je zrejme v tom, ze nikdo nidky nevidel hrat Patrika aby vyhraval, rozhodne ne kazdy den. A jak se zjistilo, na skolenich prohral. S tim, ze si to dohraje doma..;o)

 • 08. 02. 2012 od
  M

  tak kde je ten hrdina zdenek? maká někde u lopaty na mrazu? haha :)

 • 08. 02. 2012 od
  anonym

  Proč by se měl Zdeněk hlásit.Myslím,že zaplatil Patrikovi 4000 tisíce a ten ho prd naučil,protože to jeho tzv školení je 4,5h kecání o ničem.Ruleta přijde na řadu co já vím tak na 15minut ve free.Už si uvědomte ,že to co hraje Patrik každému nemusí fungovat.Patrik to zdůvodňuje tím,že jste nepochopili jeho způsob hraní.

 • 08. 02. 2012 od
  Petr

  Vcera od 17:30 do 17:47 nahrano 500 zetonu za 1Euro. Budte v pohode.

 • 08. 02. 2012 od
  anonym

  ať se přihlásí ten zdenek když je frajer! vsadím se, že na to nemá, že je to jen sračka co plácá jen hov.a a má velkou hubu a když přijde na věc tak se stáhne! Ha tak co zdenecku???

 • 08. 02. 2012 od
  anonym2

  Kdyby jsi nebyl k..ot ty, tak by ti možná došlo, že si Zdeněk dělá z Patrika srandu...

 • 08. 02. 2012 od
  anonym

  zdenku proč se nepříhlásíš o sázku co patrik vyhlásil? to se bojíš, že by jsi prohrál těch 10000 které určitě ani nemáš co? a byl by jsi ještě ve větších sračkách než jsi teď co? takový k..ot jako ty co nikdy nic nedokázal dokáže mít jen velkou hubu

 • 08. 02. 2012 od
  Avada Kedavra

  Psal jsi sraz na Praze 5, ale nevím přesné místo! :)

 • 08. 02. 2012 od
  player Patrik

  No jo ty chudáčku, ale já tam nebyl sám, ale s dalším hráčem :) Ty se na takovou výhru asi těžko někdy zmůžeš, jinak pošlu ti pozdrav z dovolené, určitě budu natáčet video a udělám i pár fotek. Ukaž jak hraješ a vyhraješ aspoň 1.000 žetonů když jsi takový borec :) to nezvládneš co? P.

 • 08. 02. 2012 od
  Zdenek .M

  Pozor Patrik vytvari iluze tak jako treba ted ja:) dnes uz plus 850eur hrano na sixline podle aktivity budte v pohode zitra odjizdim na dovolenou diky rulete budte v pohode hodne stesti ..

 • 08. 02. 2012 od
  player Patrik

  Ty jsi z které planety? :) Přijeď a uvidíš, sraz je na Praze 5, zítra už je ale víceméně plno, přihlásilo se už dost hráčů ze skupiny, přijede hodně Moraváků, další sraz po mé dovolené, P.

 • 08. 02. 2012 od
  Avada Kedavra

  Myslím na tom srazu, jsem to napsal špatně.

 • 08. 02. 2012 od
  player Patrik

  Kde bývám? na mém blogu je fotka z kanceláře tam školím hráče... počítač napojen na plazmovou TV pro přehlednost a hra jede na online casinu, jestli myslíš tohle, školení na elektronické ruletě by trvalo 2 dny :) P.

 • 08. 02. 2012 od
  Avada Kedavra

  Patrik: Můžu se zeptat, kde býváš v casínu, kde školíš hráče?

 • 08. 02. 2012 od
  player Patrik

  no vidíš to jsem zapomněl :) já tě tam mám taky, P.

 • 08. 02. 2012 od
  anonym

  ještě napiš: Buďte v pohodě:D:D nic proti tobě nemám, nějak tě neřeším a mam tě v ..... ale ty mi připadáš, jak některé náboženské paka nebo jehovisti:D

 • 08. 02. 2012 od
  player Patrik

  Dnes opět krásný den u elektronické rulety! Hra na kombinaci sixlinů a cornerů (+ 3 splity), hráno od 14:30 - 19:30, hráno s desetikorunovými žetony, kapitál 20.000,-Kč výsledek po 5 hodinách 26.300,-Kč (tedy plus 630 žetonů). Za poslední týden mi ruleta vydělala na dovolenou v Alpách! Zítra školím dalšího hráče ze skupiny, ve čtvrtek je sraz hráčů, během dne se přihlásili další 3 vážní zájemci rulety, hodně úspěchů všem :) P.

 • 08. 02. 2012 od
  tom

  pro 3coolin. Je mi velice líto,ale musím Vás poopravit. Píšete, že prodejci systémů jsou povinni prokázat jejich funkčnost.Bylo by to sice logické, ale dle platného právního řádu v ČR/a valné většině civilizovaného světa/ je opak pravdou.Že systém není funkční musí doložit a prokázat stěžovatel.Nezastávám se prodejců, ale ti jsou právně nepostižitelní. Dokonce každý z legálních prodejců může kritika který je bez důkazů o kvalitě jeho produktů a tvrdí že vše je nefunkční, dokonce žalovat o ušlý zisk z prodeje duševního vlastnictví.
  Jinak si mohou prodejci systém nechat patentovat.

 • 07. 02. 2012 od
  Petr

  Jinak davam odkaz na docela prima udelane stranky
  http://blok.v0174.net/195:ruleta-stranky-zarucujici-pravidelny-vydelek-2

 • 07. 02. 2012 od
  Petr

  Ok, uz ti tam leti email. Dik.

 • 07. 02. 2012 od
  3coolin

  K testování oné prezentace už jsem se vyjadřoval a lze to vyčíst i z toho, co píšu v článku. Není k tomu důvod - 1) Je úplně jasné, jak to dopadne. 2) Patrik řekne, že to je 30 nebo 50% jeho systému, tudíž to stejně není průkazné. Jinak otestovat lze prakticky vše, co dává smysl - viz článek. Jestli tě to fakt zajímá, tak na webtrhu na to určitě najdeš někoho za mnohem menší peníze než za litr.

 • 07. 02. 2012 od
  3coolin

  Já jsem věcně argumentoval a víceméně ke všem připomínkám a námitkám se vyjádřil. Pokud by to bylo parafrázováno, šly by vidět premisy, které mě vedly k předloženým závěrům. Takže jestli se někomu něco nelíbí (Patrik, Nýs,...), poprosil bych, ať pokračuje stejně (napadne moje předpoklady, vyvrátí závěry - a hlavně ta stanoviska něčím podpoří). 2Zdeněk: K historii té prezentace už se tady Patrik někde vyjadřoval a musím uznat, že docela dobře. Nevyjádřil se sice vůbec k obsahu, ale to třeba mě stejně vůbec nezajímá a v rámci sázky už vůbec ne. 2Petr: kontakt je normálně dole na webu - kontakt :)

 • 07. 02. 2012 od
  Petr

  Jeste prosim 3coolina.. zda by mi na sebe dal email,. mam na nej zcela seriozni dotaz, ale nechce se mi to tady dlouze rozebirat, diky. Teda pokud email neni tajny.

 • 07. 02. 2012 od
  Petr

  Jinak moc hezky pocteni v tech emailech. Myslim, ze ted je to vsem jasne.

 • 07. 02. 2012 od
  Petr

  No jasne.. a pak ze jsem zena s koulema. A k soudu mne da a mam se na co tesit. Pry mne vypatraji a pak dojdu spravedlnosti..;o))

 • 07. 02. 2012 od
  Avada Kedavra

  Petr: Nys tě označil za ženu? Musím se smát. To snad není pravda, že tě chce dát k soudu. :D

 • 07. 02. 2012 od
  Marty

  Ale Patriku, tvůj styl není úsměv, ty bys měl podle očekávání všech zde přítomných prohlásit něco jako: "Jistě Zdeňku, dobrá práce s Photoshopem, dneska nahráno 2.300 žetonů a den ještě nekončí. Buďte v pohodě. P." :-D

 • 07. 02. 2012 od
  player Patrik

  :D

 • 07. 02. 2012 od
  anonym

  Dotaz pro 3coolin: Neslo by jen tak mimo sazku naprogramovat to co posila za 1000 Kc Patrik a dal to sem Zdenek?

 • 07. 02. 2012 od
  Petr

  Anonyme, spletl ses. Patrik ze sebe dela kokota dobrovolne pro nase pobaveni. Pred tim to jasne rekl. Bud za to rad. Dela to zadarmo a k nasi radosti..;o))

 • 07. 02. 2012 od
  anonym

  Tyhle hadky nikam nevedou. At Patrik prijme sazku za puvodne dohodnutych pravidel a hotovo. Pokud ji neprijme tak je lhar a je zbytecne se tady porad prehadovat kdo je pomlouvac a podobne.

 • 07. 02. 2012 od
  Petr

  Ne, znaji princip z tvych "kecu"... jak kdyz prohrajes, jak si to v klidu dohrajes doma. A navic je videt ta uporna snaha to tu prosadit. Kdybys mel system co funguje.. nebudes mit touhu nekoho presvedcovat. A mimo jine bys prijal sazku.

 • 07. 02. 2012 od
  player Patrik

  Pobaví se nad úrovní pomluv, tady diskutuje asi 5 - 10 lidí, co znají pár věcí o šachoruletě jen z pomluv anonymů :) P.

 • 07. 02. 2012 od
  Petr

  Patriku smekam pred tebou klobouk. Pokud rikas, at se pobavi... delat tady ze sebe s prominutim kokota, jenom aby se ostatni pobavili... teda ty musis mit naturu...;o))) Bravo. To hned tak nekdo neumi.

 • 07. 02. 2012 od
  player Patrik

  Přesně jak píšeš Petře, ti co chtějí mě kontaktují a ti co mě pomlouvají ať se pobaví :) To mojí hru samozřejmě nijak neovlivní, P.

 • 07. 02. 2012 od
  Zdenek .M

  Tak Panove na zaver neco zabavneho z Patrikovi dilny at se vam dari jako Patrikoj .)
  http://leteckaposta.cz/348882873

 • 07. 02. 2012 od
  Zdenek .M

  Patrik-:D

 • 07. 02. 2012 od
  Petr

  Petriku. Jestli je pravda, ze mas system ktery vydelava (myslim ruletni), ne system letadlo ktery tady propagujes. Bud za ten system rad, vydelavej, zvi si dalsi kamarady z tve rozstouci skupiny.... nemas preci zapotrebi tady presvedcovat ty co ti neveri.

 • 07. 02. 2012 od
  player Patrik

  Já žádné tvé video Zdenku nemám, já mám jen své videa. Petře co ty jsi pochopil mě je jasné už dávno :) P.

 • 07. 02. 2012 od
  Zdenek .M

  Patrik -Jeste bych te poprosil jeslti by jsi sem mohl dat moje video kde hraji na splity jak jsi rikal ze jsem tam prohral ja zadne video takove nemam je tam videt kasna prace propojenych cisel tak jeslti to mas prosim nazdilejto je to real hra za 0,1 .)

 • 07. 02. 2012 od
  Petr

  Vysvetlis nam to tady vsem? Ja jsem pochopil jen to, ze dost her prohrajes a nejake vyhrajes. Pocitas to ale jako vyhru bez proher..;o)

 • 07. 02. 2012 od
  player Patrik

  Petře ty ale asi nevíš co je šachoruleta že? P.

 • 07. 02. 2012 od
  Petr

  Nezlob se Patriku.. ale zapremyslej a rekni mi, co padne na rulete po teto kombinaci za cislo? 30,2,5,15,14,12....???? Paklize mas ten skvely matematicky system, musis to vedet..;o)

 • 07. 02. 2012 od
  player Patrik

  Já jsem rozhodně nevyhořel, to že se čtenáři tohoto webu dostanou k části informací a videím (třeba i mým videím) mě samozřejmě nevadí, stejně každému kdo se u mě staví je nahrávám :) Na sraz hráčů už dávno také zvu i lidi mimo naší uzavřenou skupinu, všem co u hraní přemýšlí tak přeji jen dobré výsledky. Jen si lidi dejte pozor na ukazování videí vašich her za real, zatím všechny účty které jsem ukázal mi byli uzavřeny (závist je škaredá vlastnost). Tento čtvrtek další sraz hráčů, kontakt na mě je na mém blogu, P.

 • 07. 02. 2012 od
  Petr

  Zdenek... na tomhle vyhori kazdy. Jsou to jenom kecy. 3coolin to tady popsal dobre. Kdo si mysli, ze kdyz prestane hrat a dohraje si to doma, ze kulicka na nej pocka a padne na cislo na ktere pred tim dlouho nepadla, je blazen. A to dokazuje i pan Nys..;o)

 • 07. 02. 2012 od
  Zdenek .M

  Patricek vyhorel jako papirovej cert :)

 • 07. 02. 2012 od
  Petr

  Drahy pane Nysi. Lzete. Ja jsem vas kontaktoval. Po vasich nesmyslnych pozadavcich jste mne oznacil za zenu.. pak za zenu s koulema a vyhrozujete mi soudem za to, ze jsem se vas zeptal, kolika lidem jste svuj system prodal. Je to az smesne ubohe. To Avada Kedavra... zadarmo ani kure nehrabe. patrik to taky nema gratis. Kde by preci potom bral penize na hru?

 • 07. 02. 2012 od
  Sylwester

  Zahrejte si proti mne Vy pozice „Krupiér“ !!!
  já pozice Hráč .Zájemci ať mne kontaktují.
  A dál se k této diskuzi nechci a nebudu vyjadřovat - Neboť umíte jen hloupě pomlouvat, závidět, chatovat a šířit kecy dál a lhát !!!
  Pro všechny normální lidi ,vám přeji mnoho zdraví, štěstí a dobré nálady po celý rok.
  system777.webovastranka.cz

 • 07. 02. 2012 od
  Avada Kedavra

  Petr: Haha, ironie, tolik bych nechtěl po hráčích takové částky :)

  Tak se zúčastním školení, jestli bude zdarma. :)

 • 07. 02. 2012 od
  Petr

  Patriku, mam lepsi system. Muzes prijet na skoleni. 400 Euro za hodinu uplne v pohode. Skoleni je za 10.000Kc a system za 100.000.

 • 07. 02. 2012 od
  Marty

  K bodu 8 bych dodal, že hráči ve skupině byli pro, aby se Patrik sázky zůčastnil...zazněly fráze jako "Patriku pokud jsi frajer dokaž nám to...". Můžeš nám Patriku vysvětlit proč ses sázky vůbec účastnil, když si nebyl ochoten přistoupit na jasně vypsané podmínky?

 • 07. 02. 2012 od
  player Patrik

  haha hrdina :) 3cooline ty žádného programátora nemáš jen se snažíš získávat data, ale mě to nevadí, věděl jsem to od začátku... těm chytrým přeji aby na ruletě vyhrávali a byli v pohodě, pěkný výsledek i Leoš ve skupině 390 euro za posledních pár dní hry! :) P.

Newsletter - buďte v obraze!

Odebírejte náš pravidelný e-mailový zpravodaj o exkluzivních bonusech, nových flash hrách či učinných strategiích.

Nabízené promo akce
image
500,-- casino bonus bez vkladu Vstupní bonus: 5000 Kč

Navštivte Synottip casino a získejte uvítací bonus jen za registraci. Všichni noví hráči dostanou v průběhu registrace celkem 3 bonusy bez vkladu o celkové hodnotě 500,--. Lepší nabídku v žádném jiném casinu nedostanete.

Chci získat tento bez-depositní bonus
image
5000 Kč pro nové hráče u Chance Vegas Vstupní bonus: 5000 Kč

Využijte možnost a odneste si jako nový hráč až 5000 Kč k prvnímu vkladu.

Chci získat tento bez-depositní bonus
Více promo akcí »
© 2018 iCasina Ventures Ltd. | Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+
Mapa webu | Odkazy | Podmínky užití | Kontakt