iCasina.com - Encyklopedie hazardu
Úvod Články o výherních automatech Recenze automatu: Incinerator…
Zoom - A Zoom +
  od  Dominik Sedláček  |  0

Recenze automatu: Incinerator od Yggdrasil

incinerator-icasina.jpg

Přeměňte kosmické smetí na mince! Nasaďte si skafandr a vyrazte do vesmíru s tímto skvělým hracím automatem od Yggdrasil, který nabízí 5 válců a 20 výherních linií.

Všude kolem vás je vesmírný odpad – Incinerator je hra, ve které máte schopnosti a sílu uklidit vesmír od nepořádku a přitom si přijít na skvělé výhry. Na poletující odpad můžete vystřelit již od 20 centů za jedno zatočení, maximální sázka je potom na hodnotě €40.

Tento podivný svět vesmírného šrotu je dostupný na všech zařízeních: stolních počítačích, chytrých telefonech a tabletech.

Bonusové funkce

Výherní automat ve skutečném vesmírném stylu, kaskádové válce a pocit stavu beztíže. A to není zdaleka vše. Pokud na výherní linii trefíte alespoň tři výherní symboly, dočkáte se výbuchu a funkce divokých symbolů. Ta spustí na levé straně vaší herní obrazovky speciální hru, při které se vám ukáže 16 tetrisových symbolů -  a to vám pomůže k lepší výhře, protože můžete dostat až 6 divokých symbolů. U této hry zastupují divoké symboly všechny ostatní výherní symboly, a to bez výjimky.

Každá výherní kombinace po spojení alespoň tří symbolů vybuchne. Nejhodnotnějšími výherními symboly jsou modrožluté kruhy, které vám přinesou celých 200 mincí. Jenže mějte na paměti, že díky kaskádovým válcům může přijít v daném zatočení další jedna, nebo i více výher. A to už vám pěkně zvedne váš herní bankroll.

Průměrná návratnost této hry je 96,10%, což dělá z této hry poměrně výhodný hrací automat.

Čím více odpadu rozdrtíte, tím více mincí vyhrajete. Tak na co ještě čekáte! Hrát zdarma pro zábavu>>>INCINERATOR AUTOMATNewsletter - buďte v obraze!

Odebírejte náš pravidelný e-mailový zpravodaj o exkluzivních bonusech, nových flash hrách či učinných strategiích.

Nabízené promo akce
image
Roztočte válce a zúčastněte se slosování o 10 000 Kč Vstupní bonus: 3000 Kč

Zúčastněte se mistrovského turnaje v automatech a zahrajte si o díl ze 750 000 Kč, který Fortuna do turnaje vložila.

Chci získat tento bez-depositní bonus
image
Získejte každý všední den Benefi body s Týdenní jízdou Vstupní bonus: 5000 Kč

Každé pondělí až pátek vyhlašuje online casino Synottip hru dne, díky které můžete každý den získat až 3000 Benefi bodů.

Chci získat tento bez-depositní bonus
Více promo akcí »
© 2018 iCasina Ventures Ltd. | Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+
Mapa webu | Odkazy | Podmínky užití | Kontakt