iCasina.com - Encyklopedie hazardu
Úvod Články o výherních automatech Recenze automatu: Incinerator…
Zoom - A Zoom +
  od  Dominik Sedláček  |  0

Recenze automatu: Incinerator od Yggdrasil

incinerator-icasina.jpg

Přeměňte kosmické smetí na mince! Nasaďte si skafandr a vyrazte do vesmíru s tímto skvělým hracím automatem od Yggdrasil, který nabízí 5 válců a 20 výherních linií.

Všude kolem vás je vesmírný odpad – Incinerator je hra, ve které máte schopnosti a sílu uklidit vesmír od nepořádku a přitom si přijít na skvělé výhry. Na poletující odpad můžete vystřelit již od 20 centů za jedno zatočení, maximální sázka je potom na hodnotě €40.

Tento podivný svět vesmírného šrotu je dostupný na všech zařízeních: stolních počítačích, chytrých telefonech a tabletech.

Bonusové funkce

Výherní automat ve skutečném vesmírném stylu, kaskádové válce a pocit stavu beztíže. A to není zdaleka vše. Pokud na výherní linii trefíte alespoň tři výherní symboly, dočkáte se výbuchu a funkce divokých symbolů. Ta spustí na levé straně vaší herní obrazovky speciální hru, při které se vám ukáže 16 tetrisových symbolů -  a to vám pomůže k lepší výhře, protože můžete dostat až 6 divokých symbolů. U této hry zastupují divoké symboly všechny ostatní výherní symboly, a to bez výjimky.

Každá výherní kombinace po spojení alespoň tří symbolů vybuchne. Nejhodnotnějšími výherními symboly jsou modrožluté kruhy, které vám přinesou celých 200 mincí. Jenže mějte na paměti, že díky kaskádovým válcům může přijít v daném zatočení další jedna, nebo i více výher. A to už vám pěkně zvedne váš herní bankroll.

Průměrná návratnost této hry je 96,10%, což dělá z této hry poměrně výhodný hrací automat.

Čím více odpadu rozdrtíte, tím více mincí vyhrajete. Tak na co ještě čekáte! Hrát zdarma pro zábavu>>>INCINERATOR AUTOMATNewsletter - buďte v obraze!

Odebírejte náš pravidelný e-mailový zpravodaj o exkluzivních bonusech, nových flash hrách či učinných strategiích.

Nabízené promo akce
image
5000 Kč pro nové hráče u Chance Vegas Vstupní bonus: 5000 Kč

Využijte možnost a odneste si jako nový hráč až 5000 Kč k prvnímu vkladu.

Chci získat tento bez-depositní bonus
image
Až 25 000 Kč nabízí Fortuna novým hráčům v online casinu Vstupní bonus: 3000 Kč

První online kasino s českou licencí Vegas Fortuna na sebe nenechalo dlouho čekat a pro nové hráče si připravilo skutečně štědrý bonus v hodnotě až 25 000 Kč

Chci získat tento bez-depositní bonus
Více promo akcí »
© 2017 Polters Ventures Ltd. | Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+
Mapa webu | Odkazy | Podmínky užití | Kontakt