iCasina.com - Encyklopedie hazardu
Úvod Novinky ze světa hazardu Migranti v Německu berou kasina…
Zoom - A Zoom +
  od  Dominik Sedláček  |  0

Migranti v Německu berou kasina útokem

migranti-berou-casina-utokem.jpg

Sousední Německo se potýká s dalším problémovým chováním tamějších migrantů. Tentokrát se mezi nimi rozmohlo pití alkoholu a záliba v hraní hazardních her, za kterým si slibují cestu ven z neutěšené finanční situace. O problému informovala německá a další světová media jako huffingtonpost.de nebo express.co.uk.

Nával netradiční klientely zažívají v posledních týdnech online kasina, sázkové kanceláře a kamenná kasina v Německu. Právě v kasinech totiž uprchlíci využívají benefitů pro hráče v občerstvení. Jídlo a pití zdarma ovšem není ten hlavní důvod návštěv kasin.

Podle německých odborníků na závislosti se migranti snaží pomocí hazardu vyřešit finanční problémy a vše vsází na rychlý výdělek. Doslova vše. Podle oficiálních informací jsou někteří hráči schopni vsadit a prohrát i celé státní měsíční kapesné na jednu sázku. Peníze tak z kapes uprchlíků mizí rychleji než kondomy na olympiádě v Riu.

10 tisíc na červenou

Takové chování se ale nelíbí německé veřejnosti ani místním politikům. Každý žadatel o azyl totiž dostává na měsíc 359 euro, tedy necelých 10 tisíc korun, což je srovnatelné s minimální mzdou v České republice. Podle odhadů je na celém území Německa více než 1,1 miliónů imigrantů.

Situace již dokonce zašla tak daleko, že spolkové země Dolní Sazko, Hesensko a Durynsko vydaly video v němčině, arabštině a turečtině, ve kterém varují návštěvníky před nebezpečím hazardu. Nejvíce se mezi uprchlíky sází na sportovní utkání a při sázení by lidem podle všeho měli radit samozvaní experti. Jak to asi tak dopadá, vás jistě již napadlo.

Sázejí především mladí muži

Kromě potíží s hazardem trápí imigranty také alkohol. Nejzranitelnější jsou v tomto případě, především mladí muži bez doprovodu rodičů. V zemi svého původu totiž vyrůstali v přísných podmínkách, kdy byl alkohol i hazard zakázaný. Lidé bez zkušeností tak rychleji propadají závislostem. Někteří již museli dokonce být hospitalizování v protialkoholních léčebnách. Newsletter - buďte v obraze!

Odebírejte náš pravidelný e-mailový zpravodaj o exkluzivních bonusech, nových flash hrách či učinných strategiích.

Nabízené promo akce
image
Získejte každý všední den Benefi body s Týdenní jízdou Vstupní bonus: 5000 Kč

Každé pondělí až pátek vyhlašuje online casino Synottip hru dne, díky které můžete každý den získat až 3000 Benefi bodů.

Chci získat tento bez-depositní bonus
image
5000 Kč pro nové hráče u Chance Vegas Vstupní bonus: 5000 Kč

Využijte možnost a odneste si jako nový hráč až 5000 Kč k prvnímu vkladu.

Chci získat tento bez-depositní bonus
Více promo akcí »
© 2018 iCasina Ventures Ltd. | Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+
Mapa webu | Odkazy | Podmínky užití | Kontakt