iCasina.com - Encyklopedie hazardu
Úvod Novinky ze světa hazardu Výherkyně miliónů chce žalovat…
Zoom - A Zoom +
  od  Dominik Sedláček  |  0

Výherkyně miliónů chce žalovat loterijní společnost

jane-park-loterie.jpg

Teprve 21letá Jane Parkerová tento týden prolétla světovými zprávami jako hurikán. Jedna z nejmladších výherkyň v loterii, se totiž nechala slyšet, že milióny ji zkazily život a přemýšlí o tom, že podá na loterijní společnost žalobu.

Ve svých 17 se mladé Skotce Jané Parkerové obrátil život vzhůru nohama. Vyhrála totiž v místní loterii 1 milión liber, tedy asi 30 miliónů korun. Splnil se jí tedy sen miliónů sázkařů po celém světě. Jak už to tak ovšem bývá, některá přání by se plnit neměla.

Jako první si Parkerová koupila Louis Vuitton kabelku, která ji na strastiplné cestě miliónáře doprovází dodnes. Jako další si pak pořídila růžový Range Rover a dva domy na okraji Edinburghu. Do jednoho se později nastěhovala, ale připadala si tam příliš sama, a navíc si nebyla schopna sama uklidit a vyprat. Tak se asi za rok stěhovala zpátky za rodinou na předměstí.

Podle jejích slov jí ovšem peníze štěstí příliš nepřinesly. Většinu času strávila mladičká milionářka na nákupech, to jí ovšem po nějakém čase omrzelo. Kromě toho se prý cítila izolovaná od svých vrstevníků, protože řešili úplně jiné problémy.

Štěstí si člověk za peníze nekoupí, ale je lepší brečet v růžovém Range Roveru než v autobusu.

V roce 2015 pak vyšla se svým příběhem v dokumentárním pořadu, díky čemuž se stala terčem nenávistných komentářů na sociálních sítích.

Zajímavé ovšem je, že když se Parkerové reportér zeptal na to, jestli, když je tak nešťastná, nechce dát zbytek peněz pryč, odpověděla, že ne.

Nedávno dokonce vystoupila v televizi a prohlásila, že přemýšlí nad žalobou loterijní společnosti, která ji milión liber vyplatila. Požaduje tak, aby se zvedl minimální věk pro účast na loterii, který je v současnosti ve Skotsku pouhých 16 let.

Jestli nakonec bude mladá Skotka skutečně společnost, jasné není. A i kdyby, pravděpodobně neuspěje. O věkovém limitu pro účast na hazardní hře totiž nerozhoduje loterie, ale stát.

Vyhrát milióny nemusí být žádný med

Parkerová nicméně není jediná výherkyně miliónů, které peníze ve výsledku radost nepřinesly. Historie je plná lidí, které velké výhry zničily zdraví, nebo dokonce díky nim přišli o život. Patří mezi ně například William Post, která si koupil dvouplošník, i když nevlastnil letecký průkaz a nakonec musel vyhlásit osobní bankrot nebo Urooj Khan, který si nestihl výhru ani vybrat, protože jej zavraždili. Jejich i další příběhy můžete najít v našem starším článku.Newsletter - buďte v obraze!

Odebírejte náš pravidelný e-mailový zpravodaj o exkluzivních bonusech, nových flash hrách či učinných strategiích.

Nabízené promo akce
image
Roztočte válce a zúčastněte se slosování o 10 000 Kč Vstupní bonus: 3000 Kč

Zúčastněte se mistrovského turnaje v automatech a zahrajte si o díl ze 750 000 Kč, který Fortuna do turnaje vložila.

Chci získat tento bez-depositní bonus
image
Získejte každý všední den Benefi body s Týdenní jízdou Vstupní bonus: 5000 Kč

Každé pondělí až pátek vyhlašuje online casino Synottip hru dne, díky které můžete každý den získat až 3000 Benefi bodů.

Chci získat tento bez-depositní bonus
Více promo akcí »
© 2018 iCasina Ventures Ltd. | Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+
Mapa webu | Odkazy | Podmínky užití | Kontakt